Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> дипломна робота: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель». / сторінка 16

Назва:
Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
72,53 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 

Гнучкість рольового опису. Опис відповідних рольових обов’язків і повноважень повинен часто перерозглядатися і уточнюватися (наприклад, по мірі професійного росту членів команди чи по мірі розвитку організації). В деяких організаціях прослідковується дещо інша тенденція – членам команди надається більший простір для самореалізації, тобто існує вільний вибір правил, процедур, відповідно до ситуації та власного бачення.
Менеджерам необхідно зрозуміти сильні сторони кожної особи, що їх можна використати в команді, добирати членів команди, змішуючи приблизно в однаковій пропорції осіб з цими різними сильними сторонами, і розподіляти робочі завдання таким чином, щоб кожний член команди міг виконувати свою улюблену роль. Узгоджуючи особисті нахили з вимогами ролей у команді, менеджери підвищують імовірність того, що члени команди ефективно працюватимуть разом. У неефективних командах набір індивідуальних талантів може бути невдало збалансованим, так що забагато енергії витрачатиметься в одній сфері і замало в інших.
Щоб побудувати справді ефективну команду, слід надати їй такі характеристики, підсумовані на Додатоку Е
Для того, щоб команда приносила максимальну користь із всієї різноманітності командних ролей, кожному її члену повинні бути відомими особливості командних ролей його колег. Тільки в такому випадку команда зможе встановити, чи є в числі ролей такі, які не є природними сильними сторонами особистості кожного з її членів. Якщо така ситуація все ж має місце, то тим співробітникам, для яких недостатньо природні командні ролі є другорядними, треба спробувати заповнити цю прогалину. Безперечно, що простіше це зробити в атмосфері відкритості та відвертості, довіри, яка, зазвичай, присутня в добре організованих та керованих командах.
Високопродуктивні робочі команди мають як чітке розуміння мети, так і віру в те, що вона приведе до отримання хороших результатів. Всі члени віддані цілям команди, знають, виконання яких завдань від них очікують, і розуміють, як треба працювати разом для досягнення цих цілей. Ефективні команди складаються з компетентних осіб. Вони мають відповідні технічні вміння та можливості досягти бажаних цілей, а також особисті характеристики, потрібні для досягнення щонайкращих результатів під час належної роботи з іншими. Ті самі особи також здатні змінювати свої робочі навички – так званий роботоморфізм, - щоб відповідати потребам команди. Члени високоефективних команд повинні мати як технічні навички, так і навички спілкування. Ефективні команди характеризуються високою взаємною довірою, виявляють високу відданість та вірність команді. Членство в команді є важливим аспектом їхньої особистості. Учасники мають володіти відповідними навичками переговорів і мати належний рівень спілкування. Ефективні лідери можуть заохочувати команду йти за ним навіть у найскладніших ситуаціях. Останньою умовою ефективності роботи команди є сприятливий клімат.
У межах організації команду слід забезпечити раціональною інфраструктурою. До неї належить відповідне навчання, зрозуміла система оцінок, програми стимулів, система, яка сприяє розвитку людських ресурсів [14. с.374-377].
Щоб створити ефективну команду, слід також враховувати недоліки, що виникають в процесі роботи. Сюди можна віднести:
- Прагнення досягти особистих цілей. Будучи експертами у визначеній області, члени команди мають можливість впливати на рішення, контролюючи інформаційні потоки в організації таким чином, щоб цілі команди були поза критикою і команда починала жити своїм життям.
- Час . Якщо дискусія носить конструктивний характер, то витрачений час має виправдання, якщо ні, то час потрачений марно, ніякого результату не досягнуто.
- Домінування одного з членів команди. Ним може бути як формальний керівник, так і технічний спеціаліст. В будь-якому з цих випадків використання знань і досвіду не можна назвати ефективним.
- Конформізм та групове мислення. Деякі члени настільки високо оцінюють приналежність до команди, що відмовляються від будь-якої критики в її адресу.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Дипломна робота на тему: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок