Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> дипломна робота безкоштовно: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель». / сторінка 20

Назва:
Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
72,53 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 

Американські менеджери до управління командами мають наступний підхід. Але для них , можна сказати, половина роботи виконана, оскільки, йдеться про управління самокерованими командами, які потребують лише професійного і делікатного підходу. Команди фактично представлені самі собі та можуть бути досить ефективними та продуктивними, однак, щоб досягти успіху потребують особливого типу зовнішнього керівництва. В процесі роботи багато компаній створюють такі команди, фактично незалежні, лиш до певної міри керовані зовні. Дослідження показують, що 79% компаній зі списку «Fortune 1000» і 81% виробничих організацій використовують подібні автономні команди. Поширення їх використання примушує активно досліджувати та вивчати найкращі методи створення таких команд для того, щоб збільшити їх продуктивність та ефективність. Ні політика невтручання, ні різні системи мотивації не являються обов’язковими елементами стилю його роботи. Найкращого результату можна досягти завдяки доведенню до ідеального стану лише один елемент – управління зв’язками між командою та організацією. Управління самокерованими командами потребує особливого підходу від зовнішніх керівників і може бути описане за допомогою таких базових функцій: встановлення контактів, розвідка, переконання, наділення повноваженнями [31,с.38-39].
Встановлення контактів. Керівники повинні постійно спілкуватися зі своєю командою і організацією в цілому, для того щоб вибудувати систему взаємовідносин. Успіх залежить від таких алгоритмів:
- Соціальна і політична обізнаність. В одній із американських компаній керівник надав команді ступінь свободи, несумісний з неформальною політикою компанії. Він був вражений різким запереченням цього кроку колег по компанії і був навіть звинувачений у неефективному контролі команди. Тому важливо розуміти внутрішньо організаційну атмосферу, писані і неписані правила.
- Побудова довіри в команді. Керівникові завжди необхідно розуміти важливість побудови хороших відносин зі своїми командами, аж до отримання статусу «свій». Враховуючи, що він проводить мало часу з командою, його далеко не завжди приймають автоматично.
- Піклування про членів команди. Керівники часто приймають особисті проблеми членів команди як перешкоди в досягненні цілей, в той час як необхідно бачити і в цьому можливість для покращення і встановлення відносин з людьми. Вирішивши деякі особисті проблеми членів команди, можна отримати відданого командного гравця.
Розвідка. Алгоритм:
1) Пошук інформації. Інформацію можна використовувати для впливу на прийняття рішень в команді, особливо, коли необхідно переконати людей прийняти до уваги більш широкі організаційні аспекти. Керівник, який отримує резервну інформацію значно ефективніше відстоює інтереси своєї команди, а ті в свою чергу розуміють значимість фігури керівника, який може швидше домовитись з вищим керівництвом.
2) Діагностика поведінки членів групи. Через те, що керівник може відповідати за роботу одночасно кількох команд, він рідко присутній, коли в команді відбувається дещо критичне. Нейтралізовувати нестачу інформації доводиться і проблеми які виникають – заднім числом, хоч часто це зробити вже не можливо.
3) Систематичний аналіз проблем. За перших ознак проблеми найкращі керівники одразу ж скрупульозно досліджують ситуацію. Вони починають активно опитувати членів команди, щоб зібрати повну інформацію та визначити суть проблеми, потім шукають додаткову інформацію. Таким чином вони можуть з точністю оцінити перспективи і аргументовано порекомендувати шляхи її вирішення.
Переконання. Алгоритм:
- Зовнішня підтримка. Часто команди потребують допомоги організації і забезпечення цієї підтримки – завдання керівника. Наприклад, команда в одній компанії стикнулась з проблемою з приводу обладнання, на це керівник, по-перше, використав їх ідеї для вдосконалення цього обладнання, по-друге, звернувся до інших команд за додатковою інформацією. Отриманий матеріал дозволив вирішити проблему.
- Влиття в команду.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Дипломна робота на тему: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок