Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Скачати дипломна робота на тему: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель». / сторінка 24

Назва:
Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
72,53 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 

Що стосується типології такої команди, то це, скоріше за все, - функціональний тип. Про це свідчать наступні характеристики:керівник і команда є працівниками одного відділу, в межах такої команди проблеми авторитету, ухвалення рішень та взаємодії є порівняно простими і зрозумілими.
Слід звернути увагу на те, що відсутня жорстка структуризація, немає конкретно визначених та задокументованих посадових інструкцій та правил. Це свідчить про саморганізацію всередині команди.
Також таку команду можна віднести і до типу «Гурток», якому відповідно притаманні наступні особливості: взаємодія людей заснована на спільності інтересів, співставлених з діяльнісними цілями і нормами, лідером використовується неформальний стиль управління, що в свою чергу впливає і формує аналогічний тип взаємовідносин, команда об’єднана спільними цілями. Існує високий ступінь зацікавленості членів команди у спільних діях для досягнення цілей, притаманний відносно стійкий склад учасників, спільними зусиллями команда досягає поставлених цілей.
Місія команди – лідерство ТК «Буковель» на ринку туристичних послуг. Спочатку це поширювалось тільки на зимовий вид відпочинку, а тепер, завдяки відкриттю оздоровчого комплексу, і літній. Гнучкість, відданість справі, професіоналізм – дають змогу ставити реальні цілі, які служать сходинками у досягненні місії.Кожен член команди займається своєю частиною роботи.(рис.2.1)

Рис. 2.1 Розподіл робіт в команді.
Відповідно важливо відмітити командні ролі, які притаманні команді відділу бронювання ТК «Буковель», опираючись на функції виконавців:
1) Лідер – координатор, аналітик. Координатори – це командні лідери. Вони ведуть команду до мети. Вони чудові слухачі а також вони чітко бачать цінність, яку приносить кожен член команді. Інформатор;
2) Критик;
3) Генератор ідей;
4) Скурпульозний виконавець;
5) Командний гравець, який забезпечує підтримку команди та створює злагодженість роботи в команді.
6) Реалізатор. Перетворює командні ідеї та уявлення у практичні плани та дії. Недоліком може бути негнучкість та несприйняття змін.
7) Постачальник (шукач джерел) - це інноватор. Досліджує завдання, шукає контакти .
8) Інноватор.
Такі ролі були розподілені лідером в процесі формування команди . Можливо, члени команди і не знають, що їм належать сааме такі ролі, але в процесі спостереження за безпосередньою їх роботою, такі висновки напрошуються самі. Слід зазначити, що кожний член команди є компетентним не тільки у своїй частині роботи, але і в будь-який момент часу можуть перейняти на себе роль та відповідно обв’язки інших.
Початком формування та організації роботи цієї команди можна вважати створення ТК«Буковель» і, зокрема, відділу бронювання.
Командоутворення – це шлях від затвердження керівним органом робочої групи до згуртованої сильної команди.
Першою стадією утворення команди є стадія формування – знайомство гупи, оцінка власної та чужої поведінки, виділення найбільш прийнятної, побудова первинної структури, усвідомлення себе як частини цілого.
Збурення – ця стадія проходила мирно, а конфліктні ситуації носили переважно тимчасовий чи конструктивний для організації характер.
Нормалізація – налагодження тісних стосунків та плідної співпраці.
Останній етап – виконання – на ньому команда перебуває і на даний момент, зусилля акумулюються та спрямовуються на досягнення цілей , кожен знає свою роботу та обовязки.
Провідну роль в роботі команди відіграє лідер, оскільки він сприяє досягненню мети шляхом спрямування та координації, сприяючи цим реалізації їх потенціалу.
Щоб уникнути конформізму та группового мислення, нейтралізувати його в зародку, менеджер часто використовує конфлікти, провокує їх, але, одночасно, слідкує щоб вони не переросли в негативізм, а просто служили джерелом здорової атмосфери в команді.
В управлінні командною роботою менеджер може використовувати такі стилі керівництва, як :
- орієнтація на завдання;
- орієнтація на відносини.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Дипломна робота на тему: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок