Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Безкоштовно дипломна робота на тему: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель». / сторінка 25

Назва:
Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
72,53 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 

Це залежить від того, що для нього важливіше і стоїть на першому плані. Що стосується менеджера відділу бронювання ТК «Буковель» , то він обирає поєднання цих стилів , оскільки притримується наступних принципів роботи:
Визначає цілі;
Забезпечує обговорення питань, які виникають в процесі роботи;
Може розприділяти ролі в команді;
Намагається розвивати дух згуртованості між членами команди;
Контролює напругу, вирішує конфлікти, що загрожують організації та ін.
Хоча в залежності від ситуації може домінувати якийсь один стиль, а не їх поєднання.
По відношенню до стадії, на якій перебуває команда на даний час свого розвитку, також можна визначити стиль керівництва. Зважаючи на те, що команда є на стадії «виконання», то використовується стиль «Візування». Коли члени команди знають що і як робити, усвдомлюють свою причетність до спільної цілі, відчувають високий ступінь взаємної довіри. Їм не потрібні вказівки чи якась особлива підтримка. Основними завданнями керівника тут стає допомога в тому, щоб не повернутись на минулий етап розвитку команди, підтримка командного духу, постійного вдосконалення та інновацій, сприяння творчому підходу до вирішення проблем. Ситуаційна модель керівництва командою проілюстрована на додатку .
Щодо прийняття управлінських рішень, які служать для вирішення проблемних ситуацій, то на ТК «Буковель» справді це відбувається командою. Кожен може висловити свою точку зору та пропозицію, обгрунтувавши її, окресливши перспективи та шляхи реалізації, можливий вплив різного роду факторів та їх нейтралізацію чи використання в інтересах справи. Найчастіше втілення в життя пропозиції, яка обирається із запропонованих альтернатив закріплюється за ініціаторм, але й поміж іншими членами команди розподіляються завдання, що суммарно дають відповідни бажаний ефект.
Інформаційний обмін знаходиться на високому рівні. Члени команди можуть здійснювати двосторонній зв’язок - отримують та надають один одному реакції на повідомлення, корисні ідеї , інформацію про відхилення та пропозиції по їх усуненню. Менеджер завжди тримає свою команду в курсі подій та нововведень, які відбуваються на туристичному комплексі. Можна привести один з численних прикладів. Нещодавно на ТК «Буковель» був побудований новий оздоролвчий комплекс, який буде надавати послуги оздоровлення та літнього відпочинку. В обладнанні використовуються найновіші тенологічні досягнення у цій сфері. Багато даних про те, які ж послуги будуть надаватися і з використанням якої техніки, члени команди не знали, що для них є дуже важливим, адже при роботі з клієнтами необхідно надавати найповнішу та вичерпну інформацію. Менеджер самостійно ознайомився з цими технологіями та спектром послуг, що будуть надаватися, і в результаті - постійно проводить інформативне консультування з цього приводу у команді. В разі виникнення питань чи пропозицій відкритий до співпраці та допомоги.
Основним каталізатором згуртованості та вибору саме роботи в команді є конкурентне середовище, яке постійно змінюється. Щоб утримувати лідируючі позиції необхідно використовувати новітні технології управління, однією з яких є командне управління.
Секретом успішної організації є створення командної культури, яка зміцнює зв'язки між співробітниками та дає їм впевненість, що їхній внесок у спільну справу поважають та цінують. Довіра між членами команди побудована таким чином, що люди відчувають себе вільно, можуть попрохати про допомогу чи навпаки — поділитися своїми думками. Не бояться заперечувати, коли не погоджуються із концепціями та висловлюваннями інших.
В цілому взаємовідносини в організації можна зобразити схематично: (рис.2.2)
 
Рис.2.2. Взаємовплив між організаційними елементами.
Ця схема показує систему тісного взаємозвязку та взаємовпливу в організації трьох елементів – менеджер, команда та організаційна культура. Окрім інших факторів, які роблять свій внесок в роботу та коректують його, ці три аспекти виражені найяскравіше і потребують особливої уваги та підходу.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Дипломна робота на тему: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок