Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Українською дипломна робота: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель». / сторінка 26

Назва:
Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
72,53 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Не враховуючи хоча б один з них, може зруйнуватися весть налагоджений механізм.
Існує декілька типів спільної діяльності в команді:
1. Спільно-взаємодіючий тип – він характеризується обов’язковістю участі кожного члена команди в розв’язанні загальної задачі. Інтенсивність праці приблизно однакова для всіх, особливості діяльності визначаються керівником, ефективність діяльності рівною мірою залежить від всіх членів команди. Для осіб, які схильні працювати в командах такого типу, характерні орієнтація на колективні цілі, групову мораль, повага авторитету лідера.
2. Спільно-індивідуальний тип – він характеризується мінімальною взаємодією між учасниками процесів. Кожен виконавець здійснює свою роботу та представляє результат власного труда. Членів команди об’єднує тільки предмет труда, який кожен з них обробляє особливим чином. Для учасників цього типу діяльності характерні висока ініціативність, орієнтація на результат та індивідуальні досягнення. Такі працівники головними вважають свої власні цілі і схильні самостійно розробляти способи досягнення цілей в умовах внутрішньої конкуренції.
3. Спільно-творчий тип , в якому кожен з членів команди є рівноправним співавтором нового продукту чи послуги. При цьому кожен співробітник намагається підвищити власну професійність за рахунок участі у колективній праці. Учасники цього типу організації діяльності орієнтуються на професійний розвиток, мають схильність до співробітництва з спеціалістами інших областей діяльності. Основною цінністю для них є досягнення нових знань, створення умов для індивідуального розвитку, повага прав кожного члена колективу.
Характеристика того, як приймаються управлінські рішення в організації (команді) називається управлінською формою.
Характеристика способу реалізації управлінських рішень називається важелем управління.
Команду відділу бронювання можна віднести до першого типу організації роботи, адже йому притаманні в основному вищевказані характеристики роботи.
2.2 Мотивація персоналу фірми.
Мотивація - це процес свідомого вибору людиною того або іншого типу поведінки, обумовленої комплексним впливом зовнішніх (стимули) і внутрішніх (мотиви) чинників. Нині у практиці управління застосовуються різноманітні теорії мотивації, які дають уявлення про основні принципи мотивації праці і свідчать про роль мотивації в управлінні персоналом. Сутність теорій мотивації полягає в тому, що людина, усвідомлюючи завдання, що ставляться перед нею, і знаючи ту винагороду, яку вона може одержати за їхнє вирішення, зіставляє це зі своїми потребами, можливостями і здійснює певну діяльність. На трудову мотивацію впливають різноманітні стимули: система економічних нормативів і пільг, рівень заробітної плати і справедливість розподілу прибутків, умови праці, стосунки в колективі, кар'єрний розвиток, творчий порив і цікава робота, бажання самоствердитися і постійний ризик, жорсткі зовнішні команди і внутрішня культура тощо. Жодна система керування не стане ефективно функціонувати, якщо не буде розроблена ефективна модель мотивації, тому що мотивація спонукує конкретного індивіда і колектив у цілому до досягнення особистих і колективних цілей.
Мотивацію в організації визначити досить важко, тому на допомогу приходять різноманітні тести та анкети. На ТК «Буковель» у відділі бронювання було проведене анкетне опитування на визначення мотивації персоналу. Додаток Є. В анкетуванні брало участь 8 респондентів. Отримані дані дають змогу чітко окреслити систему мотивації, яка діє на данному підприємстві, визначити позитивні риси та недоліки.
Аналізуючи таблицю «Задоволеність різними сторонами роботи» можна сказати, які аспекти служать мотиватором у роботі, а які, навпаки, здійснюють негативний вплив.
Позитивний вплив мають такі фактори, як: відносини всередині команди - (100% повністю задоволені) та з безпосереднім керівником(75%), рівень технічного забезпечення (75%). Найбільшим демотиватором працівників є повна відсутність можливості кар’єрного росту опитаних та вирішення квартирного питання ( 100%).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Дипломна робота на тему: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок