Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Українською мовою дипломна робота: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель». / сторінка 28

Назва:
Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
72,53 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Крім того робота відзначається цікавістю та різноманітнісю, постійним спілкуванням з клієнтами, виїздами на виставки, конференції, бурхливим корпоративним життям. Вищий керівний склад завжди намагається тримати свій персонал в тонусі, тому часто влаштовує поїздки на їх гірськолижний курорт, цим самим зміцнюючи і сприяючи неформальному спілкуванню та зміцненню стосунків. Але в несезонний період через відсутність замовлень туристичних послуг може спостерігатися спад активності персоналу, тому керівнику дуже важливо використовувати інші види стимулювання.
Основні пропозиції самих працівників, що могло б покращити трудову активність - заключаються в наступному: зміна дизайну інтер’єру, досконаліше моральне та матеріальне стимулювання, оцінка керівником роботи кожного окремого працівника, більша різноманітність роботи та ін.
Для більш дієвішого ефекту впливу на вмотивованість команди, керівник обирає один з перевірених методів. Коли хтось із працівників успішно виконує завдання чи справляється з ним швидше визначеного терміну, то позитивний відгук чи , можливо, нагорода відбувається в присутності всього колективу, адже відомий той факт, що будь-яка оцінка сприймається серйозніше серед людей, а особливо, в такій згуртованій команді.
Мотивація в певній мірі залежить від організаційної культури.
Організаційна культура включає:
· розуміння свого місяця в команді;
· цінності та норми поведінки;
· комунікаційну систему та культуру спілкування;
· критерії та правила повноважень та відповідальності, статусу та влади;
· правила неформальних відносин;
· існуючи в команді звички та традиції;
· трудова та ділова етика.Для ідентифікації цього моменту можна скористатися сіткою Блейка-Моутона, відповідно до якої така корпоративна культура класифікується як «групове управління чи команда». Характерими особливостями є:
- Люди об’єднані спільними цілями, які, завдяки правильному підходу до мотивації, співпадають з їх індивідуальними чи досить близькі до них;
- Комформна психологічна обстановка, якщо скористатися анкетними даними, то ця характеристика спрацьовує. Співробітники цінують один одного не тільки як професіоналів, але й як особистостей, підтримуються дружні відносини, інколи це може перешкоджати нормальній здоровій конкуренції, що породжує цікаві ідеї та пропозиції.
- Саме така корпоративна культура вирізняється гнучкістю, можливістю досягнення високих результатів. Однак є один недолік – це може справляти негативний вплив на мотивацію.
Важливою складовою системи мотивації є відчуття членом команди причетності до спільного результату та організації в цілому. За керівником стоїть основне завдання – направити в правильне русло та постійно забезпечувати підтримку командного духу. Щоб працівники сприймали керівника як члена колективу головне що необхідно завжди втілювати в життя – це стерти всі можливі перешкоди та показати відкритість до співпраці. Менеджер відділу бронювання притримується саме такого принципу в роботі, оскільки чим ближче до своєї команди, тим легше їх мотивувати та заохочувати до роботи. Як показують вищезазначені результати цей аспект спрацьовує, адже стосунки з лідером у команди склалися найкращим чином.
Елементом зближення з персоналом є й постійне спілкування в неформальній обстановці, бажання вислухати їх особистий погляд на ту чи іншу ситуацію, прислухання менеджера до їх порад.
Крім того працівників мотивує ще й те, що вони є невід’ємною частиною організації і джерелом зародження та формування управлінських рішень, тому що яке б рішення не приймалося, менеджер завжди спочатку обговорює проблему з командою, а потім проглянувши всі альтернативи, підводить підсумок та формує кінцевий результат. Застосування певного способу відсіювання варіантів, які не підходять для вирішення цього завдання економить час та зусилля. Якщо зобразити систему мотивації на ТК «Буковель» у вигляді схеми, то тут має місце взаємозв’язок наступних факторів:
Рис.2.4. Модель системи мотивації на ТК «Буковель».

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Дипломна робота на тему: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок