Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель». / сторінка 29

Назва:
Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
72,53 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 

Отже, проаналізувавши отримані дані за допомогою анкетування та особистого спостереження, можна прийти до висновку, що система мотивації на ТК «Буковель» діє досить ефективно і зачіпає всі важливі аспекти діяльності організації. Вона є прогресивною, адже менеджер завжди намагається використовувати найновіші досягнення і зразки в цій області менеджменту. Основним недоліком є відсутність чітко визначеного кар’єрного росту та оцінювання роботи кожного окремо взятого працівника, хоч останнє можна виправдати тим, що менеджер зайнятий реалізацією поставлених цілей і в міру своєї зайнятості працює з командою в цілому, а не індивідуально.
Крім того, недостатньо приділяється час дослідженням особистісних характеристик членів команди, що могло б у свою чергу посприяти більш професійному підходу до мотивації.
Практично не використовуються тренінгові програми для підвищення згуртованості колективу, але команда зібралась професійна і в процесі свого формування правильно віднеслась до цього питанні, тому ніякого негативного ефекту від впливу цього фактора не спостерігається. Щодо морального стимулювання праці, то теж є упущені моменти, які можуть посприяти підвищенню ефективності в роботі команди.
2.3 Ефективність роботи команди.
Які характеристики ефективної команди? Практика доводить, що неможливо говорити про високу ефективність командної, колективної роботи, якщо не відбулося наступне:
Чітке визначення цілей діяльності
Узгоджений розподіл ролей і завдань – кожен із членів групи усвідомлює свою головну роль і знає перелік завдань.
Встановлення відкритого характеру комунікацій – проблеми відкрито обговорюються, а досягнення кожного святкуються як власні.
Збалансування колегіальності у прийнятті рішень із персональною відповідальністю за їх реалізацію – під час обговорення альтернатив кожен має право висловитись, але після прийняття рішення воно обов'язкове для виконання.
Встановлення балансу неформальних стосунків між членами групи з поважним ставленням до виконання кожним своєї ролі.
Існують два правила, принципово важливих для ефективної роботи команд. Перше - це правило мінімального оптимального розміру команди. Зайві люди руйнівно діють на командну взаємодію. Друге правило, прямо пов’язане з першим: створення ефективних команд - це точне позиціювання учасників, визначення кожному його особливого місця й ролі в командній роботі.
Необхідною умовою для виникнення й розвитку команди є спільна соціальна діяльність. Це дозволяє інтерпретувати команду як колективного суб’єкта діяльності й говорити, що вона існує не у вакуумі, а в певному соціальному просторі. Команда є ланкою конкретної соціальної системи. У зв’язку з цим можна зазначити, що в команді встановлюються не просто стійкі контакти між її членами, а такі, в яких реалізуються зв’язки, опосередковані спільною діяльністю.
Щоб визначити чи ефективно діє команда на ТК «Буковель» у відділі бронювання , можна проаналізувати перш за як виконуються ці два правила. Що стосується розміру команди, то він сприяє продуктивній робочій обстановці, зважаючи на той обсяг роботи що виконується в цілому в організації. Кожен член команди має визначену систему обов’язків та виконує відведену йому роль. Ця сторона діяльності була охарактеризована вище.
Націленість на визначений результат та прийняття кожним членом команди місії як своєї індивідуальної, дає змогу говорити про те, що працівники зацікавлені в синергетичній взаємодії та взаємопідтримці. Командний дух, сприятливий соціально-психологічний клімат, творча атмосфера, взаєморозуміння, довіра, згода і взаємодопомога досягаються при дотриманні певних умов. Головна – ототожнення членами команди особистих і групових цілей та інтересів і почуття взаємної відповідальності за дії кожного. При дотриманні цієї умови виникає так званий синергетический ефект, коли фізичні й інтелектуальні зусилля одного множаться на зусилля інших, і згуртована команда може вирішувати завдання, непосильні для звичайної групи фахівців.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Дипломна робота на тему: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок