Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> дипломна робота: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель». / сторінка 30

Назва:
Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
72,53 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
У реалізації поставлених напрямків діяльності допомагають– ініціативність та творчий нестандартний підхід. Це можна відзначити як важливий елемент конкурентоспроможності ТК «Буковель» за рахунок свого персоналу.
Робота в організації не є безхмарною та ідеальною, завжди виникають якісь проблемні ситуації, але менеджер зі своєю командою намагаються вирішувати їх досить активним способом. Спочатку визначається проблема, її розбивають на частини для легшого розвязання, далі відбувається активнее обговорення та висування пропозицій, - з-поміж альтернатив обирається найбільш прийнятне і відповідно розподіляється між виконавцями для втілення ідеї в життя.
У відділі бронювання завжди панує неформальна та вільна атмосфера, що згуртовує коллектив, не чинить негативного психологічного тиску і дає змогу спокійно працювати. Члени команди завжди прислуховуються один до одного і якщо й конфліктують, то в основному навколо ідей чи проблем, а рішення приймаються тільки на взаємній згоді. Менеджер завжди прагне зберегти і підтримати існуючу атмосферу.
Щоб більш детально дослідити проблеми, які виникають в командній роботі, а в подальшому проаналізувати на скільки ефективною є їх робота , можна скористатися даними, які отримані в процесі анкетування у відділі бронювання на ТК «Буковель».Додаток Ж. Отже, було запропоноване анкетне опитування, яке включало 30 питань оцінки безпосередньо роботи в команді, отримані такі висновки:
Члени команди можуть відкрито обговорювати різного роду питання і з’ясовувати розбіжності, обміінюватися точками зору , сперечатись, але весь цей процес відбувається в дружній та неконфліктній атмосфері. Для того, щоб відстоювати своє бачення та позицію всі мають достатній кваліфікаційний рівень і досвід роботи, з якого черпають потрібні знання.
Особливої уваги заслуговує той аспект, що члени команди діють узгоджено та панує повне взаєморозуміння. Але тут слід підкреслити те, що часто вони беруть на себе відповідальність підтримувати спільно прийняте рішення, навіть якщо не погоджуються, а також виконувати дії для його реалізації.
Що стосується інформаційних потоків всередині команди, то активно здійснюється двосторонній обмін інформацією – без перешкод надаються та отримуються реакції на повідомлення, корисні ідеї, інформацію про відхилення та пропозиції по їх усуненню.
Крім того колективом не тільки підтримуються різного роду продуктивні для організації нововведення, але й самостійно генеруються нові ідеї та використовується творчий підхід як джерело інноваційності в менеджменті команд.
До роботи саме в такій команді та в такому психологічному кліматі працівники в цілому достатньо мотивовані. Всі ці твердження отримали найвищу оцінку членів команди, був відзначений їх позитивний вплив на процес роботи та на ефективність діяльності.
Але в роботі є й проблемні пункти, які отримали найнижчу оцінку від респондентів, тобто це ті фактори, що або не мають позитивного впливу, або ж вносять певний негативізм в процес роботи, заважають нормальному функціонуванню команди.
Команда дещо не згідна з розподілом функціональних обов’язків та великою загруженістю в роботі, адже управлінська команда вирішує тільки невелику частку стратегічних, рідкісних та унікальних проблем, а основний момент роботи лежить на плечах команди. Завдання інколи розподіляються не досить рівномірно, тому одні виконують великий обсяг завдань, а інші малий. Опис їхніх завдань, повноважень, відповідальності не переглядаються та не уточнюються, тому виникає також деяка плутанина, перетинання меж індивідуальної роботи. Це в свою чергу вносить певний дисонанс в роботу команди і створює перешкоди ефективного функціонування. На такі недоліки в роботі команди слід звертати особливу увагу, оскільки навіть незначні промахи можуть внести в загальну справу долю негативізму, а то і зруйнувати весть налагоджений механізм роботи в команді.
Середю оцінку отримали такі твердження, що мають місце в діяльності і сприяють ефективності: процес обміну інформацією між членами команди можна назвати ефективним, оскільки цілі досягаються з мінімальними затратами часу та енергії.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Дипломна робота на тему: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок