Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> дипломна робота на тему: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель». / сторінка 31

Назва:
Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
72,53 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Напружені ситуації, які інколи мають місце, вдається нейтралізовувати без деструктивного впливу на організацію і працівників. Цьому сприяє і стиль керівника, що практично в кожній ситуації виділяє позитивні моменти і використовує для спільної справи та налагодження співпраці. Для прийняття управлінських рішень та координації роботи команди часто проводяться наради, що носять переважно неформальний характер, тобто не вимагають дотримання конкретних процедур та протоколів, а в таких ситуаціях люди відчувають себе більш вільно та природно. Адже формалізовані наради можуть сприяти втраті атмосфери творчості, працівники можуть поводити себе невпевнено і хоч мають цікаві ідеї, через скутість не відстоюють їх, а це в свою чергу стає втраченим шансом для самої організації.
Ділові розбіжності, що є природніми в процесі спільної діяльності не переносяться у особисту сферу чи навпаки. Це не передбачено і не підтримується професійною етикою і, взагалі, не сприяєю продуктивній співпраці, члени команди це добре усвідомлюють і намагаються уникати такого роду ситуацій. Сформована культура більше сприяють ефективній роботі, ніж перешкоджають їй.
Менеджер команди не залучається до всеможливих конфліктів, але в той же час не являється просто стороннім наглядачем. Він, виступаючи в ролі посередника, нормалізує міжособистісні ускладнення, які виникають. Крім того він завжди бере активну участь в комунікаційному процесі, інформуючи про стан справ, підтримуючи між членами команди спілкування, а в особливості неформальне.
Тепер, проаналізувавши дані анкетування, можна побачити, що є ряд переваг та недоліків у роботі команди на ТК «Буковель», але в цілому прослідковується ефективність як в діяльності команди, так і в її менеджера.
Ще одним не досить позитивним аспектом що слід зачепити при визначенні ефективності команди та роботи менеджера є не достатнє використання делегування, що являється одним з методів організації співробітництва, суть якого полягає в передачі керівником частини свої прав, обов’язків та відповідальності підлеглим. Можна навести ряд причин, через які деякі менеджери не використовують цей метод:
Переконаність в тому, що інші не достатньо професійно та правильно виконають покладене на них завдання;
Недовіра до компетентності в даному питанні інших;
Можливо, страх показатися в очах підлеглих не компетентним та втратити контроль та ін.;
Правильне делегування полягає в створенні всіх необхідних умов, які дозволяють самостійно та успішно виконати покладене завдання. Працівник повинен сам приймати всі рішення, але поетапний конроль залишається за менеджером, однак він має бути вкрай тактовним, тобто перетворюється в своєрідного консультанта, чим підтверджує свій статус лідера. Делегування допомагає вивільнити багато часу для більш важливих питань. Крім того стимулює розкриттю здібностей, ініціативи, самостійності роботи підлеглих.
Такий метод управління у відділі використовується не достатньо, можливо, в силу того, що менеджер правильно розприділяє обов’язки та функції.
Можна виділити кілька характеристик, що ідентифікують команду ТК «Буковель» як досить ефективну та організовану:
1. Члени команди не тільки розуміють свої власні цілі, а й усвідомлюють, як їхнє досягнення вплине на ефективність діяльності всієї організації.
2. Вони знають, що, хоча для якихось цілей і досить індивідуального підходу, більшість із них вимагає спільних зусиль для досягнення.
3. Члени такої команди здатні не тільки зрозуміти, а й оцінити та використати особистісні й професійні особливості кожного,що підтвердено анкетним опитуванням.
Як висновок, можна підкреслити, що ТК «Буковель», його команда працює досить ефективно, хоч і спостерігаються деякі недоліки, але використавши ряд коректувань та отримавши більшої уваги від менеджера, можуть бути нейтралізовані. Хоч в цілому, особливого негативного дисонансу в роботу команди не приносять.
РОЗДІЛ 3.
ШЛЯХИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНЇ ДІЯЛЬНОСТІ КОМАНДИ
В цілому робота команди на ТК «Буковель» є продуктивною та ефективною, та існують деякі моменти, які потребують особливої уваги та вдосконалення, можливо, в деяких місцях і повної заміни чи відмови від певних принципів у роботі.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Дипломна робота на тему: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок