Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Скачати дипломна робота: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель». / сторінка 32

Назва:
Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
72,53 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Більшість підлеглих зацікавлені у можливості кар’єрного та професійного росту, проте не кожна компанія може задовольнити ці потреби. У нашому випадку такої можливості немає, тому необхідно задовольняти потреби підлеглих дозволивши працівникам реалізовувати свої знання у сферах, що не були пов’язані з їх діяльністю раніше. Крім того необхідно, щоб працівник відчував себе незамінним для колективу та був переконаний в тому, що до його думок прислухаються з повагою. Щоб кожен відчував себе членом команди є кілька порад:
Можна запропонувати членам команди проаналізувати новий проект і подумати, що їм потрібно освоїти для його реалізації. Свої думки вони можуть викласти на папері. Найцікавіші потім можна буде розглянути на нараді і зрештою втілити у життя.
Молодшим менеджерам команди надати можливість проявити себе, дозволити їм ризикувати і вирости професійно, дати їм шанс продемонструвати свої досягнення.
Важливо адаптуватися до потреб своїх співробітників. Дати волю тим, кому можна передати деякі свої повноваження. І навпаки, тим, хто чогось не розуміє, надати наставника чи помічника, або хоча б чіткі інструкції тому, хто тільки починає освоювати нове для себе поле діяльності. Наставництво не тільки допомагає у навчанні, але й забезпечує відданим членом команди.
Заохочення ініціатив та творчості - перший крок до успішної взаємодії.
Однам з нескладних але дієвих способів підвищення ефективності в роботі команди є провокування менеджером емоційного піднесення колективу, за рахунок чого формується сприятлива психологічна атмосфера , в якій стає значно легше спрямовувати команду в необхідне русло, формувати емоційні установки та норми поведінки.
Важливою стороною діяльності і впливу на працівників є мотивація, яка заслуговує особливого підходу до її вдосконалення на ТК «Буковель». Система управління командою не буде працювати ефективно, якщо не буде розроблена ефективна модель мотивації. Позитивним підходом до мотивації команди є наступне:
1. Встановлення набору індивідуальних факторів мотивації.
2. Позитивний клімат в команді.
3. Можливість реалізації творчого потенціалу.
4. Чітке визначення цілей в роботі.
5. Винагорода за внесок в спільний результат.
6. Однакові можливості розвитку кар’єри.
Мотивація – це ключ до злагодженої та ефективної роботи. Сильна мотивація додає впевненості членам команди, робить їх сильнішими та рішучішими. Мотивація створює дух команди, надихає її членів та націлює їх на результат.
Про мотивацію варто знати усім членам команди і використовувати її переваги по максимуму. А саме слід звернути увагу на такий метод її покращення , як усунення негативних чинників за рахунок внутрішньогрупової підтримки та безпосереднього впливу членів команди один на одного. Таким чином підвищується не тільки результативність роботи, але й знижуються витрати взаємодії та забезпечується вирішення поставлених завдань. Крім того, завдання менеджера полягає у врахуванні та задоволенні потреб членів команди, які безпосередньо впливають на вмотивованість та роботу. Ось легкі шляхи максимізації ефекту мотивації:
Найголовніші шляхи мотивації оточуючих це цінування, визнання та увага.
Похвала в результативності роботи теж дає бажані результати.
Відчуття людиною своєї важливості для організації зробить своє та ін.
Окрім матеріального стимулювання, менеджеру варто взятися і за непряму мотивацію, яка полягає у різного роду подарунках, навчальних прогамах, спільних корпоративних святкуваннях та ін. Людині подобається відчувати повагу до себе і свою значимість. Саме тому мотиваційні подарунки (годинники, ручки, оргтехніка тощо), які продемонструють працівникові оцінку його досягнень з боку керівництва, мають велике значення. Також можна практикувати такий вид стимулювання, як придбання для працівника програми убезпечення життя, де набувачем коштів через певний період (10-15р.) стає підприємство, яке сплачує за працівника внески.
Навчання за кошт підприємства є одним з найважливіших моментів у мотивації працівників.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Дипломна робота на тему: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок