Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> дипломна робота безкоштовно: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель». / сторінка 34

Назва:
Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
72,53 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 

Важливо також зачепити таку проблему в роботі команди на ТК «Буковель» як конформізм, яка була виявлена при анкетуванні. В основі цього явища лежить страх зруйнувати відносини в команді, бути виключеним з неї та відштовхнутим. Хоч з точки зору інтересів колективу в цілому конформізм має і позитивні сторони впливу – забезпечує виживання в критичних ситуаціях, спрощує та полегшує організацію спільної діяльності, сприяє інтегрованості індивіда в колектив. Без конформізму не може існувати дійсно згуртований колектив. Конформізм залежить також від розміру самої команди, чим він більший, тим вплив менший. Крім того він надає команді завершеного вигляду, всі її члени дотримуються чітко виробленої системи цінностей, норм.
Але проблема в тому, що існує і зворотна сторона медалі, коли погляди членів команди не співпадають чи повністю протилежні загальній думці, в міру впливу конформізму, він не висловить свою позицію, тому може бути втрачена цікава альтернатива вирішення завдання. Тому менеджеру для нейтралізації дії такого чинника на ефективність роботи команди, варто обрати шлях комбінації конформізму та розходження у точках зору, поглядах всередині колективу. Це дасть можливість бути більш впевненим у тому, що командою пропонується не один єдиний прийнятний для всіх метод вирішення поставленого завдання, а велика кількість альтернативних варіантів.
Одним із найсучасніших методів підвищення ефективної діяльності команди є застосування тренінгових прогам. Найчастіше необхідною умовою тренінгів є виникнення проблем в організаці, мотивації членів команди, підвищення конфліктності чи недоліки в комунікаційних процесах. Особливістю використання саме такого методу є командна взаємодія в реальних умовах. Для проведення тренінґа обираються  безлюдні місця та організовується наметовий табір. Учасники отримують практичні знання та навички командної взаємодії в екстремальних умовах які можуть застосувати в бізнесі. Загалом, тренінг командної взаємодії є водночас захоплюючою грою, учасники якої можуть повеселитись і розслабитись, одержуючи задоволення від самого процесу великої гри та навчальною програмою, що дозволяє випробувати різні моделі поведінки і взаємодії з іншими людьми. Командна робота на тренінзі відбувається в режимі «мозкової атаки » (А.Озборн), «розмовних кіл». Основні принципи «мозкового штурму» та «розмовних кіл» як методу: в центр кола ставиться проблема, чи завдання навколо якого і збираються ідеї, приймаються будь-які ідеї, критикувати навіть «безглузді» не дозволено, учасники повинні намагатися комбінувати чи вдосконалювати ідеї, запропоновані іншими. Така техніка суперечить зрозумілому прагненню учасників до індивідуального позиціювання, а кількість «безглуздих» ідей може суттєво ускладнити поточну роботу. Лідер, виступаючи в ролі фасилітатора, готує команду до такого режиму й спрямовує її в потрібне русло.Для того, щоб учасники могли домовитись швидко та ефективно прийняти єдиний правильний план дій команди, їх знайомлять з техніками ефективної командної роботи: «розмовне коло», техніки вирішення конфліктних ситуацій та виходу зі стресового стану, техніки обрання плану дій. Стимулюючи свою команду до діалогу лідер під час тренінґа має навчати людей взаємодіяти, розподіляти ролі поміж членами команди. Тому лідер вчиться користуватися колективним розумом, внаслідок чого ціле стає більшим, ніж просто сума частин. Учасники тренінґа самі обирають стратегію та тактику своєї команди від плану «порятунку», розподілу ролей, завдань та до їх реалізації. Способи вирішення завдань учасниками тренінґа часто є віддзеркаленням їхніх робочих стосунків. Виявляються приховані чи не помічені раніше особистісні риси кожного з «гравців» команди. Але на тренінзі в наближено екстремальних умовах не можливо приховати свою справжність. Всі учасники стають один для одного відкритими, наче на долоні, незалежно від ієрархічної службової драбини. Роль лідера в житті  команди дуже важлива: він формує основні принципи взаємодії, задає настрій, впливає на командний дух.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Дипломна робота на тему: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок