Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Скачати дипломна робота безкоштовно: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель». / сторінка 36

Назва:
Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
72,53 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 

Ще одним способом кращого пізнання своєї команди менеджером, виявлення її потенційного джерела ефективності – є проведення різного роду тестування. Можна навести кілька таких прикладів, що стануть у пригоді при налагодженні співпраці та синергетичного ефекту при вирішенні тих чи інших питань в організації. Перш за все важливо визначити коло потреб, які стоять на першому місці у членів команди, а котрі взагалі не мають впливу на їх діяльність. В цьому питанні зможе допомогти "Діагностика мотивації досягнень" (А.Мехрабіан). Даний тест призначений для діагностики потреби особистості долати перешкоди та домагатися високих результатів в роботі, потреби в самовдосконаленні, суперництві з іншими та випередженні їх, реалізації своїх можливостей. Це дасть змогу виявити мотиваційні чинники, що найкращим чином активують інтерес до роботи кожного члена команди зокрема.
Наступним етапом можна запропонувати визначити ступінь самоконтролю за допомогою експрес-методики - "Діагностика комунікативного контролю" (М. Шнайдер), яка дозволяє виявити такі складові самоконтролю, як імпульсивність, відкритість, емоційність та розкутість. Самоконтроль -  здатність людини до усвідомлення регуляції власних дій, психічних процесів і станів з метою забезпечення відповідності їх результатів поставленим цілям, пред'явленим вимогам, нормам, правилам. На перший погляд здається, що цей факт не має ніякого значення для роботи в команді,а для менеджера й поготів. Але це не так, оскільки в організації роботи з такою системою як команда, менеджер постійно стикається з проблемами вирішення та управління конфліктами, і якщо буде відомий та проаналізований аспект самоконтролю кожного індивіда, це зможе допомогти сформувати власний специфічний підхід до управління і сконструювати модель поведінки в непередбачених проблемних ситуаціях.
Для вдосконалення та усунення недоліків, які виникають в процесі комунікації, виявлення комунікативних здібностей своїх підлеглих, прийде на допомогу "Діагностика комунікативної соціальної компетентності (КСК)". Ця методика призначена для одержання повного уявлення про особистість, створення прогнозу успішності її професійної діяльності. Комунікативні здібності - здатність особистості до спілкування з іншими людьми, товариськість, вміння слухати і розуміти людей, впливати на них, встановлювати з ними хороші особисті та ділові взаємовідносини. Крім того такі знання стануть джерелом покращення взаємодії всередині команди та з безпосереднім керівником, сприятимуть взаєморозумінню та підтримці.
Для визначення творчого потенціалу команди, її креативності та нестандартного погляду на вирішення тих чи інших питань, що відповідно сприяє підвищенню ефективності роботи, доцільним буде використання "Тесту вербальної креативності (RAT)" (С. Мідник). Креативність (від англ. сreativity) - здатність до творчості, що дозволяє людині по-новому поглянути на відомі предмети, явища, побачити в них нові закономірності, зв'язки, по-новому уявити бачене, придумати дещо нове, раніше несвідоме. Ця методика спрямована на виявлення й оцінку креативного потенціалу особистості, який часто буває прихованим, заблокованим. Завдання побудовані не за принципом тесту чи задачі, а як необмежене поле діяльності у вигляді однотипних завдань. Також це дозволить виявити приховані резерви роботи кожного учасника і команди в цілому.
Дуже важлими для менеджера стануть результати проведення анкетування - "Діагностика міжособистісних відносин" (А.Рукавішников). Уміння працювати в команді - бачення можливого внеску в роботу всієї команди, використання досвіду інших, обмін ідеями, рішення проблемних питань, встановлення самомотивації . Опитувальник оцінює типовий спосіб відношення особи до інших за трьома шкалами: включення (прагнення приймати інших, завойовувати їх інтерес), контроль (вплив на інших, керівництво іншими) та афект (прагнення бути в близьких відносинах з іншими, виявляти до них дружні почуття).
Це лиш кілька методик, за допомогою яких менеджер зможе проаналізувати особливості та основні характеристики, які мають вплив на ефективність роботи його команди.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Дипломна робота на тему: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок