Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Безкоштовно дипломна робота скачати: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель». / сторінка 37

Назва:
Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
72,53 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Відповідно, опираючись на ці дані, матиме можливість змоделювати роботу та вплив на неї різноманітних факторів, нейтралізувати та попередити вплив небажаних, і, врешті-решт, налагодити систему довіри, взаємоузгодженості та ефективності в діяльності команди.
Для підвищення не тільки ефективності в роботі команди, але й командного духу як такого, важливим елементом може послужити – Кодекс команди - як інструмент регулювання культури командної взаємодії. Для більш продуктивного та сильнішого ефекту треба розробити його разом з командою, враховуючи всі запропоновані пропозиції та побажання. Бажано презентувати його в особливій формі, щоб члени команди поставилися до нього серйозно. Наприклад, для ТК «Буковель» кодекс команди може мати наступний вигляд - безперечно над заголовком логотип туристичного комплексу, а сам текст складатися з перших літер назви:
Б – бути завжди найкращими у своїй справі і робити все можливе для досягнення місії існування організації.
У – узгодженість та згуртованість – постійні супутники в нелегкій та напруженій роботі.
К – креативність та творче мислення як запорука унікальності та прогресивного підходу в менеджменті.
О – організованість, органічність у співпраці та взаємодії. «Успіх у єдності».
В – відданість справі та вмотивованість – є джерелом ототожнення з організацією.
Е – кожен окремий етап у досягненні цілі долається з легкістю та впевненістю.
Л – клієнти(люди) є найбажанішими гостями, для них все найкраще і ввічливе ставлення як до найближчих друзів.
Ь – «Ми професіонали – значить ми ефективні!»
Якщо члени команди завжди будуть слідувати цим принципам та твердженням, то командний дух сприятиме і успіхам у роботі. Додаток К.
Одним з важливих шляхів, який дозволяє підвищити ефективність команди, є робота менеджера над донесенням до своїх підлеглих самої сутності та унікальності поняття «командна ціль». Єдина ціль для команди – це не просто намагання досягти певного поставленого результату. Адже, наприклад, два конкуренти теж переслідують однакову ціль, але ж не об’єднуються для її досягнення в організацію. Спільна ціль – це не схожість, а співпадіння того, чого прагнуть. При конкуренції різні цілі по-різному орієнтовані. Таким чином, єдина ціль – це інтереси, чи та їх частина, завдяки якій люди об’єднуються і отримують можливість її реалізації. Тому, щоб досягти ефекту єдиної взаємодії задля цілі, менеджеру ще потрібно правильно розподілити обов’язки та відповідальність, а не жорстко закріпити функції. Таким чином вводиться загальна командна відповідальність за досягнення бажаного результату, але , одночасно, це не означає повну відмову від індивідуальної відповідальності. Це значно спростить управлінські можливості командної організації праці. При цьому ефективність спільної роботи можна визначити мірою узгодженості індивідуальних зусиль, яка багато в чому залежить від спрацьованості та згуртованості команди. Показником спрацьованості виступає рівень енергетичних та трудових затрат членів. Чим більш рівень спрацьованості в команді, тим ефективніший результат, так як він забезпечується мінімальними витратами часу та енергії.
В свою чергу згуртованість характеризує психологічну єдність команди. Її необхідно інтерпретувати не просто як схожість ціннісних орієнтацій, але і як втілення цієї схожості в практичну діяльність членів команди при їх спільній роботі: тотожність уявлень про те, якою повинна бути прийнятна поведінка, відносини, стиль і методи роботи та інші сторони діяльності. При цьому цінності команди все більше розділяються її членами, відчувається причетність до організації . Звичайно це вимагає досить часу та зусиль, але ефект вартий того.
Мрія кожного менеджера команд – синергія у досягненні визначених цілей, яка характеризується як один з найефективніших методів діяльності командою. Яким же чином змусити синергію працювати? Ясна річ, що можливо створити культуру „командної гри”.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Дипломна робота на тему: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок