Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Скачати дипломна робота на тему: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель». / сторінка 38

Назва:
Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
72,53 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Для цього слід:
- чітко висловлювати очікування щодо командної гри та співробітництва у компанії;
- створити модель команди і чітко виписати функції кожного „гравця”;
- додатково винагороджувати командних гравців;
- націлити команду на конкретну систему дій, відповідно спираючись на досвід та творчий підхід;
- публічно святкувати успіхи команди і т. д.
Проте, всі ці дії не гарантуватимуть виникнення синергії, оскільки належать до розряду „механічних”. Приблизно таку ж взаємодію ілюструє рух коліщаток у механізмі годинника. Вони, безперечно, працюють злагоджено, але не знаходяться у стані синергії. Синергія – це не продукт конференц-залів чи стерильних лабораторій. Це швидше результат посиденьок з друзями у гаражі чи кав’ярні. Синергія народжується у тих місцях, де індивідуальність та різноманітність думок просто витає у повітрі, а простір насичений енергетикою ентузіазму. Отже саме ці три речі: залученість, ентузіазм та енергія – є життєво необхідними для створення синергії. Всі мусять бути персонально залученими у процес. Кожен повинен випромінювати ентузіазм щодо кінцевої мети. У кожного повинно бути достатньо енергії, щоб не опустити руки на середині шляху.
Головним завданням менеджера в такому випадку є створення сприятливих умов та неформального спілкування команди.
Для кожної команди характерна та особливість, що проблеми завжди існують і якщо не вирішуються, то ще більше ускладнюються. У зв’язку з цим менеджеру можна запропонувати використати технологію реалізації резервів розвитку команди, яка відповідно включає три етапи:
- Аналіз проблем, які виникають в процесі організації спільної діяльності в команді.
- Пошук можливих рішень та розвиток плану дій.
- Реалізація плану дій і оцінка ефективності.
Ця технологія пропонує вирішення чітко визначених проміжних завдань і досягнення поетапних цілей, має обґрунтований механізм проведення відповідних дій та ряд позитивних сторін.
По-перше, не потрібне досконале виконання функціонального змісту кожного етапу і, як наслідок, алгоритм дій є достатньо гнучким, адаптивним, легко досяжним методом підвищення ефективності спільної роботи членів команди шляхом вирішення її командних проблем. Спеціально розроблена анкета для визначення і аналізу командних проблем, що проаналізована у другому розділі, дозволяє визначити ряд конкретних недоліків, які виникають в процесі роботи. Оцінка може бути здійснена членами команди самостійно, при цьому участь зовнішніх експертів та консультантів необхідна тільки в тих випадках, коли встановлена потреба у навчанні членів команди новим методам і прийомам організації спільної роботи, потрібна глибока реорганізація команди, з якою її члени не можуть впоратись без допомоги, виникає потреба в ознайомленні з найбільш ефективними досягненнями науки і практики організації ефективної спільної діяльності.
По-друге, ця технологія дає широке коло можливостей для врахування специфіки конкретної команди і і має яскраво виражену практину направленість, тобто орієнтацію на реальні завдання в реальному контексті.
Дві основні функції команди полягають у таких аспектах:
Виконання завдання;
Прагнення зберегти команду – підтримати міжособистісні стосунки в ній.
Для ефективної діяльності команди потрібна рівновага між цими двома функціями. Надмірне зосередження на завданнях призводить до зростання напруженості в команді, зменшує задоволення від роботи, а як наслідок – команда як суспільна група розпадається. Надмірне зосередження на внутрішніх стосунках призводить до того, що команда не справляється з завданнями, тому до неї втрачається довіра, падає стимул до праці її членів. Це призводить до розладу в колективі, який об’єднаний спільною метою. Але нічого так не може згуртувати команду як підвищення його духу. Щоб підвищити настрій команди, укріпити міжособистісні стосунки, менеджеру можна запропонувати запровадити звичай святкування дня команди – «День команди». Відповідно в цей особливий день проводити різноманітні тренінги, тестування та рольові ігри.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Дипломна робота на тему: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок