Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Безкоштовно дипломна робота на тему: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель». / сторінка 39

Назва:
Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
72,53 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 

Можна привести приклад гри у вирішенні тих чи інших проблемних ситуацій, яка використовується американськими менеджерами для підвищення ефективності цього процесу. Гра має назву «футбол».
Спочатку команду треба розділити на дві частини. Далі запропонувати їм проблему, яку необхідно вирішити, виділити певні часові межі і окреслити стан бажаного результату. Одна з команд демонструє свій варіант розвязку і обґрунтовує кожний аспект. Якщо виявляються деякі недоліки чи суперниками, чи менеджером, то їм оголошується «пенальті», що дає можливість противникам відігратись. Команда – переможець отримує нагороду – півгодинну перерву і визнання першості у грі. Працівник не тільки одержує дещо більше звичайного, але і розважається і випробовує свої сили завдяки прагненню до успішного виступу і досягнення загальної мети.
Така методика може бути застосована і в українському менеджменті, оскільки стане ефективним джерелом підвищення продуктивності роботи команди, командної взаємодії та мотивованості.
На ефективність роботи команди може впливати ще такий фактор як - статус її членів, який визначається місцем у службовій ієрархії, посадою, досвідом, інформованістю тощо. Ці фактори можуть впливати на підвищення або зниження статусу індивіда залежно від цінностей і норм . Як правило, на співробітників більший вплив має той, хто має вищий статус. Але не завжди його позиція є найкращою. Часто саме «новачки» мають цікаві, нестандартні ідеї, які можуть бути корисними організації. Тому для забезпечення високої ефективності роботи у групі необхідно створити такий клімат, щоб думка працівників з вищим статусом не домінувала над думкою інших, тобто рівні умови ставлення до кожного члена команди.
ВИСНОВКИ
В результаті проведенного дослідження , можна зробити ряд висновків. Перш за все слід підкреслити, що являє собою власне команда.
Команда – це група з двох чи більше індивідів, які для досягнення конкретної цілі координують свою взаємодію та трудову діяльність. Її робота обумовлена рядом факторів, які чинять безпосередній вплив на ефективність. Тому їх необхідно враховувати менеджеру для продуктивної та успішної реалізації цілей та місії організації. Це такі фактори – склад ,розподіл повноважень, відповідальність, згуртованість, узгодженість, взаємовплив, командний дух та корпоративна культура, ролі, мотивація, стиль керівника та інші.
Для створення команди, необхідні 3 такі обов’язкові компоненти:
Наявність не менше 2 чоловік;
Члени команди регулярно взаємодіють між собою;
Праця членів команди спрямована на досягнення певної цілі.
Керівництво багатьох компаній дійшло висновку, що команди гнучкіші і легше реагують на зміни в зовнішньому середовищі, ніж традиційні відділи чи інші види постійно працюючих угруповань. Крім того команди можна швидко зібрати, розгорнути, переорієнтувати і розпустити. Врешті – решт, команди можуть забезпечити щось більше, ніж тільки підвищення ефективності та поліпшення показників діяльності для організації : вони можуть бути джерелом задоволення роботою.
Уроботі з командами також заслуговує уваги той факт, що менеджер завжди повинен бути членом своєї команди, але одночасно стежити за процесом праці та залишати за собою прийняття кінцевого варіанту вирішення проблеми. Інформувати про всі новинки та особливоості роботи, ставити на перший план цілі команди, а потім власні.
Та існують певні проблеми у командній роботі :
Може виникати комфортність мислення
Не бажаючи втрачати місце в команді, її члени можуть не суперечити думці і пропозиції лідера щодо вирішення того чи іншого питання
Їм потрібно більше часу для прийняття рішення, ніж одній людині та інші.
Для ліквідації цих проблемних ситуацій можна застосовувати різноманітну кількість методів та прийомів – тренінги, тестуваня та анкетування, проведення командних нарад та святкувань та інші.
Для вдосконалення та економії часових ресурсів варто використовувати запропоновані методи "Мозкової атаки", Метод Дельфі, "розмовних кіл " та ряд інших.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Дипломна робота на тему: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок