Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> дипломна робота українською: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель». / сторінка 5

Назва:
Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
72,53 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Для команди важливим є наявність у співробітників комбінації взаємодоповнюючих навиків. Командні відносини, які традиційно включають в себе такі поняття, як відчуття ліктя, дух партнерства, можуть проявлятися виключно в діловій сфері, не розповсюджуючись на особисте життя членів команди[9.с.402].
Основними причинами, через котрі люди об’єднуються в команди є – ділові та мотиваційні.
? Ділові причини обумовлені постійно змінним та складним зовнішнім бізнес-середовищем. Для вирішення певних проблем в організації зазвичай створюються міждисциплінарні групи. Робота в групах дає можливість об’єднатися для досягнення поставлених цілей. Більшість цікавих ідей виникає саме в групах. Сучасні наука та технології надто складні для одного розуму, дослідження світу здійснюють саме команди, які включають в себе астрономів, фізиків, програмістів, над розробкою нових ліків від невиліковних хвороб працюють команди мікробіологів, онкологи та хіміки. Нобелівських премій удостоюються все частіше колективи вчених. Спонукаючи ми мотивами формування команд виступають прагнення вдосконалення процесу виконання робіт, підвищення гнучкості виробництва чи відповідальності співробітників, які мають особливе значення для організації та оперують в середовищі з високою невизначеністю. Тому менеджери часто розглядають команди як найбільш ефективний в порівнянні з обов’язковими індивідуалістичними стилями управління спосіб використання талантів співробітників і інших ресурсів компанії. Обмін знаннями співробітників різних відділів в організації означає зменшення потреби в працівниках. Оскільки робота в команді стимулює формування відповідальності співробітників при прийнятті рішень, виникає можливість зменшення чисельності контролюючих і забезпечуючи функціонування організації робітників.
? Мотиваційні причини. Популярність роботи в командах багато в чому пояснюється переконанням, що вона мотивує робітників до високої степені участі в процесі роботи. Участь в роботі команди дає співробітникам можливість виразити свої ідеї і познайомитися з думками інших, змінити при взаємодії свою думку. Схвалення групою дій індивіда задовольняє важливі людські потреби.
Менеджмент організацій повинен сконцентрувати свої зусилля на пошуку ефективних методів управління командами. Він висунув принцип підтримуючих відносин – результат взаємодії та досвіду діяльності, які формують почуття самоцінності індивіда. Оскільки більшу частину часу робітники проводять в групах, саме команди "прокладають маршрут" до дуже важливих для робітників підтримуючих відносин. Завдання керівництва полягає в тому, щоб « кожний індивід був членом одної чи більше ефективної групи , співробітники організації повинні бути лояльними командам, володіти ефективними навиками взаємодії і керуватися цілями добре виконаного завдання. Перевага членства в команді полягає у відчутті того, що вони являються частиною чогось більшого, ніж кожний з них по одинці [25,с.10-11].
Багато менеджерів, особливо в компаніях, зайнятих в галузях жорсткої конкуренції, вважають, що тільки робота в командах дозволяє досягти високої продуктивності і високої якості продукції. Групи пропонують структуру, в якій індивіди переслідують як власні цілі, так і цілі організації. Чим більше людей, тим більше поглядів. Висловлюючи свої ідеї колегам, вони можуть їх як прийняти, так і розкритикувати. Хороші команди – сукупність різноманітностей, а якщо точки зору і погляди на вирішення проблеми різні, то в ході їх взаємодії може народитися принципово новий підхід. Команди стимулюють прийняття і розуміння проблеми пропонованого рішення. Об’єднання зусиль індивіда і групи зазвичай викликають почуття співучасті в подоланні перешкод і досягненні результату.
Команди стимулюють навчання співробітників, які спільно працюють над вирішенням проблеми, та не тільки виконання завдання , але й отримання цінного досвіду та роздумів про альтернативні можливості вирішення проблеми. Саме спільна робота в групах дозволяє випробувати нові способи вирішення проблеми, а члени команди відкривають для себе багато нового.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Дипломна робота на тему: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок