Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> дипломна робота безкоштовно: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель». / сторінка 6

Назва:
Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
72,53 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 

Працююча над виконанням завдання команда – найкращий, не однократно провірений на практиці спосіб перетворення бачення в цінності та узгодження дій, адже група опирається на спільну діяльність її членів. Саме команди визначають напрям діяльності організації в цілому, загальні для всіх співробітників цілі. Команди дають можливість прискорити реакцію ієрархії, не послаблюючи структуру влади організації, ініціюють процеси за її межами, знаходять адекватні відповіді на найскладніші питання
[11, ст.342-345].
Понад два десятиліття тому, коли такі компанії, як “ Toyota”, ”General Foods”, “ Volvo” запроваджували команди, це було новинкою, оскільки ніхто більше цього не робив. Сьогодні ситуація цілком протилежна : привертають увагу організації, в яких не використовується той чи інший вид команди. Одержані дані свідчать про те, що команди, як правило, працюють краще ніж індивіди, коли завдання потребують чисельних умінь, розсудливості і багатогранного досвіду. Керівництво багатьох компаній дійшло висновку, що команди гнучкіші і легше реагують на зміни в зовнішньому середовищі, ніж традиційні відділи чи інші види постійно працюючих угруповань. Крім того команди можна швидко зібрати, розгорнути, переорієнтувати і розпустити. Врешті – решт, команди можуть забезпечити щось більше, ніж тільки підвищення ефективності та поліпшення показників діяльності для організації : вони можуть бути джерелом задоволення роботою. Оскільки членам команди часто дають можливість опановувати багато речей, які безпосередньо впливають на їхню роботу, команди є для керівництва ефективним засобом залучення людей до активної роботи, що поліпшує моральний стан працівників та сприяє диверсифікації робочої сили. Але людей можна об’єднати просто у робочі групи, чим же команди відрізняються від них. Члени робочої групи взаємодіють головним чином для того, щоб обмінятися інформацією та ухвалити рішення, які допоможуть кожному з них виконувати завдання в межах свого кола відповідальності. Робоча група не має можливості чи потреби зобов’язуватися виконувати колективну роль, яка потребує спільних зусиль. Не виникає позитивної синергії , яка створювала би всеохопний рівень виконання, більший, ніж сума окремих внесків.
Робоча команда, навпаки , генерує позитивну синергію завдяки координованим зусиллям. Індивідуальні зусилля членів команди на рівні виконання завдань дають результат значно більший, ніж сума їхніх особистих внесків. Додаток Б
Широке використання команд створює для організації потенціал щодо збільшення обсягу виробленої продукції без збільшення витрат. Однак це є лиш потенційним [22,с.18-25].
Щоб краще зрозуміти природу команд, слід розглянути детальніше всі їх види, в яких ситуаціях їх краще застосовувати. Отже, чотирма найпоширенішими видами організації команд є :
функціональні команди;
команди з розв’язання проблем;
самокеровані команди;
перехресно – функціональні;
віртуальні команди.
Розглянемо кожний вид окремо.
? Функціональні команди складаються з керівника та працівників його підрозділу. В межах такої команди проблеми авторитету, ухвалення рішень та взаємодії є порівняно простими і зрозумілими. Їх часто створюють для підвищення ефективності діяльності або для розв’язання конкретних завдань у межах окремого функціонального підрозділу. Наприклад, торгівельна команда, команда сервісного центру, ремонтна команда.
? Майже 20 років тому популярність команд тільки почала зростати, і форми, в яких вони існували, були надзвичайно подібні. Ці команди, як правило, складалися з 5-12 працівників з погодинною оплатою, що працювали в одному відділі та збиралися на кілька годин щотижня для обговорення методів поліпшення якості, ефективності та середовища праці. Такі команди називалися – командами з розв’язання проблем. Їхні члени обмінювалися ідеями та висували пропозиції щодо того, як можна було б поліпшити процеси і методи праці. Одним з найпоширеніших таких команд, що зустрічалися в 1980-х років, є гуртки якості.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Дипломна робота на тему: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок