Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Скачати безкоштовно: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель». / сторінка 7

Назва:
Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
72,53 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Вони брали на себе відповідальність за розв’язання проблем якості, а також нагромаджували та оцінювали власні результати. Однак такі команди рідко коли мають виключне право втілювати будь-яку зі своїх пропозицій у життя. Натомість вони дають рекомендації керівництву, яке зазвичай приймає рішення щодо впровадження рекомендаційних заходів.
? Самокерована робоча команда – це формальна група співробітників, яка працює без керівника і відповідає за завершений виробничий процес чи за той його етап, на якому виконується постачання продукції або послуг зовнішньому або внутрішньому клієнтові. Зазвичай команди такого типу контролюють темп своєї роботи, визначають розподіл робочих завдань, час перерв, а також перевіряють виконання власної роботи. Такі команди впровадили в себе компанії : “Xerox”, “ General Motors”, “ Coors Brewing” та інші. Такі команди характеризуються як правило наступними показниками:
- Члени команди володіють різними навиками і можуть виконувати різні функції, так що їх загальний досвід дозволяє виконувати складні та великі організаційні завдання. В команді можуть бути представники різних відділів, кожен з яких проходить різносторонню підготовку і може виконувати функції будь-якого члена команди.
- Команда має доступ до необхідних для виконання завдання ресурсів
- Команда має право самостійно приймати рішення.
Ефективність самокерованих команд виправдовує навіть найсміливіші очікування.
? Перехресно-функціональні команди складаються з працівників майже одного і того самого ієрархічного рівня, але різних робочих підрозділів організації. Працівники збираються разом для реалізації якогось конкретного завдання. Вони є також ефективним засобом, що дає змогу працівникам з різних підрозділів однієї організації обмінюватися інформацією, розробляти нові ідеї, розв’язувати проблеми та координувати складні завдання. Але ними важко керувати.
? Віртуальна команда є варіантом електронних нарад. Вона дає групам можливість зустрічатися, незважаючи на відстань та час, і дає змогу організовувати зв’язки між працівниками у спосіб, який був неможливим у минулому. Члени команди використовують досягнення новітніх технологій, як-от циркулярні виклики, відео конференції або електронна пошта, для розв’язання проблем, навіть незважаючи на те, що вони можуть бути географічно розділені або перебувати в різних часових зонах. Віртуальні команди також використовуються для розв’язання проблем та підвищення успішності продажу. Вони об’єднують людей, які знаходяться на великих відстанях один від одного, але володіючих можливістю брати участь в спільній діяльності. Віртуальні команди зазвичай виникають в організаціях, офіси і виробництво яких розкидані по всьому світі. Лідерами в такій команді можуть бути , як одна людина, так і всі її члени в залежності від того, хто є професіоналом у вирішенні конкретної проблеми. Успіх такої команди визначається наступними елементами :
складний і точний підбір учасників;
потужна підтримка команди і її цілей зі сторони керівництва;
чітка постановка завдань;
найкращі засоби зв’язку;
створення атмосфери довіри в команд;
спільне використання інформації. Додаток В [25,с.10-11]
Найпростіший спосіб класифікації команд – поділ їх на ті, які створюються як частина формальної структури організації, і ті, ціль котрих полягає в розширенні участі їх членів в управлінні.
Формальні команди створюються як частина організаційної структури компанії. Виділяють три різновиди формальних команд: з горизонтальними та вертикальними організаційними взаємозв’язками, а також спеціалізовані команди.
1) Вертикальна команда – включає в себе менеджера і його формальних підлеглих. Її ще інколи називають функціональною. Може включати представників одного і того ж рівня ієрархії в рамках одного ж рівня ієрархії. Як правило в неї входить відділ в цілому. Наприклад, медсестри третьої зміни в лікарні.
2) Горизонтальна команда складається з робітників одного і того ж рівня ієрархії, але з різних відділів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Дипломна робота на тему: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок