Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Скачати дипломна робота безкоштовно: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель». / сторінка 8

Назва:
Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
72,53 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Вони збираються разом, отримують завдання, а після його виконання можуть повернутися до своїх звичайних робочих обов’язків. Зазвичай горизонтальні команди формуються у вигляді спеціальних груп і комітетів.
Спеціальна група включає в себе співробітників різних відділів, яким доручено спільне виконання певних дій. Після досягнення поставленої цілі спеціальна група розпускається
Комітет як правило являється більш довговічним утворенням, не рідко стає постійною частиною організаційної структури. Членство в комітеті визначається не тільки досвідом роботи, скільки посадою співробітника. Члени комітету повинні бути офіційним представницьким обличчям на відміну від спеціальної групи. Комітет має справу з проблемами, які виникають регулярно.
3) Спеціалізована команда не входить в формальну структуру організації і працює над найбільш важливими чи потребуючими унікальних творчих навиків проектами. Вона має свою внутрішню структуру, але члени команди відчувають себе повністю незалежними утвореннями [1,с.563-565].
Якщо команда створена спеціально для роботи над окремим проектом, то її називають – проектною командою. Але і в цьому випадку можна виокремити окрему її класифікацію:
Команда проекту (КП) –організаційна структура, яка створюється на період здійснення всього проекту або однієї із фаз його життєвого циклу. Завданням керівництва команди проекту є проведення політики та затвердження стратегії проекту для досягнення його цілей.
Команда управління проектами ( КУП) – організаційна структура, яка включає тих членів Команди проекту, які безпосередньо беруть участь в управлінні проектом, в тому числі – представники окремих учасників проекту і технічний персонал. У відносно невеликих проектах КУП може включати практично всіх членів команди проекту.. Завданням КУП є виконання всіх управлінських функцій і робіт в проекті в ході його виконання.
Команда менеджменту проекту(КМП) – організаційна структура, яку очолює головний менеджер проекту створена на період виконання всього проекту чи його фази. В команду можуть входити фізичні особи, які безпосередньо виконують менеджерські та інші функції управління проектом. Головними завданнями є реалізація політики та стратегії проекту, виконання стратегічних рішень і використання (тактичного) ситуаційного менеджменту [17, с.14-15].
Робота команди не є такою безхмарною та ідеальною. Всьому притаманні плюси і мінуси. Виходячи з цього можна виділити такі командні проблеми:
Відчуття розбіжностей в розумінні стратегічних цілей, ідеалів і цінностей колективної діяльності;
Відсутність навиків чи значимості відмінної позиції(ролі);
Несумісність особистісно-професійних точок зору ;
Недостатня скоординованість у взаємодії у вирішенні спільних практичних завдань;
Необмежена влада лідера;
Відсутність творчого підходу при вирішенні проблем;
Занадто неформальна атмосфера в групі чи високий ступінь конфліктності;
Відсутність ефективної системи співробітництва і визначеності ролі кожного в загальній цілісності командної структури;
Особистісні психологічні бар’єри (стереотипи, установки, домінанти..), які заважають виникненню та розвитку неформальних відносин всередині команди;
Неефективне використання групових ресурсів;
Незадоволеність матеріальним стимулюванням співробітників компанії;
Недосконалість організаційно-управлінських форм команди;
Недооцінка значимості командного існування і ігнорування командо утворюючих процесів в спільній діяльності та ін.
Можна виділити також іншу типологію команд.
«ТУСОВКА»- взаємодія людей побудована на спільних потребах, мотивах, інтересах. Динаміка потреб притаманна кожному, а це робить їх об’єднання тимчасовим, нестабільним, адже люди взаємодіють до того часу, поки інтереси співпадають. Якщо діяльність постійна і немає можливості просто піти, то в рамках даного типу об’єднання виникають і змінюються мікрогрупо утворення за симпатіями. Основні ознаки:
Невизначеність цілей спільної діяльності;
Відсутність явного лідера;
Відсутність узгоджених норм та способів взаємодії;
Плинність членів команди;
Наявність до кінця невизначених загальних потреб;
Висока ймовірність розпуску;
Високий ступінь не гарантованості досягнення бажаного результату.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Дипломна робота на тему: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок