Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Скачати: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

Скачати:* Captcha
* - щоб завантажити роботу, введіть в поле код з картинки і натисніть кнопку "Завантажити"Назва:
Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
72,53 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
ЗМІСТ
Вступ. 3
Розділ 1.Теоретичні засади формування ефективних команд. 5
Організація спільної діяльності та основні цілі команди. 5
Стадії командоутворення, ролі в команді, інформація як важлива складова діяльності команди. 28
Управління командною роботою – світовий та вітчизняний досвід. 45
Розділ 2.Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель». 55
Організаційний аспект. 55
Мотивація персоналу фірми. 62
Ефективність діяльності. 69
Розділ 3.Шляхи підвищення ефективної діяльності команд. 75
Висновки. 92
Список використаних джерел. 94
Додатки


ВСТУП
Для того, щоб створити успішну команду, необхідно володіти знаннями і навиками що стосуються організації ефективного співробітництва. Важливим аспектами є дослідження шляхів її формування та управління . Також слід звернути увагу на те, які результати приносить командна робота на практиці – в конкретних організаціях, дослідити, чи виникають проблеми та недоліки.
Основна мета роботи – визначити, як найефективніше використовувати трудові ресурси, об’єднуючи їх в команди, які існують закономірності їх побудови, які фактори найбільше впливають на ефективність. Завдяки співставленню теоретичної бази з практичними спостереженнями на ТК "Буковель" за роботою команди відділу бронювання, виявити можливі недоліки та запропонувати основні шляхи підвищення її ефективності.
Обєкт вивчення - команди та їх робота на підприємстві, особливості формування, організації та управління.
Предметом дослідження є сукупність методів та моделей , за допомогою яких можна вдосконалити та покращити процес реалізації поставлених цілей, використовуючи командний принцип роботи.
Для відповідного аналізу проблеми в дипломній роботі використано праці таких авторів, як: Р.Дафт, Д.Бодді, Р.Пейтон, М.Вудкок, Ф.Батлер, Мескон М.Х., Альберт М., Хедоури Ф А. И. Кравченко , Л.Савіцкая, Н.Михальська, Р. Соломанюк та інші. Що дало можливість більш професійно підійти до розгляду теми та пошуку методів, які можуть сприяти підвищенню ефективності роботи в команді.
Дипломна робота включає в себе три великі розділи, що розкривають зміст даної теми, дають практичні рекомендації для менеджера в роботі з командою.
Теоретичні засади формування ефективних команд.
Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».
Шляхи підвищення ефективної діяльності команд.
Перший розділ дає можливість не тільки проаналізувати погляди теоретиків на відповідну тематику, але і й ознайомитись з практичним вітчизняним та світовим досвідом використання команд та їх управлінням.
Другий розділ покликаний сформувати певне уявлення про особливості побудови команди в конкретній організації, її можливості та недоліки. Цей образ формується завдяки ідентифікації трьох аспектів – організаційний, мотиваційний та ефективність.
Останній завершальний розділ відображає в собі сукупність методів боротьби з неефективністю в роботі команди, переслідує мету – ознайомити менеджера з можливими шляхами її уникнення та більш організованішої та продуктивнішої співпраці з її членами. Озброює вже відомими та новими техніками управління командами : організації, мотивації, підвищення згуртованості та взаємодії, вдосконалення корпоративної культури, вирішення завдань, досягнення ефективних результатів та ін.
Ця тема є надзвичайно актуальною, особливо для управлінців, оскільки вона дає можливість побачити переваги та недоліки командного управління, механізм їх створення для ефективної роботи над завданнями; розглянути характерні риси команд, їх види, ролі учасників та внутрішньокомандні комунікації, які виникають між учасниками.
РОЗДІЛ 1.
ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ФОРМУВАННЯ ЕФЕКТИВНИХ КОМАНД
Організація спільної діяльності та основні цілі команди.
Про команди і їх створення спеціалісти в області управління , організаційного розвитку і соціальної психології заговорили відносно недавно. Перші дослідження командної роботи були опубліковані на початку 60-х років. Модель управління, заснована на командоутворенні зародилась в Японії.

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Дипломна робота на тему: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок