Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Удосконалення системи управління персоналом в системі менеджменту (на прикладі Ізюмської філії ВАТ «Харківгаз»)

Удосконалення системи управління персоналом в системі менеджменту (на прикладі Ізюмської філії ВАТ «Харківгаз»)

Назва:
Удосконалення системи управління персоналом в системі менеджменту (на прикладі Ізюмської філії ВАТ «Харківгаз»)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
54,24 KB
Завантажень:
626
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32 
ДИПЛОМНА РОБОТА
на тему:
Удосконалення системи управління персоналом в системі менеджменту
(на прикладі Ізюмської філії ВАТ «Харківгаз»)


Зміст
Вступ 3
Теоретичні аспекти управління персоналом 8
Сутність та структура управління персоналом 8
Стилі та методи управління персоналом 18
Соціально-психологічні аспекти управління персоналом 29
Організація праці управління персоналом 36
Особливості управління персоналом за кордоном 46
Аналіз і оцінка управління персоналом на прикладі
Ізюмської філії ВАТ «Харківгаз» 58
Коротка характеристика 58
Аналіз організації управлінської праці ВАТ «Харківгаз» 61
Оцінка управлінської праці ВАТ «Харківгаз» 68
Рекомендації по удосконаленню управління персоналом у ВАТ «Харківгаз» 75
Висновки 78
Список використаних джерел 80
Додатки 82


ВСТУП
Головною задачею менеджменту являється досягнення цілей компанії, забезпечення її місії. Досягнути постановлених цілей самотужки неможливо. Звідки витікає об’єктивна необхідність найбільш широко прихилення різних виконувачів, постановки перед ними близьких та далеких цілей, розподіл зобов’язань, постійного спостереження за їх виконанням, координації і контролю діяння. Все це відноситься до сфери управління людьми.
Менеджмент є мистецтвом досягнення раніше визначених цілей через добровільне співробітництво та зусилля других людей. Звичайно, відразу виникають питання: „Куди спрямовувати ці зусилля?”, „Які установлювати пріоритети?”, „Як зробити так, щоб не тільки змусити працівників виконувати роботу, але щоб вони захотіли її виконувати?” Відповіді на ці запитання, їх практична реалізація і складає сутність управління персоналом.
Управління персоналом полягає в використанні комунікації та особистого впливу, щоб орієнтувати дії підлеглих на реалізацію планів організації.
Успішне подолання економічної кризи і розвиток економіки, у вирішальній мірі залежить від кадрів. „Кадри вирішають все!” – гасло, відоме в історії більше тисячі років не так давно знову стало популярним на всіх рівнях!
Звичайно, було тут і чимало перекручень. Але нині формально-номенклатурний підхід, необґрунтовані вимоги при наборі кадрів замінено на вседозволеність. Розробка і здійснення певної кадрової політики залишилося поза увагою будь-яких офіційних структур. Тому не поодинокі випадки, коли під виглядом демократизації системи управління економікою звільняють з роботи здібних і вимогливих керівників.
Поняття „менеджмент персоналу” (англ. Personnel Management), або кадрова політика, охоплює широкий діапазон діяльності: підбір, підготовка, оцінка і розстановка керівних кадрів, розробка системи заробітна плата (і мотивації в широкому розумінні), підвищенні кваліфікації кадрів, здійснення соціально-побутових заходів (включаючи систему пенсійного забезпечення) та ін. Для успішного вирішення усіх цих задач насамперед потрібно чітко з’ясувати особливості управлінської праці як об’єкту менеджменту.
Управлінська праця (на англ. Management Lanour) – це особливий вид людської діяльності, в якій відображується реальна взаємодія об’єктивних та суб’єктивних факторів суспільної діяльності людей.
Роль суб’єктивного в управлінні підприємством виявляється при аналізі зв’язку результативних показників їх господарювання із забезпеченістю управлінськими кадрами, їх стабільністю і кваліфікацією тощо.
Підкреслюючи важливість суб’єктивного фактора, не можна разом з тим фетишизувати, недооцінювати об’єктивні процеси, що відбуваються в суспільстві і в окремих трудових колективах. Для високоефективної організації процесу менеджменту потрібен аналіз об’єктивних факторів, які існують незалежно від свідомості, волі і бажання людей, а також певне врахування свідомих, творчих засад у діяльності, глибоке пізнання суті і взаємозв’язку об’єктивного та суб’єктивного в управління.
Продуктом діяльності управлінської праці є рішення, і управлінських керівників правомірно віднести до найбільш активної частини трудового колективу, що бере участь у створенні матеріального продукту за рахунок впливу на матеріальні елементи виробництва і через інші колективи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32 Дипломна робота на тему: Удосконалення системи управління персоналом в системі менеджменту (на прикладі Ізюмської філії ВАТ «Харківгаз»)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок