Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Фінансовий аналіз підприємства

Фінансовий аналіз підприємства

Назва:
Фінансовий аналіз підприємства
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
39,60 KB
Завантажень:
398
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 
Дипломна робота
По предмету: «Фінансовий менеджмент»
На тему: Фінансовий аналіз підприємства


ЗМІСТ
Вступ
Розділ I 1 Фінансові показники діяльності підприємства
1.1 Зміст фінансової діяльності
1.2 Значення й джерела інформації для оцінки фінансової діяльності підприємства
1.3 Мета і методи фінансоого аналізу
1.4 Фінансова звітність.
Розділ II Фінансовоекономічні результати діяльностіХарківського хлібозаводу
2.1 .Коротка історія створення й характеристика Харківського хлібозаводу
2.2. Аналіз підприємства як технічної системи
2. 3 Фінансовий стан підприємства
2.4.Горизонтальний і вертикальний аналіз
Розділ III Діагностіка фінансового стану підприємства
3.1 Аналіз фінансових підсумків
3.2. Головні показники фінансового стану підприємства
3.3 .Напрямки поліпшення фінансового стану підприємства.
Розділ IV Характеристика і аналіз охорони праці, техніка безпеки на підприємстві
Висновки
Фінансова звітність
Список літератури.
.
Вступ
Соціально-економічна ситуація, що склалося в Україні в наслідок здійснення економічних реформ, характеризується спадом виробництва в багатьох галузях промисловості, зубожінням певної частини населення, втратою певних ідеалів, порушенням моральних підвалин суспільства. На думку вчених інституту економіки, треба чітко розрізняти питання про необхідність економічної реформи, її логіки й етапах, з одного боку, і питання про стратегії й тактики її здійснення з іншої.
Українська реформа коріннями йде в історію Української держави, є закономірним етапом у його русі до побудови високоефективної динамічної економіки, що забезпечує високий рівень і якості життя. Без кардинального перетворення сформованої системи соціально-економічного устрою Україна не може відродитися як велика держава.
Наростають масштаби спаду деяких галузей прідприемства його руйнівні наслідки. Падіння виробництва переходить у якісно нову стадію. Зупиняються виробництва, що визначають техніко-технологічний рівень життєво важливих галу-зів народного господарства. Спад веде до деградації галузевої структури промисловості стосовно не тільки до співвідношення галузів, що провадять проміжну й кінцеву продукцію, але й до сировинних галузей, де в усі більшому ступені починають переважати видобуток і перший переділ. Узагальнюючий показник стану економіки - обсяг валового внутрішнього продукту - знизився в порівнянні з до кризових періодом на 39.2%. Такого зниження в умовах мирного часу історія не знає. [4]
Триває спад у багатьох галузях народного господарства. Правда його темпи в 2005 році в багатьох випадках були менше, ніж у попередньому році, але це пояснюється розходженням у вихідній базі й не міняє висновку про те, що криза заглиблюється. Найбільші прирости обсягів запровадження в дію житлових будинків не заповнюють спаду в попередні роки.
Спад виробництва, крім добре відомих негативних сторін, має один досить важливий наслідок, що не завжди враховується в економічному аналізі: в умовах все більшої відкритості української економіки він обертається втратою ринку (вітчизняного або світового). Вакууму тут не буває, і місце, що звільнилося, негайно займає конкурент. Повернутися на вже зайнятий ринок стає не просто важко, часом неможливо. А це значить, що спад промисловості може привести до необоротних економічних руйнувань.
Різко погіршилися всі показники ефективності суспільного виробництва, які останнім часом майже випали зі сфери економічного аналізу і яким уряд не приділяв увагу. За рівнем продуктивності праці країна виявилася відкинутої на кілька десятиліть назад.
Надзвичайно небезпечною формою прояву кризи стають деформація відтворювальної структури економіки, руйнування потенціалу її відродження. Виникли й заглиблюються диспропорції між матеріально-речовинними й фінансово-вартісними факторами відтворення.
Досить небезпечним є процес постійного знецінення й “проїдання” основного капіталу. У результаті відбувається штучне завищення прибутку, а через її розподіл - зазначене вище “проїдання” основного капіталу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 Дипломна робота на тему: Фінансовий аналіз підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок