Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Роль маркетингових досліджень у процесі розробки інформаційного товару (на прикладі відкритого акціонерного товариства «Живиця»)

Загрузка...

Роль маркетингових досліджень у процесі розробки інформаційного товару (на прикладі відкритого акціонерного товариства «Живиця»)

Назва:
Роль маркетингових досліджень у процесі розробки інформаційного товару (на прикладі відкритого акціонерного товариства «Живиця»)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
44,46 KB
Завантажень:
431
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 
ЗМІСТ
ВСТУП................................................................................................................ | 6
РОЗДІЛ 1. ІНФОРМАЦІЯ ЯК ПРОДУКТ СПОЖИВАННЯ, ТОВАР І ЗАСІБ ВИРОБНИЦТВА ……………………..………….............................. |
11
1.1 Властивості інформації як ресурсу, товару, продукту і засобу виробництва …………………….…..………………......... |
11
1.2 Загальна характеристика ринку інформаційних послуг та продуктів. Сегментація …………………………………………………………………… |
16
1.3 Особливості маркетингової діяльності підприємства на інформаційному ринку ………………………………………………………. |
27
1.4 Нормативно-правова база діяльності підприємства на інформаційному ринку ………………………………..……………………… |
29
РОЗДІЛ 2. РОЛЬ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВАТ «ЖИВИЦЯ» У ПРОЦЕСІ СТВОРЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО ТОВАРУ …………………………..………………………………………….. |
33
2.1 Загальні відомості про товариство ……………..…………………… | 33
2.2 Інформаційне забезпечення маркетингової діяльності ВАТ «Живиця» для розробки інформаційного товару …………………………………….… |
36
2.3Шляхи вдосконалення розробки інформаційних продуктів ВАТ «Живиця» та роль маркетингових досліджень у цьому процесі …………….…………………………………… |
43
ВИСНОВКИ....................................................................................................... | 53
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ ..................................................... | 58
ДОДАТКИ.......................................................................................................... | 63
ВСТУП
Актуальність дослідження. Сучасний етап розвитку цивілізації характеризується повсюдним впровадженням процесів інформатизації, тобто дифузією знань, стрімким проникненням інформаційних та теле-комунікаційних технологій в усі сфери суспільного розвитку і пере-творенням їх на один із найважливіших чинників економічного зростання. Це свідчить про об’єктивність переходу економіки від традиційного індустріального типу до якісно нового – інформаційного.
Світовою практикою доведено, що процеси розвитку сучасного суспільства можуть бути найбільш ефективно реалізовані лише за умов формування і розвитку ринку інформаційних продуктів та послуг, оскільки саме через його функціонування можна максимально адекватно визначити суспільно-економічні потреби, необхідний рівень техніко-технологічного оснащення продуктивних сил, рівень освіти та інформаційної культури населення, а також тенденції розвитку економіки .
В безінформаційному полі людина не може існувати і тим більше займатися будь-якою діяльністю. За тисячі років змінилися інформаційні потреби та способи отримання інформації. Суспільство має два види нематеріальних ресурсів: час, який невпинно спливає, та знання, які тільки нагромаджуються і ніколи не пропадають назавжди і здатні до матеріалізації.
Тому стан розвитку національних інформаційних ресурсів та засобів їхньої активізації визначають потенційні можливості успішного розвитку держави, забезпечення її національних інтересів.
Формування інформаційних ресурсів та використання їх у різних областях відрізняються. Однак можна виділити коло інформаційних та інформаційно-аналітичних задач, які найбільш часто зустрічаються: пошук інформації; класифікація; переклад текстів; реферування текстів; аналіз змісту текстових джерел на сумісність, суперечливість та новизну; формування аналітичних оглядів, довідок та інше. Автоматизація цих задач передбачає наявність розвинутих інформаційних технологій та систем. Інформаційні ресурси, як і інформаційні продукти, з безкоштовних інформаційних послуг поступово перейшли до категорії інформаційного товару і стали предметом купівлі-продажу, тобто стали об'єктами ринку.
Слід зауважити, що середовище у якому створюється інформація, дуже відрізняється від індустріального, яке будується на матеріальних ресурсах. Інформація функціонує у різних формах – від потоків даних, що мають короткострокове значення, до даних довгострокових, накопичених за роки досліджень, які зберігаються у бібліотеках, архівах, у памяті комп’ютерів або фахівців.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 
Дипломна робота на тему: Роль маркетингових досліджень у процесі розробки інформаційного товару (на прикладі відкритого акціонерного товариства «Живиця»)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок