Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Особливості маркетингу в банківській галузі на матеріалах Рогатинської філії Надра Банку

Особливості маркетингу в банківській галузі на матеріалах Рогатинської філії Надра Банку

Назва:
Особливості маркетингу в банківській галузі на матеріалах Рогатинської філії Надра Банку
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
55,31 KB
Завантажень:
418
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32 
Вступ
Посилення конкурентної боротьби та розвиток сучасних інформаційних технологій призводить до того, що маркетинг стає одним з основних інструментів підвищення ефективності банківської діяльності. Банківський маркетинг – це зовнішня і внутрішня політика, ідеологія і тактика діяльності банку залежно від конкретної суспільно-політичної і економічної ситуації.
Основний принцип банківського маркетингу на сучасному етапі зводиться до наступної тези, в якій сконцентрована сутність банківської діяльності в умовах ринкової економіки, – вивчати потреби своїх клієнтів і задовольняти їх краще, ніж конкуренти. Маркетинг банківських послуг є комплексною системою організації діяльності банку, орієнтованої на виявлення потреб і запитів споживачів та визначення сегментів ринку, на яких може бути знайдена ніша для реалізації нових банківських послуг і продуктів в умовах конкуренції з іншими банками. Основними елементами системи маркетингу банківських послуг є дослідження ринку банківських послуг; розробка і реалізація на цій основі ринкової (конкурентної) стратегії.
Так вже історично склалося, що більшість нас з вами звикли думати, що банки – це доволі консервативні установи. Але світ не стоїть на місці: змінюються часи, розвивається усе навкруги. Поступово банки стають ближчими до людей, а кожен клієнт чітко знає, чого він хоче і, виходячи з цього, вимагає гідної до себе поваги з боку банку. Якщо ще десять років тому основним завданням банкірів був продаж своїх послуг, то зараз на першому місці стоїть клієнт, його інтереси та бажання. Прийшов час змін.
Тема даної роботи – особливості маркетингу в банківській галузі на матеріалах Рогатинської філії Надра Банку.
Причиною вибору даної теми було те, що ринок банківських послуг характеризується постійними і швидкими змінами, оперативно реагувати на які дозволяє проведення адекватних маркетингових заходів.
Тенденції розвитку ринку банківських послуг свідчать про актуальність питання формування максимально наповненого, збалансованого відносно рентабельності та різноманітності портфелю послуг у межах кожного окремого банку та досягнення балансу між вже існуючими і новими банківськими послугами. Поряд з розширенням спектру банківських послуг, все більшого значення набувають такі чинники, як репутація банків, тривалість операційного дня, якість та оперативність надання послуг, географія філій тощо. Отже, уявлення про надійність банку базується не тільки на аналізі економічних даних, а й на узагальненні вже існуючих думок про банк. Банк, що відповідає всім критеріям, які висувають клієнти до сучасної фінансової установи, де вони бажали б обслуговуватися; банк відомий завдяки високому авторитету, фінансовій стабільності, виваженій кредитно-депозитній політиці, надійності збереження грошових заощаджень, широкому спектру послуг, швидкому та якісному обслуговуванню клієнтів.
Об’єктом нашого дослідження є Рогатинська філія Надра Банку, яка була відкрита у 2003 році. Предметом діяльності відділення є надання юридичним та фізичним особам банківських послуг в межах дозволу на здійснення банківських операцій, наданого ВАТ КБ “Надра”, прискорення обігу фінансових ресурсів, керівництво філіями та відділеннями банку, операції, яких відображаються на балансі філії, також кредитування , розрахунково-касове обслуговування суб’єктів господарської діяльності та громадян, виконання інших банківських операцій згідно з чинним законодавством України.
Ціллю даної роботи являється розгляд проблем маркетингу даної фірми. Поставлена ціль обумовила необхідність вирішення ряду взаємозалежних завдань:
Визначити суть і класифікацію маркетингових послуг.
Аналіз ринку банківських послуг України.
Розглянути маркетингове макро- та мікросередовище банку.
Визначити аналіз цілей та стратегій маркетингу.
Розробити рекомендації щодо покращення маркетингових заходів.
Основними теоретичними і методологічними джерелами при написанні даної роботи були українські й іноземні видання, присвячені маркетингу, а також при написанні роботи були використанні результати досліджень дослідницьких компаній.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32 Дипломна робота на тему: Особливості маркетингу в банківській галузі на матеріалах Рогатинської філії Надра Банку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок