Загрузка...
Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Пошук резервів підвищення ефективності транспортного обслуговування виробництва на базі ТзОВ “Перспектива”

Загрузка...

Пошук резервів підвищення ефективності транспортного обслуговування виробництва на базі ТзОВ “Перспектива”

Назва:
Пошук резервів підвищення ефективності транспортного обслуговування виробництва на базі ТзОВ “Перспектива”
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
46,28 KB
Завантажень:
140
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29 
 
Пошук резервів підвищення ефективності транспортного обслуговування виробництва на базі ТзОВ “Перспектива”
Дипломна робота


Вступ
В Україні в умовах ринкової економіки основна увага приділяється розвитку підприємства, незалежно від його підпорядкування і форм власності, оскільки саме на цьому рівні створюються матеріальні блага, надаються окремі послуги.
В умовах загострення конкурентної боротьби на ринку України перед підприємствами постають такі основні завдання: збільшення обсягів виробництва і підвищення його ефективності. У досягненні цієї мети значну увагу потрібно приділити транспортному обслуговуванню. Адже ефективне функціонування транспортної системи забезпечить своєчасну доставку сировини для проходження виробничого процесу та доставку продукції підприємства до пунктів призначення.
Зважаючи на важливу роль організації транспортного обслуговування у підвищенні ефективності та якості роботи підприємства, зосереджена увага на цих питаннях.
Об”єктом дослідження є ТзОВ „Перспектива ”.
Предметом дослідження є організація транспортного обслуговування виробництва підприємства.
Метою даної дипломної роботи є всебічне вивчення ефективності транспортного обслуговування, аналіз впливу персоналу транспортного цеху, використання робочого часу, організації виробництва та праці на ефективність транспортного обслуговування, виявлення можливих резервів підвищення ефективності транспортного обслуговування підприємства, а також розробка заходів, впровадження яких привели б до підвищення ефективності транспортного обслуговування підприємства.
За період дослідження взято 2004-2008 рр.
1. Загальна характеристика Приватного підприємства „Перспектива ”
Характеристика умов проведення робіт (діяльності) ТзОВ „ Перспектива ”
 
Приватне підприємство «Перспектива» розташоване в м.Тлумач Івано-Франківської області. Засновано в червні 1990 року. Підприємство діє на основі Статуту з правом юридичної особи є підприємством, що грунтує свою діяльність на основі приватної форми власності з правом найму робочої сили. Діяльність підприємства регулюється законом України "Про власність", Цивільним Кодексом України та Господарським Кодексом України, а також іншими актами законодавства, що регулюють діяльність підприємств. Підприємство є юридичною особою, володіє відособленим майном, має самостійний баланс, свій розрахунковий і валютний рахунок у банку, емблему та круглу печатку, штампи з повним своїм найменуванням.
На початковій стадії розвитку підприємства основною метою була первинна переробка деревини, тобто виготовлення чорнового напівфабрикату. В кінці 2002 року в зв”язку з зміною ринку попиту підприємство переходить на нову стадію переробки деревини - виготовлення готової продукції. Серцем даного виробництва являється котельно-сушильний комплекс. Котельно-сушильний комплекс – це система водоногрівних котлів (на даному підприємстві одного спареного), декількох сушильних камер, пропарочного котла та пропарочної камери.
Майно підприємства становлять виробничі і невиробничі фонди, а також інші цінності , вартість яких відображається в самостійному балансі підприємства. Джерелами формування майна підприємства є грошові та матеріальні внески засновника; доходи одержані від реалізації продукції, послуг, інших видів господарської діяльності; доходи від цінних паперів; майно придбане в інших суб”єктів господарювання, організацій.
Підприємство приймає участь в діяльності міжнародних виставок, ярмарок та інших форм співробітництва.
Основним напрямком діяльності підприємства є:
виробництво та реалізація продукції;
виготовлення готової продукції і поступове зменшення продажу напівфабрикату;
Виконання та заключення договорів з різними деревообробними підприємствами та магазинами про поставку матеріалів, а також про закупівлю сировини у держлісгоспівта інших підприємств , які займаються лісозаготівлею.
зовнішньоекономічна діяльність;
До готової продукції належать:
Заготовка для паркету суха ,
Паркет;
Плінтус;
Вагонка(дуб,бук,ясень,смерека);
Обналічка;
Дошка для підлоги ( зрощена,виготовліється під розмір кімнати)
Євровікна з склопакетами і поворотно-обертовою форнітурою,
Євродвері з масиву,
Щит меблевий
Основним ринком збуту на напівфабрикат, – це фриза букова, дошка, брус та опалубка хвойна, являється Німеччина, Венгрія, Швеція, Польща.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29 
Дипломна робота на тему: Пошук резервів підвищення ефективності транспортного обслуговування виробництва на базі ТзОВ “Перспектива”

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок