Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Медицина та здоров'я -> дипломна робота на тему: Електрорефлексопунктура при лікуванні діарей у телят

Електрорефлексопунктура при лікуванні діарей у телят / сторінка 17

Назва:
Електрорефлексопунктура при лікуванні діарей у телят
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
35,29 KB
Завантажень:
268
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
У медичній практиці полісорб дозволено застосовувати в середину і як допоміжний матеріал для готових лікарських форм завдяки тому, що він полегшує процеси гранулювання, стабілізує несумісні або хімічно нестійкі речовини, значно поліпшує текучість порошків, підвищує роз-пад таблеток у шлунково-кишковому тракті.
Препарати, виготовлені на кремнієвій основі, мають тривалішу (пролонговану) дію, забезпечуючи поступове звільнення ліків, наприклад антибіотиків, високу концентрацію їх у крові. Це явище дозволяє іс-тотно знизити добову терапевтичну дозу антибіотиків, а відповідне їх токсичність І вартість лікування.
Полісорб має високу хімічну чистоту(99,85) і гідрофільність - змішується з водою і розчинами різних лікарських препаратів, утворює гель і колоіди. Цей препарат виявляє високий ступінь осмотичної дії та насиченості й значну адсорбційну активність, особливо щодо білків і мікроорганізмів.
Не маючи пор, частинки полісорбу своїм поверхневим шаром вби-рають різні речовини з великою швидкістю. Здатність адсорбувати біл-ки е дуже важливою особливістю полісорбу, бо з цими складними сполу-ками звязані всі види життєдіяльності, саме білкову природу мають бактеріальні токсини.
Завдяки спорідненості з білками, частинки полісербу легко при-липають до поверхні бактерій, що було підтверджено з допомогою елек-тронної мікроскопії. Препарат активно адсорбує різні види мікроорганізмів (стафілокок, кишкова паличка, протей, синьо гнійна паличка, сальмонела та ін.). Досліди по казали, що 1 г речовини може звязати від 1*108 до 1-109 мікробних тіл. Після контакту з полісорбом можуть змі-татися властивості перелічених мікроорганізмів, зокрема підвищується їх чутливість до антибіотиків (еритроміцину, стрептоміцину) (39).
Крімбілка і мікроорганізмів полісорб добре адсорбує холе-стерин і його ефірні похідні. На дослідах була виявлена здатність полісорбу стимулювати ріст тварин подібно до дії соматотропного гормону. Цю властивість препарату пояснюють різними причинами: сорбцією полісорбом токсичних продуктів бактеріального гниття в кишечнику, зміною складу і властивостей кишкової мікрофлори, всмок-туванням невеликої кількості кремнію.
За останній час щораз більше розповсюдження і визнання діс-тають погляди, які свідчать про доцільність застосування рефлексотерапії через біологічно-активні точки. Розташування останніх по-в'язується з відомими зонами Зарїна-Геда.
Помірні подразнення нервових закінчень у відповідних точках шкіри, підшкірні клітковини, мязів та інших тканин передаються нервовими волокнами до центральної нервової системи при ньому по-дразнення нанесене на периферії викликає не рухому реакцію, а реак-цію з боку вегетативного відділу нервової системи, яка носить нормалізучий характер. Подразнення нанесене на периферії електричним струмом рефлекторно веде до збудження кори головного мозку, контро-лює діяльність всього організму в цілому, що в свою чергу сприяє відновленню функцій органів і тканин далеких від місця подразнення.
Одночасно, дія електропунктури являється досить складною і багатокомпонентною, що зачіпає різні сторони нейрогуморальних, біо-хімічних і ферментативних процесів. Все це впливає на окремі системи організму, стимулюючи їх діяльність, імуногенез, фагоцитоз та інші захисні та компенсаторні реакції, а також активізує обмін в зоні патологічного вогнища і взагалі в організмі.
Вважають таким чином, що пряма дія на біологічно-активні точ-ки нормалізує функцію органу, до якого ця точка відноситься і по-середньо, через цей орган, впливає на життєдіяльність цілого організ-му.
Електрорефлексотерапію проводили з допомогою ПЕРТ-4., діючи на відповідні біологічно-активні точки перемінним струмом.
Таким чином біологічно-активні точки являються свого роду периферичними елементами рефлекторних реакцій, які проявляються при електропунктурі. На сьогодні склалося тверде переконання, що за рівнем електричних потенціалів можна визначити не лише топографію біологічно-активних точок, але і функціональний стан відповідних органів. Отже, проводячи електрометрію відповідних біологічно-активних точок і на відповідних каналах можна оцінювати функціональний органів і систем організму, тобто здійснювати діагностику.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Дипломна робота на тему: Електрорефлексопунктура при лікуванні діарей у телят

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок