Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Медицина та здоров'я -> Управління кадровою політикою в закладах охорони здоров'я (на прикладі Івано-Франківського обласного перинатального центру)

Управління кадровою політикою в закладах охорони здоров'я (на прикладі Івано-Франківського обласного перинатального центру)

Назва:
Управління кадровою політикою в закладах охорони здоров'я (на прикладі Івано-Франківського обласного перинатального центру)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
32,74 KB
Завантажень:
476
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Управління кадровою політикою в закладах охорони здоров'я (на прикладі Івано-Франківського обласного перинатального центру)
Вступ
Сучасні проблеми управління кадровою політикою в закладах
охорони здоров'я.
1.1 Кадрова політика як система управління людьми.
1.2 Основні напрямки і етапи розробки стратегії кадрової політики в закладах охорони здоров'я.
1.3 Нормативно-правова база управління людськими
ресурсами в охороні здоров'я.
Аналітико-дослідницький розділ. Аналіз управління
кадрового політикою в Івано-Франківському обласному перинатальному центрі.
2.1 Загальна характеристика ОПЦ.
2.2 Проблеми кадрової політики в ОПЦ, в залежності від
державної політики в охороні здоров'я.
2.3 Оцінка результативності та ефективності кадрової
політики в ОПЦ.
Способи вдосконалення кадрової політики в ОПЦ.
3.1 Удосконалення кадрової політики в ОПЦ.
3.2 Способи та шляхи вдосконалення кадрової політики.
Висновки та пропозиції
Додатки
Список використаної літератури


Реферат
У даній дипломній роботі тема якої «Управління кадровою політикою в закладах охорони здоров'я; об’єкт дослідження Івано-Франківський обласний перинатальний центр, розглянуті питання сучасних проблем управління кадровою політикою в Україні і світі; тенденції до покращення управління кадрового політикою як системою управління людьми. Теоретично висвітлені основні історичні аспекти, напрямки та етапи розробки кадрової політики в закладах охорони здоров'я. Наведені основні нормативно-прававові документи, які діють в Україні, щодо управління кадровою політикою в галузі охорони здоров'я.
Проведений аналіз кадрової політики в Івано-Франкіському перинатальному центрі. Вивчена структура закладу, проведений аналіз планування та фінансування обігових коштів закладу, аналіз матеріально-технічного забезпечення, аналіз фінансових результатів діяльності закладу охорони здоров'я, проведена оцінка номенклатури та якості медичних послуг, аналіз організації виконання управлінських рішень і контроль за їх виконання, аналіз лікувальної роботи закладу.
Проведений аналіз сучасного стану кадрової політики в ОПЦ, оцінено результативність і ефективність роботи кадрової служби та кадрової політики.
Висвітлені основні проблеми кадрів в ОПЦ, запропоновані шляхи їх подолання, а також запропоновані способи вдосконалення кадрової політики в ОПЦ.
Вступ
На сучасному етапі кадрова політика в Україні і світі зазнає нового змісту. Це, передусім, зумовлено підвищенням ролі персоналу на підприємстві, зміною пріоритетів у системі цінностей персоналу, підвищенням культурного та освітнього рівня працівників. За роки незалежності України з’явились зміни у змісті праці, які викликані появою нових технологій, застосуванням нової техніки, підвищення значущості самоконтролю та самодисципліни. З появою страхової медицини та приватних медичних клінік з’явилась конкуренція на ринку медичних послуг, зросла увага до якості медичних послуг. Саме в цей момент перед менеджерами медичних установ поставлено завдання підвищення та утримання конкурентноспроможних переваг своїх організацій, привернути увагу споживачів медичних послуг саме до їхніх переваг. А досягнути високого рівня на ринку медичних послуг та утримати його можна лише з допомогою кваліфікованого, освіченого, вдало підібраного персоналу.
У зв’язку з цим особливої актуальності на сучасному етапі набувають питання управління кадровою політикою в закладах охорони здоров’я.
Актуальність питання заключається в тому, що ефективність реалізації фізичних та інтелектуальних здібностей працездатної особи залежить від умов, в яких використовується її робоча сила. Трудовий потенціал підприємства формується з внутрішніх якостей і можливостей його працівників. Ефективність реалізації трудового потенціалу кожного працівника залежить від умов, де здійснюється трудова діяльність.
Тому формування та збереження трудового потенціалу шляхом удосконалення існуючих, а також розробкою та впровадженими нових методів управління персоналом, яке буде спрямоване на ефективне використання працівників, які працюють в закладах охорони здоров’я.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Дипломна робота на тему: Управління кадровою політикою в закладах охорони здоров'я (на прикладі Івано-Франківського обласного перинатального центру)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок