Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Медицина та здоров'я -> Характеристика та аналіз господарської діяльності «Клініко-дігностичного центру»

Характеристика та аналіз господарської діяльності «Клініко-дігностичного центру»

Назва:
Характеристика та аналіз господарської діяльності «Клініко-дігностичного центру»
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
29,09 KB
Завантажень:
118
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
ЗВІТ
про виконання преддипломної практики


Зміст
Вступ…………………………………………………………………………………….3
Розділ 1. Характеристика та аналіз господарської діяльності «Клініко-дігностичного центру»……………………………………………………………….5
1.1. Загальна характеристика «Клініко-діагностичного центру»……………5
1.2. Перелік послуг, які пропонує «Клініко-діагностичний центр»…………7
1.3. Регулювання діяльності «КДЦ»…………………………………………..8
1.4. Аналіз зовнішнього середовища підприємства………………………….14
1.5. SWОТ-аналіз «Клініко-діагностичного центру»……………………….15
1.6. Аналіз та оцінка фінансової діяльності і фінансового
стану підприємства……………………………………………………….18
Розділ 2. Важливість впровадження сучасної системи управління якістю послуг у «Клініко-діагностичному центрі»………………………………………26
Висновок………………………………………………………………………………38
Список використаної літератури………………………………………………….40
Вступ
Наша охорона здоров'я знає часи, коли вона забезпечувала країну одними з найкращих у світі лікарями і однією з найкращих за якістю медичною допомогою. І ми віримо в те, що такі часи ще чекають на нас у майбутньому. Але між славним "вчора" і таким само (сподіваємося) "завтра" ми живемо у непростому для охорони здоров'я сьогоденні.
Павло Ковтонюк, Мирослава Муляр.
Розвиток відносин у галузі охорони здоров’я протягом останніх років, на жаль, не можна вважати стабільним. Це наслідок неправильного розуміння та стереотипів щодо впровадження ринкових відносин, відсутності дієвих форм державного регулювання галузі. Дослідники галузі підкреслюють, що існуючі моделі охорони здоров’я більшості країн світу грунтуються на ринковому принципі: потреба — задоволення потреби — прибуток — стимулювання потреби — потреба.
Таким чином, сучасні медицина, фармацевтична промисловість та інші асоційовані галузі економіки як суб’єкти господарювання безпосередньо зацікавлені у збільшенні потреби в медичній допомозі
Забезпечення якісною медичною допомогою на-селення України є пріоритетним напрямком стратегічного планування політики охорони здоров'я, якою передбачається поліпшення функціонування медичної га-лузі на основі підвищення якості медичної допомоги, створення системи її забез-печення і контролю.
Проблема організації, управління та ефективного функціонування системи забезпечення якості медичної допомоги існує не тільки в Україні, а і в багатьох інших країнах незалежно від їх політичної та ідеологічної орієнтації, типу системи охорони здоров'я тощо. Вирішення питання залежить від пріоритетних соціально-економічних цінностей суспільства, додержання принципів доступності та рівноправності в наданні медичної допомоги тощо. Здоров'я нації та зусилля по його підтримці, в загальносуспільному, гуманістичному розумінні є неминущою цінністю.
Погіршання соціально-економічної ситуації в Україні негативно позначається на динаміці показників здоров'я населення, ускладнює процеси розвитку медичної галузі, що характеризується недостатньою ефективністю надання медичної допомоги, зменшенням її доступності і якості та незадоволеністю нею населення.
Досягнення прийнятного для суспільства рівня охорони здоров'я та гарантії якості медичного забезпечення можливе в умовах реалізації інтенсивного розвитку системи, оскільки екстенсивний напрямок вичерпав свої можливості.
В Україні впродовж багатьох десятиріч основні принципи забезпечення якості медичної допомоги формувалися відповідно до державної моделі охорони здоров'я і були адекватні поставленим завданням.
Сучасний етап розвитку системи охорони здоров'я характеризується періодом адаптації до діяльності в ринкових умовах, багатоукладністю форм власності в системі охорони здоров'я. Тому існуючі до теперішнього часу принципи і види контролю якості, механізми його забезпечення не відповідають потребам сьогодення і не можуть задовольнити як споживачів, так і надавачів медичної допомоги. Впроваджуються нові, відповідні сучасному стану розвитку галузі форми гарантування якості медичної допомоги на основі сертифікації (акредитації і ліцензування) та стандартизації медичної допомоги, іншими словами, держава забезпечує якість і безпеку медичної допомоги пацієнтам завдяки відповідній системі сертифікації, ліцензування, акредитації і стандартизації
Саме такий підхід вирішення проблеми забезпечує інтенсивний розвиток сис-теми охорони здоров'я і дозволяє вирішувати як медичні, так і правові та фінансові питання взаємодії суб'єктів охорони здоров'я.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Дипломна робота на тему: Характеристика та аналіз господарської діяльності «Клініко-дігностичного центру»

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок