Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Мікроекономіка -> Характеристика господарської діяльності ВАТ «Прикарпаттяобленерго».

Характеристика господарської діяльності ВАТ «Прикарпаттяобленерго».

Назва:
Характеристика господарської діяльності ВАТ «Прикарпаттяобленерго».
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
28,27 KB
Завантажень:
167
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Зміст
ст.
Вступ 2
Розділ I. Сутність та основні види місцевих податків і зборів.
Види та загальна характеристика місцевих податків та зборів. 4
Основні вимоги і цілі сучасної податкової політики. 6
Характеристика господарської діяльності ВАТ
«Прикарпаттяобленерго». 8
 
Розділ II. Облік місцевих податків і зборів.
2.1. Місцеві податки. 14
2.1.1. Комунальний податок. 16
2.1.2. Податок з реклами. 20
2.2. Місцеві збори. 22
2.3. Синтетичний і аналітичний облік місцевих податків і зборів. 37
Розділ III. Організація автоматизованої системи обробки економічної інформації по обліку місцевих податків і зборів.
3.1. Автоматизація обліку місцевих податків і зборів з використанням програми 1С: Бухгалтерія. 39
3.2. Охорона праці. 43
Висновок. 47
Список використаної літератури. 49
Вступ
Входження України в світову економічну систему включає, поряд з іншим, необхідність побудови бухгалтерського обліку із урахуванням вимог міжнародних стандартів обліку.
Виходячи із об’єктивної потреби трансформації обліку, за останні роки в Україні були зроблені суттєві кроки у даному плані: прийнято Закон « Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», затверджено Міністерством фінансів України відповідні Положення бухгалтерського обліку і новий План рахунків бухгалтерського обліку активів капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств та організацій і інструкції про його застосування. Вказані зміни зробили суттєвий поступ у переосмислені місця і ролі бухгалтерського обліку в системі управління як підприємством, так і економікою України в цілому.
Господарська діяльність кожного виробничо-комерційного підприємства базується на найбільш раціональному використанні матеріальних і грошових ресурсів, а також робочого часу у процесі виробництва.
Головне завдання кожного підприємства – випуск продукції, торгівля товарами високої якості з найменшими витратами. Тому основним завданням бухгалтерського обліку є: виявлення обсягу випущеної з виробництва продукції, придбаних товарів, їх реалізації, виявлення фактичних витрат з виготовлення продукції та її зниженням, визначення кінцевих результатів підприємства.
Відповідно до законодавства України, під податком та платежем до бюджету і до державних цільових фондів слід розуміти обов’язковий внесок до бюджету відповідного рівня або державного цільового фонду, який здійснюється платником у порядку й на умовах, визначених законами України про оподаткування.
Для виконання всіх державних функцій Україна формує грошові фонди: бюджетні та державні цільові.
До бюджетних фондів належить: Державний бюджет, бюджет Автономної Республіки Крим, місцеві бюджети(області, міські, районні) .
Грошові ресурси Державного бюджету призначені для розв’язання загальнодержавних завдань, розвитку соціальної сфери, забезпечення Збройних сил України, органів державного управління. Відповідно, грошові кошти місцевих бюджетів – для здійснення різноманітних соціальних програм в регіонах України.
Державні цільові фонди створюють згідно із законами України і формуються за рахунок визначених цими законами податків і обов’язкових платежів з юридичних та фізичних осіб. Державні цільові фонди включають до Державного бюджету України, крім Пенсійного фонду України, та Фонду соціально страхування України.
Сукупність податків і платежів, що справляються в пор’ятку встановленому законами України, формують систему оподаткування. Принципи побудови системи оподаткування, податки, платежі, а також права, обов’язки та відповідальність їх платників визначає закон України «Про систему оподаткування» від 18.02.1997р. №47/97-ВР з наступними змінами та доповненнями.
Оподаткування підприємств – невід’ємна складова податкової політики та системи бухгалтерського обліку будь-якої країни. В умовах ринкової економіки бюджетні надходження залежать від результатів діяльності суб’єктів господарювання. Тому раціонально організована система оподаткування повинна стимулювати господарську і підприємницьку ініціативу, бути простою і зрозумілою, забезпечувати ефективність процесу стягнення податків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Дипломна робота на тему: Характеристика господарської діяльності ВАТ «Прикарпаттяобленерго».

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок