Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Мікроекономіка -> Безкоштовно дипломна робота на тему: «Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)

«Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК») / сторінка 11

Назва:
«Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
56,28 KB
Завантажень:
422
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 

Обов'язкові вимоги ДСТУ підлягають безумовному виконанню органами державної виконавчої влади, всіма підприємствами та громадянами - суб'єктами підприємницької діяльності, на діяльність яких поширюється дія стандартів.
Рекомендовані вимоги ДСТУ є обов'язковими для виконання, якщо:
> це передбачено чинними актами законодавства;
> ці вимоги включено до договорів на розроблення, виготовлення та поставку продукції;
> виробником (постачальником) продукції документально заявлено про відповідність продукції цим стандартам.
Галузеві стандарти України (ГСТУ) розробляють на продук-цію і послуги в разі відсутності ДСТУ чи за потребою встановлення вимог, які перевищують або доповнюють вимоги державних стан-дартів. Вимоги ГСТУ не повинні протирічити обов'язковим вимогам ДСТУ. ГСТУ є обов'язковими для всіх підприємств і організацій даної галузі, а також для підприємств і організацій інших галузей (замов-ників), які використовують чи застосовують продукцію цієї галузі.
Стандарти науково-технічних та інженерних товариств (спілок) України (СТТУ) розробляють за потребою розповсюдження та впровадження систематизованих, узагальнених результатів фунда-ментальних і прикладних досліджень, одержаних у певних галузях знань чи сферах професійних інтересів. Вимоги СТТУ не повинні суперечити обов'язковим вимогам ДСТУ та ГСТУ.
Підприємства застосовують СТТУ добровільно, а окремі грома-дяни - суб'єкти підприємницької діяльності, якщо вважають доціль-ним використовувати нові передові засоби, технології, методи та інших вимоги, які містяться в цих стандартах. Використання СТТУ для виготовлення продукції можливе лише за згодою замовника або спо-живача цієї продукції, що закріплено договором або іншою угодою.
Технічні умови (ТУ) - нормативний документ, який розроб-ляють для встановлення вимог, що регулюють стосунки між поста-чальниками (розробником, виробником) і споживачем (замовником) продукції, для якої відсутні державні чи галузеві стандарти (або за потребою конкретизації вимог зазначених документів), їх затвер-джують на продукцію, яка знаходиться в стадії освоєння і вироб-ляється невеликими партіями. ТУ розробляються на один чи кілька конкретних виробів, матеріалів, речовин, послугу чи групу послуг. Запроваджують ТУ в дію на короткі строки, термін їх дії обмежений або встановлюється за погодженням із замовником. Підприємства використовують ТУ незалежно від форми власності та підлеглості, громадяни - суб'єкти підприємницької діяльності - за договірними зобов'язаннями або ліцензіями на право виготовлення та реалізацію продукції (надання послуг).
Стандарти підприємств (СТП) розробляються на продукцію (процес, послугу), яку виробляють і застосовують (надають) лише на конкретному підприємстві. СТП не повинні суперечити обов'язковим вимогам ДСТУ та ГСТУ. Об'єктами СТП є складові частини про-дукції, технологічне оснащення та інструмент; технологічні процеси; послуги, які надають на цьому підприємстві; процеси організації та управління виробництвом. СТП - основний організаційно-методич-ний документ у діючих на підприємствах системах управління якістю продукції. Як СТП можуть використовуватися міжнародні, регіональні та національні стандарти інших країн на підставі міжнародних угод про співробітництво.
Розділ 2
Аналіз діяльності ПОСП «Долинський ТОК» та ефективності укладання ним міжнародних контрактів
2.1. Історія створення, структура та організація виробництва ПОСП «Долинський ТОК»
Будівництво Долинського міжколгоспного ТОК було розпочате в 1976 році.
Задумом до будівництва стало дешевше, порівняно з газом, тепло від компресорної станції, а отже – дешевші овочі для нафтовиків. Співпраця з передовими комбінатами України спонукувала до співпраці із зарубіжними виробниками нових технологій.
В зв’язку з наявністю тепличних комбінатів на одному територіальному ринку Долинський ТОК виробничих площ не нарощував. Реконструкція і інтенсивність наявних площ та економія матеріальних ресурсів стали основним шляхом зростання підприємства.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
Дипломна робота на тему: «Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок