Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Мікроекономіка -> Українською дипломна робота: «Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)

«Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК») / сторінка 12

Назва:
«Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
56,28 KB
Завантажень:
422
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
ПОСП „Долинський теплично-овочевий комбінат” заснований в 1980 році. В 1997 році була розпочата реконструкція теплиць та перехід на нову технологію вирощування овочів в закритому ґрунті.
На сьогодні всі 6 га теплиць реконструйовано. Овочі вирощуються на малооб’ємній технології за системою крапельного зрошення та живлення. Розсадне відділення переобладнано по системі автоматизованого підтоплення. Проходять випробування нові культури: баклажани, перець та інші теплолюбиві овочі.
Результат внутрішнього переоснащення дозволив одержати з цієї площі в два рази більше продукції. Урожайність огірків з 1 м2 становить 34 кг, помідорів – 41,5 кг. Огірки засаджено на 2,5 га і помідори - 3,5 га, а також 1 га огірків висаджено в ІІ культурообороті. В 2004 році комбінат одержав на 80 т огірків більше, ніж в минулому, або більше на 3 кг з м2 .
В теплицях вирощують сорти голландської селекції: помідори – Раїса, Маріса F1, 093, Камерон; огірки – Медіа, Маринда, Ефект.
Інтенсивні технології вирощування овочів в закритому ґрунті потребують висококваліфікованих спеціалістів та робітників. Головні та провідні спеціалісти тут уже з більш ніж 20-річним стажем. В 2003 році колектив був нагороджений дипломом за досягнення високих показників при вирощуванні овочів.
Для своїх потенційних покупців працівниками теплично-овочевого комбінату вирощуються по 3-4 основних сорти огірків та помідорів, стільки ж проходить випробування для визначення їх перспективності в місцевих умовах, адже насіння надходить з провідних голландських та російських фірм. Всі вирощені овочі реалізуються зі складу комбінату за помірно низькими цінами.
Великого значення тепличники надають екологічній чистоті своєї продукції. Поширюється застосування в теплицях біологічного методу боротьби зі шкідниками. Посилена увага приділяється дозуванню елементів живлення та використанню органічних добрив агрохімічною службою.
Долинський теплично-овочевий комбінат – лідер прикарпатського овочівництва закритого ґрунту. Його колектив чітко бачить перспективу розвитку виробництва, утверджує на вітчизняному і зарубіжному ринку марку своєї продукції. Він неодноразово нагороджувався дипломами, як активний учасник у агропромислових виставках-ярмарках.
Комбінатом планується невелике розширення площ. Уже цього року розпочато будівництво ще одного гектару, а в перспективі 3 гектарів нового типу теплиць, за рахунок внутрішніх інвестицій та кредитів банку.
Процес та технологія вирощування овочів в закритому ґрунті. На цьому етапі насіння висаджується не в ґрунт, а в блоки так званої мінеральної вати, яка імпортується з Польщі, Словакії. Потім культура пікується в більші мінеральні блоки, в яких і проходить вегетаційний період рослини аж до дозрівання її плодів. Мінеральна вата більш придатна для вирощування в ній рослин, бо піддатливіша для контролю в ній рідини, поживних речовин і є стійкішою до вірусів та інших ґрунтових хвороб.
Окрім нагляду комп’ютера, на пульті управління цілодобово чергують спеціалісти, які при потребі корегують задані параметри обігріву, поливу чи подачі вуглекислого газу до рослин. Ця нова технологія підживлення рослин вуглекислим газом (СО2) обіцяє підвищення врожайності рослин в середньому на 15-20%. Технологія і додаткове обладнання було закуплено в голландської фірми ”АТС”.
Далі з теплиць овочі потрапляють у складські приміщення, звідки і відбувається реалізація продукції оптовим, а частіше роздрібним посередникам. Підприємство не має своїх власних торгових точок, бо на практиці перевірено економічну недоцільність їх утримування та експлуатації.
Комбінат обладнаний високотехнологічним обладнанням з поливу та підживлення рослин, регулювання мікроклімату, яке керується з пункту управління в механічному або в автоматичному режимах. Все обладнання було закуплено за кордоном безпосередньо або за допомогою посередників.
На підприємстві крім робітників основного виробництва задіяні й допоміжні робітники автопарку, слюсарі, будівельники та ін.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
Дипломна робота на тему: «Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок