Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Мікроекономіка -> Українською мовою дипломна робота: «Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)

«Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК») / сторінка 14

Назва:
«Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
56,28 KB
Завантажень:
422
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 

2.3. Організація управління зовнішньоекономічною діяльністю на підприємстві ПОСП „Долинський теплично-овочевий комбінат”
Для проведення зовнішньоекономічних операцій ПОСП „Долинський теплично-овочевий комбінат” створив зовнішньоекономічний відділ, що включає два сектори - закупівельний і адміністративний, які і формують зовнішньоекономічну політику підприємства [28,с.54].
У теперішніх умовах важливо не лише зберегти свій потенціал, якість і асортимент товарів на досягнутому рівні, але й удосконалити експорт і імпорт товарів. У даний час, коли збут і закупки продукції ускладнюються, підприємство прагне справлятися з цим власними зусиллями.
Головними функціями зовнішньоекономічного відділу на підприємстві ПОСП „Долинський теплично-овочевий комбінат” є:
· маркетингова діяльність;
· вивчення ринків збуту та закупки товарів;
· експорт та імпорт товарів;
· облік досягнень конкурентів на зовнішніх ринках;
· прогнозування світових тенденцій в економіці, міжнародних відносинах та зовнішньоекономічної діяльності;
· виставкова діяльність;
· вивчення цінової політики та кон'юнктури ринків;
· збір і обробка інформації про ціни, якість та обсяги продажу конкурентоздатної продукції;
· укладання контрактів;
· оформлення документів;
· організація зустрічей з іноземними діловими людьми;
· розробка перспективних планів експорту й імпорту товарів;
· розробка кошторису витрат на здійснення зовнішньоекономіч-ної діяльності;
· визначення ризиків;
· фінансове забезпечення зовнішньоекономічної діяльності.
Підвідділ зовнішньоекономічної діяльності опрацьовує перспективи проведення необхідних заходів з наукового, економічного і торговельного співробітництва із зарубіжними країнами; організовує переговори із зарубіжними делегаціями; збирає і накопичує інформацію з питань світової торгівлі; розробляє перспективні плани з експорту та імпорту товарів; визначає завдання для спеціалістів, що відряджаються за кордон; готує проекти контрактів на експорт та імпорт товарів; визначає ступінь конкурентоздатності товарів на світовому ринку; опрацьовує заходи з метою уникнення антидемпінгового важеля, організовує протокольні заходи, здійснює консультації з іноземними спеціалістами, оформляє документи для запрошення іноземних спеціалістів; забезпечує перекладачами іноземних спеціалістів, делегації, а також переговори; перекладає каталоги, проспекти, іншу комерційну документацію, здійснює вибір найбільш оптимального підходів до ціноутворення при експорті й імпорті товару; аналізує ціни на ринку товарів та крос-курси на валютному ринку; розраховує потреби в кредитах та позичках; опрацьовує форми оплати при експорті імпорті товарів; визначає сальдо зовнішньоекономічної діяльності; розраховує суми обігових коштів для здійснення зовнішньоекономічної діяльності. Слід зазначити, що на більших підприємствах організаційна структура зовнішньоекономічного відділу складається з таких підрозділів: експорту, імпорту, діловодства і перекладів, реклами і виставок, фінансово - валютних операцій.
В місцях, де переважно закуповується товар, засновуються постійні представництва. У промислових центрах розташовуються також закупівельні контори, які безпосередньо скуповують товари. Перш ніж придбати товар, вони посилають зразки своїм фірмам та самостійно вирішують питання про закупівлю (якщо йдеться про невелику партію).
Значну допомогу в організації імпорту та експорту надають підприємству також різні експортно-імпортні асоціації.
Інколи фірми звертаються до послуг вояжерів із закупівлі. Вони, є роз'їздними прикажчиками чи агентами фірми. За свою роботу отримують невелику ставку плюс процент від суми угоди. ПОСП „Долинський теплично-овочевий комбінат” до таких послуг не вдається, а всю зовнішньо-економічну діяльність здійснює самостійно.
2.4. Аналіз зовнішньоекономічної діяльності області та підприємства ПОСП „Долинський теплично-овочевий комбінат”
Зовнішньоторговельний оборот (ЗТО) області товарами за 2005 рік зріс на 56,6% проти аналогічного періоду минулого року і склав 281,8 млн.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
Дипломна робота на тему: «Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок