Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Мікроекономіка -> Скачати дипломна робота: «Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)

«Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК») / сторінка 18

Назва:
«Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
56,28 KB
Завантажень:
422
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 

При здійсненні міжнародних операцій з урахуванням загальноприйнятих методик оцінки потенційних партнерів ПОСП „Долинський теплично-овочевий комбінат” аналізує наступні критерії, які важливо враховувати при організації цієї роботи:
1) оцінка ступеня солідності потенційного партнера. Під ступенем солідності фірми розуміють кількісні показники її діяльності, масштаб операцій, ступінь платоспроможності і т.і. Для такої оцінки можна використати й інші показники, такі як кількість зайнятих (в т.ч. в НІОКР), число підприємств, частка продукції, що нас цікавить, в обсягах виробництва фірми й галузі та ін.
2) оцінка ділової репутації. Ділова репутація фірми визначається тим, наскільки вона добросовісно і скрупульозно виконує свої зобов'язання, який у неї досвід у цій сфері бізнесу, вміння вести переговори на цивілізованому рівні;
3) врахування досвіду минулих угод. При наявності рівноправних умов у потенційних партнерів перевага надається тому, хто добре зарекомендував себе в колишніх угодах;
4) врахування становища фірми на зовнішньому ринку, тобто чи являється вона посередником або безпосереднім виробником (споживачем) продукції. Якщо фірма є посередником, то в цьому випадку ПОСП „Долинський теплично-овочевий комбінат” більш серйозно підходить до вибору посередника. Насамперед звертається увага на її фінансовий стан. Крім того, збирається інформація про її кредитну здатність, виявляється характер товару, що продається, і обсяги реалізації, наявність власної ланки збуту. Звертається увага і на особисті якості посередника.
Процес підготовки і успішного здійснення зовнішньоторгової операції вимагає детального вивчення підприємством ПОСП „Долинський теплично-овочевий комбінат” як потенційних контрагентів, так і фірм партнерів. Вивчення діяльності майбутніх фірм-партнерів є складовою частиною зовнішньоторгової операції.
Для докладного вивчення потенційних фірм-партнерів для ПОСП „Долинський теплично-овочевий комбінат” потрібна відповідна інформація. На іноземних ринках є цілий ряд джерел, які володіють інформацією про фірми. Серед них найбільш цікавими є довідники про фірми, публікації фірм ( річні звіти, каталоги, ювілейні та рекламні видання, проспекти). Наявні також матеріали спеціалізованих інформаційних компаній, періодичної преси, довідки банків, статистичні публікації окремих країн і спеціалізованих органів ООН з економіки та окремих галузей.
Особливе місце серед джерел інформації займають довідники про фірми. Вони видаються інформаційно-довідковими агентствами, різними асоціаціями, торгово-промисловими палатами. Довідники про фірми поділяються на національні, що охоплюють фірми одної країни, і міжнародні, що містять відомості про фірми різних країн.
Довідники про фірми мають певні переваги в порівнянні з іншими джерелами інформації:
· вони охоплюють велику кількість фірм;
· являються практично єдиним джерелом, в якому відомості про фірми публікуються регулярно і в систематизованому вигляді;
· дають можливість одержати досить повну інформацію про всі аспекти діяльності фірми.
В залежності від призначення і характеру публікацій довідники про фірми поділяються на такі види:
· адресні;
· товарно-фірмені;
· загальнофірмені;
· галузеві;
· за акціонерними товариствами;
· за фінансовими зв'язками;
· директорські;
· бібліографічні та ін.
Товарно-фірмені довідники, розраховані для визначення окремих фірм, що випускають той чи інший товар чи торгують ним, побудовані за принципом "товар-фірма". Всі фірми погруповані за товарними рубриками. Під назвою кожного товару (послуги) в алфавітному порядку перераховуються компанії, які виробляють його чи торгують ним. Окремі довідники цього виду групують фірми одночасно за товарними і географічними ознаками.
Для зручності в користуванні товарно-фірмені довідники оснащені на декількох мовах алфавітним переліком товарів і послуг чи товарних груп.
Організація роботи по збору інформації та вивченню фірм-партнерів на ПОСП „Долинський теплично-овочевий комбінат” добре організована і методично забезпечена.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
Дипломна робота на тему: «Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок