Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Мікроекономіка -> дипломна робота безкоштовно: «Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)

«Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК») / сторінка 20

Назва:
«Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
56,28 KB
Завантажень:
422
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 

Рахунок надходжень і витрат засобів дозволяє визначити об'єм самофінансування і фінансування за рахунок позичених засобів, поточних капітальних вкладень та інших витрат.
Показники, що використовуються в процесі аналізу, можна поділити на абсолютні й відносні.
До абсолютних відносяться різні дані, що характеризують масштаб операцій фірми, її виробничі потужності, результати виробничої діяльності і т.д. В більшості випадків ці дані беруться з її фінансової й оперативної звітності.
Відносні показники являють собою різні коефіцієнти чи відносини, вирахувані шляхом співвідношення абсолютних показників один з одним. Всю сукупність абсолютних і відносних показників об'єднуються в групи показників, що характеризують економічний потенціал фірми, ефективність її діяльності, конкурентноздатність і фінансове становище.
Вибір тих чи інших показників, що характеризують фірму, залежить від мети, яку ставить перед собою ПОСП „Долинський теплично-овочевий комбінат” при виборі іноземного партнера. В будь-якому випадку найбільш важливими факторами, якими керується підприємство, являється: репутація фірми і її продукції, надійне фінансове становище і платоспроможність, достатній виробничий і науково-технічний потенціал.
2.6. Підписання контрактів та їх важливість для ПОСП «Долинський ТОК»
Національне законодавство України зобов'язує суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності та підприємство ПОСП «Долинський ТОК», зокрема, деталізувати торговельні операції з іноземними партнерами шляхом укладення контрактів купівлі-продажу (договорів) виключно у письмовій формі, що є також підставою для здійснення митного, валютного та податкового видів контролю. Необхідно пам'ятати, що норми законодавства наголошують на виключному праві укладення будь-яких договорів (контрактів) на розсуд резидента України з іноземним партнером, а визнання зовнішньоекономічної угоди недійсною може бути здійснено тільки за рішенням суду. Водночас норми державного регулювання визначають більш жорсткі правила щодо змісту та умов виконання угод, чим і потрібно керуватися під час планування, узгодження та здійснення торговельних операцій.
Але ще до укладання експортного контракту сторони повинні дійти згоди щодо його основних положень.
У зовнішньоекономічні відносини партнери вступають, маючи, як правило, різні позиції з основних питань майбутньої угоди, різний досвід та різні правові норми у галузі підприємництва. Тому процес укладання угоди фактично складається з двох стадій [14,ст.324]:
· викладення власної позиції та побажань партнеру, а також вивчення його пропозицій та умов;
· пошук компромісу та оформлення його в тексті угоди.
Сторони у зовнішньоторговельній угоді можуть взаємодіяти різними способами. Найпоширенішим є такий порядок:
1) попереднє викладення пропозицій та побажань, яке здійснюється зазвичай у письмовій формі;
2) уточнення та узгодження окремих позицій угоди, що може здійснюватися швидшим способом зв'язку, зокрема, з використанням телефону;
3) кінцеве врегулювання всіх умов угоди в процесі особистої зустрічі сторін.
Кожний з цих етапів фактично представляє собою переговори: переговори листуванням, переговори по телефону та особисті переговори. Для кожного з цих способів переговорів існують свої загальноприйняті правила та особливості.
В залежності від ситуації партнери можуть провести переговори з початку та до кінця, використовуючи тільки один з названих вище способів. Сучасні способи зв'язку та комунікації цілком це дозволяють.
Якщо ініціатива початку переговорів належить експортеру, то він заявляє про бажання укласти договір купівлі-продажу на визначених умовах шляхом розсилання ініціативних пропозицій (оферт).
Оферта - пропозиція про укладання договору, що містить його істотні умови.
Оферта повинна задовольняти двом вимогам:
ь містити в собі всі істотні пункти передбачуваного договору;
ь бути адресованою конкретній особі або невизначеному колу осіб при умові можливої індивідуалізації одного або декількох із них, бажаючих прийняти пропозицію.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
Дипломна робота на тему: «Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок