Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Мікроекономіка -> Скачати дипломна робота безкоштовно: «Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)

«Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК») / сторінка 22

Назва:
«Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
56,28 KB
Завантажень:
422
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 

В той же час не завжди оферта повинна містити всі перераховані умови. В тих випадках, коли між сторонами раніше вже був укладений договір або коли сторони застосовують типові умови поставки, оферта може містити лише індивідуальні умови даної угоди (предмет угоди, кількість, якість, ціна, термін поставки), а стосовно інших умов робиться посилання на попередній контракт або типові умови, відомі іншій стороні.
Експортер може підготувати та направити потенційному покупцю оферту за власною ініціативою. Оферта також може готуватися у відповідь на запит покупця. В останньому випадку оферент по багатьох умовах зв'язаний умовами запиту покупця, і, отже, його дії та варіанти пропозицій обмежені. В цьому випадку головна задача експортера полягає в тому, щоб у якомога коротший термін направити оферту покупцю та щоб вона найкращим чином відповідала вимогам його запиту.
Коли ж ініціатива пропозиції належить експортеру, то йому потрібно вирішити питання про те, яку оферту надіслати - тверду або вільну.
Тверда оферта представляє собою пропозицію, яка відправляється тільки одному можливому покупцю на дану партію товару з вказанням терміну, протягом якого продавець є зв'язаним своєю пропозицією та не може зробити аналогічну пропозицію іншому покупцю.
Вільна оферта - це оферта, яка надсилається одночасно на одну й ту саму партію товару декільком можливим покупцям.
В Україні для здійснення експортної діяльності використовуються генеральні, разові та відкриті (індивідуальні) ліцензії.
Індивідуальні ліцензії на експорт товарів Міністерство економіки надає на підставі заявки суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності.
Суб'єкти, які є сторонами міжнародного контракту, мають бути здатними до укладання контракту відповідно до ЗУ «Про ЗЕД» та інших законів України та закону місця укладання. Суб'єкти міжнародної діяльності при складанні тексту міжнародного контракту мають право використовувати відомі міжнародні звичаї, рекомендації міжнародних органів та організацій, якщо це не заборонено прямо та у виключній формі ЗУ «Про ЗЕД» та іншими законами України.
Міжнародний контракт укладається суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності (підприємством ПОСП «Долинський ТОК») або його представником у простій письмовій формі, якщо інше не передбачено міжнародним договором України чи законом. Повноваження представника на укладення міжнародного контракту може випливати з доручення, статутних документів, договорів та інших підстав, які не суперечать Закону України «Про ЗЕД». Дії, які здійснюються від імені іноземного суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності України (підприємством ПОСП «Долинський ТОК»), уповноваженим на це належним чином, вважаються діями цього іноземного суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності.
Для підписання міжнародного контракту підприємству ПОСП «Долинський ТОК» не потрібен дозвіл будь-якого органу державної влади, управління або вищестоящої організації, за винятком випадків, передбачених законами України.
Підприємство ПОСП «Долинський ТОК» має право укладати будь-які види міжнародних контрактів, крім тих, які прямо та у виключній формі заборонені законами України.
Міжнародний контракт може бути визнано недійсним у судовому порядку, якщо він не відповідає вимогам законів України або міжнародних договорів України.
Укладення контракту передбачає визначення предмета угоди, тобто об'єкта купівлі-продажу, міни, переробки чи оренди. Невизначеність або "розмитість" опису товару не дасть змоги визначитись із ціновою політикою угоди та вартісними показниками товару, конкретизувати його якісні показники, поставити вимоги до пакування та маркування тощо. Товар по можливості повинен бути зазначений у відповідному розділі контракту таким чином, щоб дати можливість обом контрагентам та представникам контролюючих державних служб відрізнити його від аналогічних чи подібних товарів та мати певні, притаманні лише йому ознаки, що виключить ризики придбати товари-замінники неналежної якості.
Реєстрація міжнародних контрактів здійснюється Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції України, а також уповноваженим ним органом по Івано-Франківській області - управлінням зовнішніх зв’язків, туризму і торгівлі облдержадміністрації, яке правомірне здійснювати облік (реєстрацію) зовнішньоекономічних контрактів суб’єктів підприємницької діяльності, що зареєстровані в області, якщо облікова вартість цих договорів (контрактів) не перевищує 1 мільйона 500 тисяч доларів США.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
Дипломна робота на тему: «Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок