Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Мікроекономіка -> Безкоштовно дипломна робота скачати: «Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)

«Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК») / сторінка 23

Назва:
«Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
56,28 KB
Завантажень:
422
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 

Для реєстрації міжнародних контрактів підприємству ПОСП «Долинський ТОК» потрібно подати такі документи:
· заяву в довільній формі на офіційному бланку підприємства за підписом його керівника;
· інформаційну картку міжнародного контракту установленої форми, заповнену й оформлену згідно з вимогами цього наказу;
· оригінал міжнародного контракту з усіма чинними на дату подання додатками, специфікаціями, додатковими угодами та іншими документами, які є частинами контракту, та його копія, завірена в установленому порядку керівником підприємства;
· копія свідоцтва про державну реєстрацію, завірена керівником підприємства (Додаток Б);
· копія витягу з торговельного, банківського чи судового реєстру або реєстраційного посвідчення місцевого органу влади іноземної держави про реєстрацію іноземного суб'єкта господарської діяльності, завірена керівником даного підприємства (подається тільки в разі попередньої поставки товару);
· документ про оплату послуг за реєстрацію зовнішньоекономічного договору (контракту);
· лист-погодження Міністерства промислової політики України (у разі експорту металобрухту).
Підприємство зовнішньоекономічної діяльності ПОСП «Долинський ТОК», при зверненні за реєстрацією міжнародного контракту, оплачує вартість послуг за реєстрацію у розмірах, які визначає Міністерство економіки України.
Документом, що підтверджує реєстрацію міжнародного контракту, є картка реєстрації-обліку [26, ст.7].
Картка реєстрації-обліку міжнародного контракту видається підприємству у двох примірниках. Перший примірник такої картки підприємство залишає в митних органах після митного оформлення відповідних товарів. Другий — залишається на підприємстві ПОСП «Долинський ТОК».
Картка реєстрації-обліку дійсна протягом 12 календарних місяців з дати її оформлення і втрачає чинність після закінчення цього терміну або здійснення у цей термін митного оформлення товарів, що експортуються у повному обсязі, передбаченому міжнародним контрактом.
В додатку В наведено приклад договору підприємства ПОСП «Долинський ТОК» на експорт продукції, який містить такі основні пункти: 1.предмет договору, 2.ціни, умови платежів, загальна вартість договору, 3. терміни і умови поставки, 4. претензії і штрафні санкції, 5. форс-мажор, 6. мова договору, 7. терміни дії договору, 8. інші умови, 9. юридичні адреси та реквізити сторін, 10. підписи.
Розділ 3
Шляхи та методи покращення співпраці ПОСП «Долинський ТОК» з іноземними партнерами
3.1. Використання ліцензування та франчайзингу для виходу на зовнішній ринок
Використання ліцензування для виходу на зовнішній ринок та розширення зв'язку з закордонними партнерами передбачає як експорт так і імпорт технологій. Ліцензійне виробництво полягає в тому, що вітчизняний оферент (ліцензіар) передає закордонному виробнику (ліцензіату) права на використання ноу-хау на продукт та виготовляти цей продукт на умовах оплати певного ліцензійного збору чи винагороди. При цьому ліцензійні договори містять не менш двох аспектів. По-перше, вони відображають специфіку об'єкту ліцензії. В їх числі виділяються патенти, виробничі моделі та зразки, товарні знаки та торгові марки, незахищені ноу-хау. По-друге, при придбанні ліцензії часто фіксуються певні обмеження на використання, експлуатацію і т.п. відповідно видові ліцензії набувають форму ліцензій на виробництво, використання та збут. Ліцензійні контракти встановлюють вид прав на використання, експлуатацію та отримання доходу, а також період, на який вони передаються (частіше на 5-10 років). Нерідко обмовляються можливості та умови продовження договору. Переваги торгівлі ліцензіями для ліцензіара полягають в тому, що він має можливість:
а) в короткі строки окупити витрати на науково-дослідницькі роботи, використані на розробку винаходу;
б) одержати додатковий прибуток за рахунок швидкого освоєння винаходу і випуску на його основі нової продукції;
в) використати місцеву, більш дешеву робочу силу;
г) забезпечити близькість до джерел сировини;
д) перебороти валютні та митні обмеження.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
Дипломна робота на тему: «Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок