Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Мікроекономіка -> дипломна робота на тему: «Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)

Загрузка...

«Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК») / сторінка 3

Назва:
«Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
56,28 KB
Завантажень:
421
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
По суті в ньому викладений комплекс дій щодо здійснення зовнішньоторгового обміну. Беззаперечною умовою контракту купівлі-продажу є перехід права власності на товар від продавця до покупця. Цим контракт купівлі-продажу відрізняється від усіх інших контрактів, наприклад, орендного, ліцензійного і т.д.[6, c.25]
Отже, контракт - це договір у формі документу, що оформляє зовнішньоторгову угоду, містить письмову домовленість сторін про поставку товару: зобов'язання продавця передати певне майно у власність покупця та зобов'язання покупця прийняти це майно і сплатити за нього необхідну грошову суму чи зобов'язання сторін виконати умови товарообмінної операції [11,ст.26].
Договір - це комплексне (інтегроване) поняття, що включає в себе і угоду про виникнення договірного зобов'язання, і форму, яку воно приймає, і, нарешті, саме договірне зобов'язання, аж до моменту його зникнення [12, c.106].
Сутність договору проявляється через функції, які він виконує в суспільстві (рис.1.1.1) [22, c.237].
Рис. 1.1.1 Функції договору
Ініціативна функція полягає в тому, що договір є актом прояву ініціативи та узгодженої волі сторін врегулювати певні відносини.
Програмна-координаційна - договір як програма поведінки сторін щодо здійснення господарських відносин і засіб узгодження, координації їх дій відповідно до економічних інтересів і намірів.
Інформаційна функція — договір завдяки формальній визначеності його умов включає в себе інформацію про правове становище сторін у договорі, яка необхідна сторонам, у відповідних випадках - юрисдикційним органам, третім особам.
Гарантійна - лише завдяки договору включаються в дію такі правові гарантії виконання договірних зобов'язань, як неустойка, завдаток, застава тощо.
Правозахисна - договір є правовою формою відносин, тобто формою, в межах якої забезпечується примусове виконання зобов'язань сторін шляхом використання майнових санкцій, засобів оперативного впливу.
Міжнародний договір (контракт) — це матеріально оформлена угода двох чи більше суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності та їхніх іноземних контрагентів, спрямована на встановлення, зміну або припинення їхніх взаємних прав та обов'язків у зовнішньоекономічній діяльності (ст. 1 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"). Він укладається лише у письмовій формі суб'єктами, здатними до його укладення відповідно до законодавства України або місця укладення договору (контракту). Загалом міжнародні угоди укладаються відповідно до законодавства України та міжнародних угод, міжнародних звичаїв, рекомендацій міжнародних органів та організацій, якщо це не заборонено прямо та у виключній формі законодавством України [17, c.2].
Відповідно до законодавства України права та обов'язки сторін за міжнародним контрактом визначаються правом країни, обраної сторонами під час укладення договору (контракту) або внаслідок подальшого погодження. За відсутності такого погодження застосовується [2, c.3]:
1) право країни, де заснована, має своє місце проживання або основне місце діяльності сторона, яка є:
- продавцем - у договорі купівлі-продажу;
- наймодавцем - у договорі майнового наймання;
- ліцензіаром - у ліцензійному договорі;
- охоронцем - у договорі зберігання;
- комітентом (консигнантом) - у договорі комісії (консигнації);
- довірителем - у договорі доручення;
- перевізником - у договорі перевезення;
- експедитором - у договорі транспортно-експедиційного обслуговування;
- страхувачем - у договорі страхування;
- кредитором - у договорі кредитування;
- дарувальником - у договорі дарування;
- поручителем - у договорі поруки;
- заставником - у договорі застави.
2) до міжнародних контрактів:
- про виробниче співробітництво, спеціалізацію і кооперуван-ня, виконання будівельно-монтажних робіт застосовують пра-во країни, де здійснюється така діяльність, або де створюються передбачені контрактом результати, якщо сторони не погодили інше;
- про створення СП застосовується право країни, на території якої СП створюється та офіційно реєструється;
- укладених на аукціоні, внаслідок конкурсу або на біржі, застосовується право країни, на території якої проводиться аукціон, конкурс або знаходиться біржа.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
Дипломна робота на тему: «Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок