Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Мікроекономіка -> дипломна робота на тему: «Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)

«Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК») / сторінка 31

Назва:
«Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
56,28 KB
Завантажень:
422
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 

До третьої групи відносяться операції, пов'язані з вирішенням суперечок між одержувачем вантажу й покупцем, якщо такі мають місце, пред'явлення претензій до стягнень, вирішення їх в установленому порядку.
Висновки та пропозиції
Внаслідок аналізу обраної для дослідження проблематики ми можемо зробити такі висновки:
1) В практиці міжнародної торгівлі широко використовуються різні форми контрактів. Вони стали розроблятися великими експортерами й імпортерами ще в кінці XIX стодіття.
2) В міжнародній комерційній практиці використовуються різні способи підписання експортно-імпортних угод. Найбільш поширеним є підписання контракту контрагентами, які беруть в ньому участь.
3) Контракт - це договір купівлі-продажу товарів у матеріально-речовій формі. Цей документ, що оформляє зовнішньоторгову угоду, містить письмову домовленість сторін про поставку товару: зобов'язання продавця передати певне майно у власність покупця та зобов'язання покупця прийняти це майно і сплатити за нього необхідну грошову суму чи зобов'язання сторін виконати умови товарообмінної операції.
4) Договір - це комплексне (інтегроване) поняття, що включає в себе і угоду про виникнення договірного зобов'язання, і форму, яку воно приймає, і, нарешті, саме договірне зобов'язання, аж до моменту його зникнення.
5)Зовнішньоекономічний договір (контракт) суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності України з іноземною стороною має укладатися в письмовій формі українською мовою та мовою іншої сторони. Вирішуючи питання про вибір іноземної мови зовнішньоекономічного договору (контракту), слід брати до уваги ряд чинників: вимоги законодавства держави, де зареєстрований, здійснює або поширює свою діяльність іноземний контрагент, норми діючого міжнародного права або процедур арбітражного вирішення спорів, звичаї, поширеність мови тощо.
6) Для проведення зовнішньоекономічних операцій ПОСП „Долинський теплично-овочевий комбінат” створив зовнішньоекономічний відділ, що включає, два сектори - закупівельний і адміністративний, які і формують зовнішньоекономічну політику підприємства.
7) У сфері зовнішньоекономічної діяльності представників сторін часто розділяє лінгвоетнічний бар’єр, подолати який покликане мовне посередництво. Правовий аспект лінгвоетнічного бар’єру долається у співпраці між правниками та перекладачами, розбудованій на стосунках відповідальності. Правники та перекладачі покликані вирішити комплекс предметно-понятійних та семантико-термінологічних питань стосовно змісту зовнішньоекономічного договору (контракту) на стадіях від переговорів, складання тексту договору до його укладення та виконання.
8) Зовнішньоекономічний договір (контракт) як документ повинен бути належно оформлений. При перекладі тексту зовнішньоекономічного договору (контракту), який необхідно “перекладати”, а не “інтерпретувати” (“тлумачити”), можуть виникати ряд трудностей, які пов’язані зокрема з адекватним перекладом правничої та іншої термінології, для вирішення яких даються ряд рекомендацій. Так, якщо в українській мові немає відповідного терміну, рекомендується використовувати способи запозичення, роз’яснення чи термінотворення. При вирішенні таких питань, слід враховувати чинник нинішнього становлення української правничої мови та термінології.
9) Підприємство ПОСП „Долинський теплично-овочевий комбінат” почало здійснювати міжнародні операції ще на початку 90-х років, після розпаду СРСР. Ці операції мали в основному бартерну форму взаєморозрахунку.
10) Найбільш важливими чинниками, якими керується підприємство, є: репутація фірми і її продукції, надійне фінансове становище і платоспроможність, достатній виробничий і науково-технічний потенціал.
11) Тим, хто починає безпосередню роботу по узгодженню всіх конкретних умов (статей) майбутнього контракту можна порекомендувати наступне:
А) Дуже важливо чітко уявити мету угоди, що ви хочете зробити і що одержати. Щоб успішно вирішити цю проблему, постарайтесь створити ідеальну модель майбутньої операції, накресліть схему, поділіть її на етапи, стадії, визначте строки, вирахуйте ризик.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
Дипломна робота на тему: «Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок