Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Мікроекономіка -> Скачати дипломна робота: «Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)

«Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК») / сторінка 4

Назва:
«Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
56,28 KB
Завантажень:
422
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 

3) до прав та обов'язків сторін в інших міжнародних контрактах застосовується право країни, де засно-вана чи має місце проживання або основне місце діяльності сторона, яка здійснює виконання такого договору (контракту), що має вирішальне значення для його змісту. В разі прийман-ня виконання за зовнішньоекономічним договором (контрак-том) береться до уваги право місця здійснення такого приймання, «коли сторони не погодили інше».
Існує дві відмінності між зовнішньоекономічним договором (далі -контрактом) і звичайними договорами поставки товарів (купівлі-продажу), надання послуг, виконання робіт тощо [15, c.31]:
1. Сторонами контракту є юридичні або фізичні особи, як мінімум, двох різних держав, які допускаються відповідно до їх законодавства до здійснення ЗЕД. Однак контракт не набуде статусу міжнародного в тому випадку, якщо підприємства сторін - суб'єктів різних держав розташовані на території однієї держави. У той же час контракт буде вважатися міжнародним, якщо він укладений між суб'єктами однієї держави, підприємства яких знаходяться на території різних держав.
2. Зміст контракту регулюється не тільки внутрішнім законодавством, але й міжнародним правом і звичаями країни контрагента. Це означає, що контракт складається згідно із Законом № 959 та іншими законами України, але разом з тим суб'єкти ЗЕД мають право під час складання тексту контракту використовувати відомі міжнародні звичаї, рекомендації міжнародних органів та організацій, прямо й у винятковій формі не заборонені законами України.
Форма контракту.
Як визначено статтею 6 Закону № 959, контракт укладається суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності або його представником у простій письмовій формі, якщо інше не передбачене міжнародним договором України або законом.
Повноваження представника на укладення контракту можуть випливати з довіреності, статутних документів, договорів та інших підстав, які не суперечать цьому Закону. Дії, які здійснюються від імені іноземного суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності в Україні, особами, уповноваженими на це належно, уважаються діями такого суб'єкта.
Форма контракту може бути письмовою чи усною. Віденська конвенція (1980р.) не вимагає, щоб міжнародний контракт обов'язково оформлявся в письмовій формі. Проте законодавства ряду країн, в тому числі й України, вимагають обов'язкової письмової форми такого контракту. В письмовій формі повинні вноситися і всі зміни в контракт, направляться оферти, акцепти, запити й інші пропозиції та відповіді. Недотримання форми таких угод стає причиною їх недійсності.
Суб'єкти, які є сторонами міжнародного контракту, повинні мати повноваження на його підписання у відповідності з законами України і з урахуванням її міжнародних договорів. У випадку, якщо міжнародний контракт підписується фізичною особою, потрібен тільки її підпис. Від імені інших суб'єктів міжнародної економічної діяльності міжнародний контракт підписують дві особи: особа, яка має таке право відповідно до посади і згідно з документами заснування фірми, та особи, уповноваженої дорученням, виданим за підписом керівника суб'єкта МЕД одноосібно, якщо документи заснування не передбачають іншого.
Права й обов'язки сторін міжнародного контракту визначаються правом місця його підписання, якщо сторони не узгодили іншого, і відображаються в умовах контракту.
Зміст міжнародного контракту
Предметом належного виконання зовнішньоторговельного договору купівлі-продажу є товар, про що в контракті зазначено: "Продавець повинен поставити товар, який за кількістю, якістю та описом відповідає вимогам договору та який упакований відповідно до його умов" [10, с.94].
Покупець відповідно повинен сплатити визначену контрактом ціну за товар та прийняти поставку товару, як це було обумовлено в договорі.
Під строком поставки товару розуміють момент, коли продавець зобов'язаний передати товар у власність покупця. Обумовлена в контракті кількість товару може бути доставлена одноразово або частинами. При одноразовій поставці встановлюється один строк поставки, а при поставці частинами – зазначаються проміжні строки поставки.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
Дипломна робота на тему: «Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок