Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Мікроекономіка -> дипломна робота українською: «Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)

«Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК») / сторінка 5

Назва:
«Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
56,28 KB
Завантажень:
422
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 

Строк поставки може бути встановлений шляхом визначення кількості днів, тижнів, місяців, а якщо в контракті не обумовлено строк поставки товару, то продавець повинен поставити товар "в розумний строк після укладання договору".
Положення про умови дійсності договору в загальному вигляді включають в себе:
> наявність угоди між сторонами;
> дотримання належної форми договору;
> дотримання дієздатності сторін договору;
> стан дієздатності сторін договору.
Під час складання контракту українським суб'єктам ЗЕД треба керуватися Положенням про форму зовнішньоекономічних договорів (контрактів), затвердженим Мінекономіки і з питань європейської інтеграції України, 06.09.2001 р. за № 201. Норми цього документа застосовують під час укладання договорів купівлі-продажу товарів (надання послуг, виконання робіт) і товарообмінних договорів між українськими та іноземними суб'єктами підприємницької діяльності незалежно від форм власності та видів діяльності.
При недотриманні однієї із зазначених умов договір може бути визнано недійсним.
1.2. Структура міжнародного контракту
Зміст договору складають умови, за якими досягнута угода. Умови розподіляються на істотні, звичайні та випадкові. Істотними визнаються умови, які є необхідними та достатніми для укладання договору. До них відносяться умови про предмет договору. Без нього неможливий договір купівлі-продажу, постачання, перевезення тощо. Крім того, істотними визнаються умови, необхідні для договорів певного конкретного виду. Наприклад, договір страхування недійсний без визначення сторонами спільної господарської або іншої мети. Нарешті, сторони договору можуть визнати істотними такі умови, на яких наполягала одна з сторін (наприклад, наявність тієї або іншої упаковки (тари) за договором купівлі-продажу або постачання) [24, c.307].
Згідно з Положенням про форму зовнішньоекономічних договорів (контрактів) для останніх виділені 13 істотних умов:
1. Назва договору, дата та місце його складання.
2. Преамбула, в якій зазначається повна назва сторін, що є учасниками зовнішньоекономічної операції; країна, в якій зареєстровані сторони зовнішньоекономічного договору; скорочена назва сторін (контрагентів), що використовується в тексті договору; посилання на документи, на підставі яких діють сторони.
3. Предмет договору. Предмет контракту, як правило, містить завжди повне визначення товару у відповідності з Товарною номенклатурою зовнішньоекономічної діяльності, тобто так, як він іменується в міжнародній торгівлі. Єдина товарна номенклатура зовнішньоекономічної діяльності СНД застосовується в державах - учасниках Співдружності Незалежних Держав для здійснення засобів тарифного та нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності та удосконалення ведення статистичного обліку та обміну статистичною інформацією. Якщо міжнародна назва товару невідома, то можна привести його технічну специфікацію. При необхідності технічні умови або специфікації можна винести в додаток до контракту, зробивши посилання, яке буде його невід'ємною частиною, що зазначається у контракті. Додаток повинен бути підписаний також як і контракт і тими ж особами.
4. Кількість та якість товару. В цьому розділі зазначаються кількісні характеристики товару (скільки товарних одиниць повинно бути поставлено та в яких одиницях вимірюється товар), а також якісні характеристики.
5. Базисні умови поставок (приймання-передачі виконаних робіт або наданих послуг), що визначають:
> вид транспорту, за допомогою якого буде здійснюватись поставка товару;
> базисні умови поставки (правила "Інкотермс");
> строк поставки товару (можливе розбиття строку на частини для поставки товару декількома партіями).
Якщо предметом договору є роботи або послуги, то вказуються умови та строки приймання-здачі виконаних робіт або наданих послуг.
6. Ціна та загальна вартість договору. Визначається ціна одиниці товару та загальна вартість товарів.
Якщо за договором поставляються товари різної якості та асортименту, ціна вказується окремо за одиницю товару кожного сорту, марки, а загальна вартість договору визначається окремим пунктом.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
Дипломна робота на тему: «Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок