Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Мікроекономіка -> дипломна робота безкоштовно: «Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)

«Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК») / сторінка 6

Назва:
«Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
56,28 KB
Завантажень:
422
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 

В договорі бартеру загальна вартість товарів, що експортуються або імпортуються, виражена в іноземній валюті, зазначається також в доларах США.
7. Умови платежів. Визначаються: спосіб, порядок, строки фінансових розрахунків, гарантії виконання сторонами взаємних платіжних зобов'язань.
8. Умови приймання-передачі товару (робіт, послуг). Визначається місце фактичної передачі товару, строки передачі товару, перелік супровідних документів. Приймання-передача товарів проводиться: а) за кількістю, б) за якістю.
9. Пакування та маркірування.
10. Форс-мажорні обставини.
Форс-мажорні обставини - це не передбачувані та непереборні події, які тягнуть за собою порушення договірних зобов'язань (стихійні лиха, військові дії, втручання з боку влади, страйки).
Відповідно до Конвенції 00Н "Про договори міжнародної купівлі-продажу товарів" (м. Відень, 1980 р.) сторона не несе відповідальності за невиконання будь-якого зі своїх зобов'язань, якщо доведе, що воно сталося поза її контролем і від неї неможливо очікувати усунення цієї перешкоди або її наслідків. Звільнення від відповідальності за цими обставинами поширюється лише на той період, протягом якого існувала ця перешкода.
Підтвердженням дії форс-мажорних обставин в Україні е довідка Торгово-промислової палати країни, на території якої з'явилися ці обставини.
11. Санкції та рекламації. Встановлюються види та порядок застосування штрафних санкцій, відшкодування шкоди, пред'явлення рекламацій (у вигляді акту) у зв'язку з невиконанням або неналежним виконанням однією з сторін взятих на себе зобов'язань. В цьому розділі повинні встановлюватись: а) розміри штрафних санкцій; б) строки сплати штрафів; в) строки рекламацій; г) способи врегулювання претензій.
12. Арбітраж. Сторони визначають місце арбітражного суду, його повну назву, країну та майнове право, яке буде застосовуватись у випадку розгляду суперечок, а також випадки, в яких сторони можуть звертатись до суду.
13. Юридичні адреси, поштові та платіжні реквізити (номер рахунку, назва банку).
При необхідності включається додатковий розділ. В ньому рекомендується зазначати кількість примірників договору (контракту) та мову укладання.
Права й обов'язки сторін контракту визначаються правом місця його укладання, якщо сторонами не передбачене інше, і відображаються в умовах контракту.
Отже, з погляду обов'язковості умови контракту діляться на обов'язкові та додаткові. До обов'язкових умов належать [33, c.67]:
· найменування сторін-учасників угоди;
· предмет контракту;
· якість і кількість;
· базисні умови поставки;
· ціна;
· умови платежу;
· санкції та рекламації;
· юридична адреса та підписи сторін.
Обов'язковими ці умови називаються тому, що якщо одна зі сторін не виконує їх, то інша має право розірвати контракт і вимагати відшкодування збитків.
Додаткові умови [33, c.69]:
· здавання-приймання товару;
· страховка;
· відвантажувальні документи;
· гарантії;
· пакування та маркування;
· форс-мажорні обставини;
· арбітраж;
· інші умови.
Додаткові умови передбачають, що при порушенні їх однією зі сторін інша не має права розірвати угоду, зате може вимагати виконання контрактних зобов'язань і застосувати штрафні санкції, якщо це передбачено контрактом. Учасники угоди вирішують самі у кожному конкретному випадку, які з умов будуть суттєвими, а які ні.
З погляду універсальності умови контракту можна поділити на універсальні й індивідуальні. До універсальних умов належать:
· формулювання преамбули;
· здавання-приймання товару;
· базисні умови поставки;
· умови платежу;
· пакування та маркування;
· гарантії;
· санкції та рекламації;
· форс-мажорні обставини;
· арбітраж.
Індивідуальні умови:
· найменування сторін-учасників угоди;
· предмет контракту;
· якість товару;
· кількість товару;
· ціна;
· строки поставки;
· юридична адреса та підписи сторін.
Окремі умови зовнішньоторгових контрактів мають свою специфіку, яку необхідно знати і враховувати при складанні контракту. До таких умов належать: місце виконання контракту, ціна, фінансові умови, комерційні документи.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
Дипломна робота на тему: «Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок