Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Мікроекономіка -> Скачати безкоштовно: «Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)

«Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК») / сторінка 7

Назва:
«Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
56,28 KB
Завантажень:
422
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 

Залежно від місця виконання контракту між сторонами розподіляються витрати на перевезення й обов'язки, пов'язані з доставкою товару, що передається за контрактом. До місця виконання такі витрати й обов'язки за загальним правилом здійснюються продавцем, а в подальшому – покупцем [21,с.146].
У місці виконання контракту до покупця звичайно переходить право власності на товар і, відповідно, ризик випадкової втрати придбаного майна. Саме у цьому, як ми вже зазначали, полягає основна відмінність договору купівлі-продажу від усіх інших договорів - орендного, ліцензійного, страхування та ін., де не закладена умова про перехід права власності на товар, а предметом договору є право користування товаром чи надання послуг.
Місце виконання має важливе значення для визначення відповідальності продавця за контрактом. Переданий ним товар повинен за кількістю, якістю та іншими умовами відповідати вимогам контракту саме в місці виконання контракту. За подальше погіршення товару, якщо в цьому нема вини продавця, нестимуть відповідальність ті особи, якими було завдано шкоди товарові.
1.3. Основні етапи оформлення міжнародного контракту
Розглянемо чотири основних етапи оформлення міжнародного контракту купівлі-продажу [19, c.207].
Перший етап. Встановлення ділового контакту із зарубіжним партнером.
Цей етап складається із таких етапів:
1) запит покупця відомостей про товар чи запрошення на торги продавця;
2) отримання відповіді; відповідь покупця на розміщення замовлення;
3) перевірка продавцем платоспроможності покупця і підтвердження її.
Реалізація цієї частини угоди вимагає оформлення і підтвердження такими основними документами, як запити, ініціативні листи, відповіді на запити, оферт твердий і вільний, посвідки, банківське чи комерційне відправлення і т.і.
Оформлення запитів і пропозицій на цьому етапі забезпечується з допомогою ініціативних листів-пропозицій чи листів про продаж.
Оферт, під яким розуміється письмова пропозиція продавця покупцю про продаж товарів на визначених ним умовах, єодним із таких документів.
Твердий оферт - це письмова пропозиція на продаж відповідної партії товарів одному можливому покупцю з вказівкою терміну відповіді, протягом якого він є пов'язаним зі своєю пропозицією і не може зробити пропозицію іншим покупцям. Якщо покупець згоден з пропозицією продавця, він відправляє лист-підтвердження, що містить акцепт. Якщо не згоден - відправляє контроферт з вказівкою своїх умов угоди.
Вільний оферт зазвичай робиться одночасно на одну і ту ж партію товарів багатьом покупцям і не містить терміну для відповіді і тому не пов'язує оферента своєю пропозицією. Якщо покупець згоден з умовами цього оферта, він підтверджує цей факт твердим офертом. Якщо ініціатива в пошуку товару виходить від покупця в процесі переговорів, його звернення до продавця з проханням вислати оферт називається запитом.
Другий етап. Оформлення замовлення покупцем. Стадії цього етапу:
1) письмова вказівка покупця про доставку товарів чи надання послуг;
2) встановлення графіка доставок;
3) визначення мінімальної ціни;
4) прийняття замовлення.
Оформлення угоди на другому етапі супроводжується наступними документами: замовлення, акцепт пропозиції покупця, проект контракту, акцепт твердого оферта продавця, зустрічний оферт, графік доставки; закупівельний ордер, індент.
Оформлення замовлення покупцем і означає письмову вказівку про доставку йому товарів чи надання послуг. Замовлення оформляється частіше всього на спеціальному бланку з обґрунтуванням ціни. Одночасно складається закупівельний ордер, тобто супроводжувальний лист чи індент (закупівельний ордер, орієнтований на експорт). Замовлення не стає контрактом до моменту одержання письмової згоди підписати договір на попередніх умовах (угода у вигляді акцепту чи зустрічного оферта).
Третій етап. Забезпечення доставки і розрахунків. Стадії цього етапу:
1) встановлення контрактної ціни;
2) визначення базисних умов доставки;
3) узгодження умов розрахунків і методів платежу покупцем.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
Дипломна робота на тему: «Оцінка ефективності укладання міжнародних контрактів» (на прикладі ПОСП «Долинський ТОК»)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок