Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Гроші і кредит -> Особливості проведення грошової реформи в Україні.Формування і методика планування прибутку підприємства

Особливості проведення грошової реформи в Україні.Формування і методика планування прибутку підприємства

Назва:
Особливості проведення грошової реформи в Україні.Формування і методика планування прибутку підприємства
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
680,73 KB
Завантажень:
11
Оцінка:
 
поточна оцінка 1.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 

Зміст
Вступ4
Розділ І Особливості проведення грошової реформи в Україні.
1.1. Характеристика, суть та класифікація грошових реформ.6
1.2. Вдосконалення грошової системи як внаслідок
проведення грошових реформ. Механізм їх проведення.9
1.3. Грошові реформи впровадження спеціальних
стабілізаційних заходів зміцнення грошової одиниці.12
1.4. Методи проведення грошових реформ.
Види комбінування методів вдосконалення грошових систем.13
1.5. Особливості проведення грошової реформи в Україні. 15

Розділ ІІ Формування і методика планування прибутку підприємства.
2.1.Економічна сутність та характеристика прибутку підприємства21
2.2. Фактори, що визначають прибуток та
рентабельність підприємства27
2.3. Стратегія планування прибутку на підприємстві.30
2.4. Методологічні основи планування прибутку підприємства.32
2.5. Методика обґрунтування причин беззбитковості та оптимізації
прибутку на майбутній період39

Висновки 42
Список літератури44
Додатки46

Вступ
Враховуючи надзвичайно важливу роль грошових відносин в економічному житті суспільства, в усіх країнах, незалежно від їх устрою, формування грошових систем здійснюють центральні органи влади. В роботі та тему „ Особливості проведення грошової реформи в Україні ” було проведено аналіз теоретичних основ функціонування грошової реформи України та її елементів на сучасному етапі розвитку. Так, було досліджено, що багато труднощів в економічному будівництві виникає через недосконалу грошову систему, будівля якої недовершена. Одна з найгостріших проблем української економіки – це платіжна криза, яка паралізувала економічний оборот і господарське життя, спотворила та зробила ненадійними відносини між підприємствами. Так грошові реформи є основними заходами щодо впорядкування грошового обороту.
Чим би не була викликана необхідність проведення грошової реформи, найголовнішою її метою завжди є стабілізація грошового обороту. Для досягнення цієї мети недостатньо прийняти ті чи інші законодавчі акти, а необхідно підготувати відповідні економічні передумови. Без цього гроші і після реформи можуть знецінюватися. Тому успішне проведення грошової реформи вимагає відповідної підготовки: нагромадження золотовалютних і матеріальних резервів, припинення чи значне зменшення темпів зростання грошової маси в обігу, оздоровлення державних фінансів, поліпшення структури суспільного виробництва.
На сьогоднішній день складно не погодитися з тими, хто стверджує, що здійснення грошової реформи — справді епохальна подія в новітній історії України. За значущістю для становлення державності її можна порівнювати з прийняттям Конституції.
Стратегія управління підприємством пов'язана з визначенням головної мети його функціонування. Найчастіше ця головна мета формулюється як досягнення певного рівня рентабельності на вкладений капітал і, відповідно, одержання певної маси чистого прибутку.
Як відомо, маса прибутку підприємства залежить, з одного боку, від величини доходів, що одержує підприємство, з другого — від розмірів витрат . Формування доходів і витрат підприємства обумовлюються передусім обсягами його діяльності (товарообороту), а також асортиментною, ціновою політикою і ресурсним забезпеченням обороту.
На підприємствах потрібно приділяти належну увагу плануванню і отриманню прибутку від реалізації продукції. При цьому потрібно пам'ятати, що на величину прибутку від реалізації товарної продукції впливають як фактори, що не залежать від діяльності підприємства (зміни державних регулюючих цін, природні та транспортні умови тощо), так і фактори, які знаходяться в компетенції підприємств.


Розділ І Особливості проведення грошової реформи в Україні.
1.1. Характеристика, суть та класифікація грошових реформ.
Серед комплексу заходів щодо оздоровлення і впорядкування грошового обороту особливе місце займають грошові реформи. Вони являють собою повну або часткову перебудову грошової системи, яку проводить держава з метою оздоровлення грошей чи поліпшення механізму регулювання грошового обороту стосовно нових соціально-економічних умов чи одне і друге водночас.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Дипломна робота на тему: Особливості проведення грошової реформи в Україні.Формування і методика планування прибутку підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок