Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Інше -> Інтернет-реклама

Інтернет-реклама

Назва:
Інтернет-реклама
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
51,77 KB
Завантажень:
484
Оцінка:
 
поточна оцінка 2.3


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 
Інтернет-реклама


ЗМІСТ
ВСТУП………………………………………………………………………………………………………………………..7
РОЗДІЛ 1 ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ФУНКЦІОНУВАННЯ
РЕКЛАМИ В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ…………………………………………………...…………..…12
1.1 Значення, види та переваги Інтернет-реклами………………………..…….……12
1.2 Планування рекламної кампанії в мережі Інтернет…………………….…….20
1.3 Використання Інтернет-реклами в туристичній сфері України……....27
РОЗДІЛ 2 ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ МЕРЕЖІ
ІНТЕРНЕТ В РЕКЛАМНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ
КОМПЛЕКСУ ВІДПОЧИНКУ «ЧОРНИЙ ЗАМОК» ………………….………….......38
2.1 Традиційна реклама у діяльності комплексу відпочинку
«Чорний замок»………………………………………………………………………………………………………..38
2.2 Аналіз способів використання мережі Інтернет в
рекламній діяльності комплексу відпочинку «Чорний замок» …………………….....45
2.3 Перспективи та шляхи вдосконалення рекламної
діяльності комплексу відпочинку «Чорний замок» в Інтернеті………………………...51
ВИСНОВКИ…………………………………………………………………...…………………………………….....63
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ………………………………………………....68
ДОДАТКИ


ВСТУП
Актуальність дослідження. Сучасний етап розвитку суспільства характеризується постійним підвищенням ролі інформаційних ресурсів в усіх сферах його життєдіяльності. Сьогодні стає все більш актуальною необхідність зміни поглядів на проблему створення і функціонування реклами в мережі Інтернет.
Цей факт визначає нагальність узагальнення та проведення ґрунтовного аналізу вітчизняного та світового досвіду щодо розв’язання цього завдання, впровадження отриманого наукового обґрунтування в практичні дії. Очікується ефективне використання мережі Інтернет в рекламній діяльності, адаптація та впровадження стрімких змін інформаційного середовища, вміння менеджерів з реклами знаходити ефективні шляхи впровадження реклами за допомогою інформаційних технологій, інноваційність щодо їх використання.
На сьогоднішній день сформувалося нове уявлення про головний фактор успішності підприємства. У XXI ст. ним стає інформація, здатність фірми мати у своєму розпорядженні найсучасніші інформаційні технології та засоби, які дозволяють ефективно обробляти, зберігати, передавати та розповсюджувати необхідну інформацію, результати досліджень сукупності засобів та методів отримання, обробки, аналізу, збереження інформації про стан та місце підприємства на ринку.
Інтернет зробив і продовжує робити дуже сильний вплив на формування і розвиток світового інформаційного суспільства. З розвитком Інтернету міняються підходи до управління бізнесом і рекламою як однією з його складових частин. За чисельністю аудиторії Інтернет вже переважає багато традиційних ЗМІ, тому, формуючи рекламну стратегію, слід оцінити: чи є користувачі Інтернету частиною цільової аудиторії, наскільки легко досягнути її через Інтернет.
Реклама є однією з найважливіших різновидів маркетингової і суспільної діяльності, однак, її дуже часто неправильно розуміють. Ціль реклами – підвищення попиту на товари і послуги, поліпшення інформування споживачів про товар, що у свою чергу приведе до підвищення рівня життя в країні, підвищення якості життя. Ринок української Інтернет-реклами постійно розширюється та вдосконалюється, збільшується питома вага національного рекламного продукту, зростає професійний, технічний та технологічний рівень рекламного дискурсу й Інтернет-реклами загалом. Однак це не призводить до помітного підвищення ефективності реклами взагалі, комунікативної зокрема, що обумовлено недостатньою увагою до цього аспекту реклами в Інтернеті. Тому, певним чином, подальше вдосконалення Інтернет-реклами залежить від підвищення їхніх соціолінгвістичних особливостей.
Актуальність дослідження зумовлена постійним зростанням ринку Інтернет-реклами в Україні. Інтенсивний розвиток рекламної комунікації є потужним інструментом продажу товарів та послуг, а також засобом активного економічного та технологічного вдосконалення, розвитку Інтернет-сайтів і визначає обличчя сучасного вітчизняного Інтернету. Інтернет-реклама має численну аудиторію, характеризується високим ступенем привернення уваги.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 Дипломна робота на тему: Інтернет-реклама

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок