Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Інше -> Здоровий спосіб життя молоді

Здоровий спосіб життя молоді

Назва:
Здоровий спосіб життя молоді
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
10,83 KB
Завантажень:
78
Оцінка:
 
поточна оцінка 2.3


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Здоровий спосіб життя молоді.


19–21 лютого 2004 року відбулася всеукраїнськанауково-практична конференція “Роль міжгалузевого табагаторівневого співробітництва у формуванні здорового способу життя молоді”. 228 учасників зібралися уконференц-залі київського готелю “Турист”, щобобговорити перші результати українсько-канадськогопроекту “Молодь за здоров’я-2”, який реалізуєтьсяУкраїнським інститутом соціальних досліджень зафінансової підтримки Канадської агенції міжнародногорозвитку (CIDA) та менеджменту Канадського товаристваміжнародної охорони здоров`я (CSIH).
Мета конференції полягала в тому, щоб підкреслитинеобхідність співробітництва міністерств, відомств, органіввиконавчої влади різного рівня, громади та громадських організацій для ефективної роботи з формування здоровогоспособу життя молоді; оцінити модель формування здоровогоспособу життя, розроблену під час реалізації українсько-канадського проекту “Молодь за здоров’я-1”; підвести першіпідсумки роботи проекту “Молодь за здоров’я-2”, а такожнаголосити на важливості участі самої молоді у формуванніздорового способу життя.
На конференції були розглянуті та обговореніпитання практичної участі установ та організацій різнихвідомств та рівнів, громади у роботі з формуванняздорового способу життя молоді; були визначенікроки щодо формування в Україні сприятливої дляздоров’я політики, намічені конкретні заходи з розробкинаціональної програми формування здорового способужиття молоді; вивчений практичний досвід установ таорганізацій Шполянського району Черкаської області таБерезнівського району Рівненської області, на базі якихреалізується вищезазначений проект.
Під час конференції учасники працювали напленарному засіданні та двох секціях:*
“Розробка та реалізація політики стосовноформування здорового способу життя молоді”;*
“Міжгалузеве багаторівневе співробітництво зреалізації проектів та програм формування здоровогоспособу життя молоді”.
Учасників конференції вітали Полетт Шатц –директор проекту „Молодь за здоров’я-2” (Канадськетовариство міжнародної охорони здоров’я); Юнь Пан– радник Посольства Канади в Україні, Олена Сакович –представник дитячого фонду об’єднаних націй ЮНІСЕФ;Лідія Ігорівна Андрущак – менеджер програм ООН з ВІЛ/СНІД в Україні (ЮНЕЙДС), Брайан Белл – консультантКанадського товариства міжнародної охорони здоров’я.
З доповіддю „Формування здорового способу життямолоді – важлива складова державної молодіжноїполітики в Україні” виступила В. І. Довженко – МіністрУкраїни у справах сім’ї, дітей та молоді.
О.О. Яременко – директор Державного інститутупроблем сім’ї та молоді, голова правління Українського інституту соціальних досліджень, ознайомив учасниківконференції з доповіддю „Стратегія міжгалузевогобагаторівневого співробітництва у формуванні здоровогоспособу життя молоді як головний чинник ефективностіпроекту МЗЗ-2”.
На конференції виступили представники міністерствта відомств: М. П. Жданова – директор департаментуорганізації медичної допомоги населенню Міністерстваохорони здоров’я України; Л.С. Ващенко – начальникРетельно вивчивши свого часу світовий досвідформування здорового способу життя, якому сьогодні ужеблизько 30 років, ми дійшли висновку, що ідеологія цієїсистеми дій може стати потужним важелем покращенняситуації щодо здоров’я української молоді. Звичайно,для цього слід було адаптувати зарубіжний досвід довітчизняних умов.
Такий підхід виявився цілком виправданим, що довелареалізація першого українсько-канадського проекту “Молодь за здоров’я”, який протягом 1998–2002 рр. бувреалізований у м. Києві. Серед багатьох інших здобутківцього проекту одним з найбільш вагомих стало створенняміжгалузевої багаторівневої моделі діяльності, визнаноївдалою, перспективною, придатною для поширення вінших регіонах країни.
На сьогодні минуло менше 9 місяців від початкуроботи над проектом “Молодь за здоров’я-2”, а стосовноїї результатів уже можна констатувати таке.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Дипломна робота на тему: Здоровий спосіб життя молоді

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок