Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Інше -> Територіальна структура туриських ресурсів Тайланду

Територіальна структура туриських ресурсів Тайланду

Назва:
Територіальна структура туриських ресурсів Тайланду
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
20,09 KB
Завантажень:
184
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 
ПЛАН
Вступ
Туристичні ресурси як передумова розвитку туризму: основні поняття, характеристики, підходи до класифікації.
Туристичні ресурси Таїланду:
2.1 Природні ресурси;
2.2 Історико-культурні ресурси;
2.3 Інфраструктура;
Туристичне районування території.
Висновки
Використана література
Додатки
Вступ
Таїланд за правом вважається світовим туристичним центром, ця дорогоцінна перлина знаходиться на березі Індийського океану.
2001 р. – поворотний для ТАТ ТАТ – Туристичне управління Таїланду і тайського туризму в цілому. На сьогоднішній день у ТАТ більш як 40 представництв в Таїланді і по всьому світу. Королівство Таїланд – безперечний лідер азіатських туристичних напрямків. Туризм займає друге місце в країні серед галузей по розвитку одержуваного прибутку. В 2001 р. прибутки від туристичної діяльності складають 8,7%[12] від валового національного продукту, протягом року індустрія туризму переробила понад 6 млрд. доларів. В тайському туризмі і сферах, безпосередньо зв'язаних з турбізнесом, зайнято більше 2 млн. чоловік.
З іншої сторони, керівництво ТАТ розуміє необхідність переходу на новий рівень розвитку, зміни стратегії своєї роботи з урахуванням сучасних тенденцій світової туріндустрії. За останній час приділяється особлива увага роботі з приватним сектором: туристичними компаніями, агенствами і малими і середніми готелями. ТАТ подає їм інформаційну підтримку, сприяння в просуванні нових програм.
В рамках широкомасштабної рекламної компанії “Дивовижний Таїланд-2001” заплановано ряд заходів по просуванню і пропаганді наступних видів відпочинку:
пізнавальний туризм
спортивно-оздоровчий туризм
комбіновані тури
розваги
пляжний туризм
Об`єкт - дослідження територіальної структури туристичних ресурсів Таїланду.
Предмет – використання туристичних ресурсів в сфері туристичних послуг.
Теорія, методологія, методика.
Перш ніж перейти до розгляду розділів, хотілося б дати визначення деяким термінам, що зустрічаються в роботі.
Туризм – форма масового подорожування та відпочинку з метою ознайомлення з навколишнім середовищем; характеризується екологічною, освітнянською та багатьма іншими функціями.
Рекреаційне районування – поділ території на певні таксономічні одиниці, що відрізняється спеціалізацією рекреаційного обслуговування, структурою рекреаційних ресурсів і напрямами їх об`єднання.
Інфраструктура – сукупність галузей і видів діяльності, які обслуговують виробництво (виробнича інфраструктура – транспорт, зв`язок і дороги, лінії електропередач та ін.).[13]
Туристичні ресурси- закономірні поєднання компонентів природи та історико-культурних цінностей, які виступають як умова задоволення рекреаційних і пізнавальних потреб людини. Специфічними характерними властивостями туристичних ресурсів є такі категорії як цілісність, дінамізм, місткість, устеленість, надійність, привабливість. За класифікацією туристичні ресурси можна поділити на три групи:[3]
Природно-ресурсні: | Клімат, водні ресурси, мінеральні джерела та лікувальні грязі, рельєф, печери, рослинний і тваринний світ, національні парки і заповідники, мальвничі краєвиди, унікальні природні об`єкти тощо.
Історико-культурні ресурси: | Які включають історичні, археологічні, архітектурні, етнографічні об`єкти та заклади культури (історични, археологічни, архітектурні пам`ятки, твори монументального мистецтва, етнографічні особливості території, фолькльор, центри прикладного мистецтва та ремесел, музеї, виставки, театри тощо).
Соціально-економічні умови та ресурси | Економіко-географічне положення, транспортна доступність території, рівень ії економічного розвитку, сучасна й перспективна територіальна організація господарства, рівень забезпечиності обслуговування населення, структура населення, трудові ресурси тощо.
Природні ресурси
Королівство Таїланд знаходиться в самому центрі Південно-Східної Азії між Індією та Китаєм. На заході та півночі Таїланд межує з Бірмою, на півночі і сході – з Лаосом, на сході – з Камбоджею і на півдні – з Малайзією.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Дипломна робота на тему: Територіальна структура туриських ресурсів Тайланду

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок