Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Інше -> Організація міжнародних пасажирських перевезень з метою їхньої інтеграції в міжнародну транспортну систему

Організація міжнародних пасажирських перевезень з метою їхньої інтеграції в міжнародну транспортну систему

Назва:
Організація міжнародних пасажирських перевезень з метою їхньої інтеграції в міжнародну транспортну систему
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
78,26 KB
Завантажень:
520
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47 
Організація міжнародних пасажирських перевезень з метою їхньої інтеграції в міжнародну транспортну систему


ЗМІСТ


ВСТУП
Тема даної дипломної роботи – „Організація міжнародних пасажирських перевезень з метою їхньої інтеграції в міжнародну транспортну систему”.
Мета написання даної роботи полягає в дослідженні питань, пов’язаних з сучасним станом, проблемами та перспективами організації міжнародних пасажирських перевезень в на залізницях України.
Основними завданнями при написанні роботи стали:
підбір та аналіз нормативних та наукових джерел, присвячених проблемам міжнародних пасажирських перевезень;
узагальнення отриманих даних;
оформлення результатів дослідження у вигляді дійсної курсової роботи.
Актуальність обраної теми дослідження полягає в тому, що Україна має винятково вигідні географічні і економічні умови для розвитку міжнародних залізничних перевезень. Після розпаду СРСР Україна успадкувала розвинену і густу мережу залізниць. Транзитне розташування України, наявність великих морських портів спричиняє те, що міжнародні перевезення складають майже половину загального обсягу перевезень Українських залізниць.
Проте науковою розробкою питань міжнародних залізничних перевезень через Україну з часів масового будівництва залізниць в другій половині ХІХ століття і до здобуття Україною незалежності займалися не у нас, а в столицях імперій – Відні і Москві.
Колишня радянська наука досліджувала питання міжнародних транспортних організацій, правового регулювання міжнародних перевезень взагалі і залізничних перевезень зокрема. Останні фундаментальні роботи на зазначену тему були видані в Москві кілька десятків років тому.
Проте з того часу в галузі міжнародних залізничних перевезень сталися значні зміни. Власне актуальність даної роботи і визначається відсутністю вітчизняної наукової школи міжнародних залізничних перевезень, геополітичним розташування України, як транзитної країни з густою мережею залізниць, грандіозними та швидкими політичними, економічними та технічними змінами, що сталися за останні десятиліття в області залізничного транспорту, необхідністю інтеграції залізничного транспорту України у світову транспортну систему.


РОЗДІЛ 1. Сучасний стан українських залізниць
Після проголошення Верховною Радою України 24 серпня 1991 року Акта про незалежність України майно, що було на той момент у межах кордону держави, стало її власністю. Одразу виникла гостра проблема, як організувати чітку, безперебійну роботу залізничного транспорту. Адже він, маючи екстериторіальний характер, міг успішно функціонувати тільки за умов централізованої координації роботи всіх, без винятку, структурних підрозділів, причетних до перевізного процесу.
Міністерство шляхів Російської Федерації втратило юридичне право керувати залізницями незалежної України. Але за інерцією в перші тижні залізниці, принаймні, консультувалися з ним щодо синхронізації дій транспортного конвеєра, бо не було в Україні центральної структури, яка б взяла на себе виконання цих функцій. Одночасно начальники усіх шести залізниць України: Донецької, Львівської, Одеської, Південної, Південно-Західної, Придніпровської спільно з Урядом України почали шукати вихід із складного становища.
Перед начальниками українських залізниць стала гостра проблема знайти таку форму майбутнього центрального органу управління залізничним транспортом країни, який міг би повною мірою відповідати вимогам часу. З часом прийшли до висновку, що доцільно створити корпорацію залізничного транспорту України, апарат якої виконував би обов'язки центрального управлінського органу.
З метою організації ефективного управління залізничним транспортом та забезпечення потреб народного господарства й населення в перевезеннях Кабінет Міністрів України 14 грудня 1991 року прийняв за № 356 Постанову "Про створення Державної адміністрації залізничного транспорту України".
Цією постановою було передбачено, що Укрзалізниця є державним органом управління, який здійснює керівництво залізничним транспортом.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47 
Дипломна робота на тему: Організація міжнародних пасажирських перевезень з метою їхньої інтеграції в міжнародну транспортну систему

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок