Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Педагогіка -> Соціально молодіжна політика по відношенню до представників неформальних молодіжних груп

Соціально молодіжна політика по відношенню до представників неформальних молодіжних груп

Назва:
Соціально молодіжна політика по відношенню до представників неформальних молодіжних груп
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
42,85 KB
Завантажень:
451
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
БАКАЛАВРСЬКА РОБОТА
Соціально молодіжна політика по відношенню до представників неформальних молодіжних груп.


Вступ.
За досить короткий історичний період світ зазнав докорінних змін, що торкнулися не лише політичних та економічних аспектів в розвитку держав – вони багато в чому змінили закони розвитку суспільства. Сьогодні трансформуються моделі міжнародних відносин, підходи до вирішення внутрішньополітичних завдань і досягнення економічного успіху. Змінюється світогляд і мотивація поведінки як окремих людей, так і цілих суспільств. Ці процеси вже відбилися на взаєминах поколінь; на умовах входження в суспільство нових поколінь; по мірі значущості молоді і нових поколінь для розвитку держави і суспільства.
Досвід останніх десятиліть переконливо доводить, що політичних і економічних успіхів сягають саме ті держави, які приділяють підвищену увагу молоді; стійкий розвиток демонструють саме ті суспільства, які переглянули систему традиційних поглядів на нові покоління, на систему взаємин між поколіннями і на їх значення для політичного і соціально-економічного розвитку.
Такі особливості пов’язані з тим, що у соціологічному плані виділяють дві сторони впливу суспільного прогресу як об’єктивного фактору на тенденції соціального розвитку молоді.
З одного боку, об’єктивні та суб’єктивні умови макросередовища, які змінюються, визначають особливості включення молоді в соціальну структуру суспільства, що впливає як на формування соціального обличчя молодого покоління, так і на ступінь розвинутості самої структури. З іншого боку, фактори суспільного прогресу, відображаючись у свідомості молодих людей, впливають на їх потреби, інтереси, ціннісні орієнтації в їх поведінкових програмах, що в кінцевому результаті відображаються на соціальному обличчі молоді.
У зв’язку з цим, великого значення для розвитку Української державності має залучення молоді до регулювання соціально – політичних процесів країни, що не можливе без забезпечення належних умов з боку держави по відношенню до представників молоді, зокрема неформальних груп, частка яких в суспільстві стає все більшою. Саме тому, на нашу думку, важливим завданням є означення шляхів здійснення молодіжної політики та визначення форм та видів діяльності органів державної влади по відношенню до представників неформальних груп.
Соціальна робота з молоддю в Україні здійснюється у рамках державної молодіжної політики й системи соціального обслуговування населення. Мета державної молодіжної політики – системної діяльності держави у відносинах з особистістю, молоддю, молодіжним неформальним рухом – полягає створення соціально – економічних, політичних, організаційних, правових умов та гарантій для життєвого самовизначення, інтелектуального, морального, фізичного розвитку молоді, реалізації її творчого потенціалу як у власних інтересах, так і в інтересах України.
Соціальна робота з молоддю має враховувати сфери життєдіяльності дітей, підлітків, молоді (навчальні заклади, місця проживання, місце роботи, дозвілля); актуальні й найтиповіші проблеми дітей, підлітків і молоді (наприклад, правовий захист, профілактика відхилень у поведінці, психологічні проблеми спілкування тощо); категорії дітей, підлітків і молоді (вік, стать, соціальний статус).
Актуальність даної теми полягає і в тому, що сьогодні для неформальних груп властиве чітке підпорядкування внутрішнім правилам та нормам. Неформальні групи здійснюють суттєвий вплив на свідомість молоді, забираючи пальму першості у інший інститутів соціалізації. Молодь, не знаходячи у сім’ях, школах, навчальних закладах, можливостей для реалізації своїх потреб, самореалізуються через неформальні групи.
Об’єктом нашого дослідження виступила соціально молодіжна політика в Україні стосовно представників неформальної молоді.
Предметом наукової роботи є особливості соціально молодіжної політики по відношенню до представників молодіжної субкультури в Україні.
Мета дослідження полягає у визначенні форм діяльності органів державної влади та соціального педагога у взаємодії з представниками молодіжних неформальних груп.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
Дипломна робота на тему: Соціально молодіжна політика по відношенню до представників неформальних молодіжних груп

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок