Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Політологія -> Адаптація національного законодавства до стандартів ЄС

Адаптація національного законодавства до стандартів ЄС

Назва:
Адаптація національного законодавства до стандартів ЄС
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
125,50 KB
Завантажень:
58
Оцінка:
 
поточна оцінка 1.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35 
АДАПТАЦІЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ ДО СТАНДАРТІВ ЄС

(Дипломна робота)

Пиріжок і дякую на sklopw@mail.ru )))) буду радий, якщо комусь допомогло

Науковий керівник:
кандидат історичних наук

2010

ЗМІСТ

ВСТУП.3
РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНЕ ПІДГРУНТЯ ВИВЧЕННЯ ПРОЦЕСУ АДАПТАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ ДО СТАНДАРТІВ ЄС
Значення процесу адаптації українського законодавства для інтеграції в Європейське Співтовариство.....7
Уніфікація термінології як першочерговий етап у процесі адаптації законодавства.12
РОЗДІЛ 2. ЧИННИКИ ФОРМУВАННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СВІТОГЛЯДУ В УКРАЇНЦІВ
Суспільна трансформація як невід’ємний елемент процесу інтеграції в Європейське Співтовариство21
Європейське право як зразок механізму забезпечення прав і свобод в українському суспільстві...29
РОЗДІЛ 3. ДИНАМІКА АДАПТАЦІЇ УКРАЇНСЬКОГО ЗАКОНОДАВСТВА ДО СТАНДАРТІВ ЄС
Еволюція процесу впровадження європейського законодавства в Україні42
Сучасний стан адаптації законодавства: проблеми та перспективи.52
ВИСНОВКИ...67
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ.70

ВСТУП


Актуальність даної роботи витікає з державної політики, яка спрямована на адаптацію законодавства України до норм Європейського Союзу. Процес адаптації являє собою комплекс рішень, що повинні гармонізувати українське законодавство із європейським. Необхідність такого процесу визначається зовнішньою політикою України, в основі якої лежить пріорітетність на інтеграцію нашої держави до ЄС. Адаптація законодавства сприятиме поступовому переходу до новітньої системи державного управління, прозорості економіки, підвищення соціально-економічного рівня життя, культурної та громадянської активності населення, а також створить необхідні передумови для отримання Україною статусу асоційованого члена Євросоюзу, що є головним зовнішньополітичним пріоритетом України.
Розвиток держави визначається не лише досягненнями в політичній, економічній чи соціальній сферах, а й тими зрушеннями, що відбуваються у сфері правового регулювання. Визначальну роль у процесі адаптації вітчизняного законодавства відіграють державні інститути. Верховна Рада є тим державним органом, що несе на собі основну відповідальність за результати цього процесу. Адже на неї покладено основну роботу, а це аналіз законопроекту, його обговорення, прийняття та подача на підпис Президентові України і т.ін. Ключовим моментом, що визначає успішність такої адаптації є зовнішньо-політичний курс країни, він означає відношення діючої влади до вектору розвитку. Якщо ми вибрали європейський шлях, ціллю якого є повна інтеграція України, то відразу стаємо відповідальними за весь процес. Тому, що він передбачає роботу не тільки української сторони, але й європейської, а це виділення з боку ЄС значних коштів.
Співдружня Європа неоднозначна у своїх поглядах щодо розширення на Схід. В багатьох країнах існують політичні сили, що виступають проти української інтеграції. Причиною тому є незадовільні трансформаційні процеси, якщо конкретніше, то вони проходять дуже повільними темпами. Однак, наша держава все одно йде європейською дорогою і звертати не збирається. Про це можна почути і від теперішньої української влади.
Глобалізація спонукає підведенню до єдиних стандартів життя населення усього світу. Адаптація законодавства сприяє цьому процесу. Європа, як регіональне утворення, за своєї історії проходила багато етапів розвитку. Останнім серйозним рішенням стало підписання Лісабонського договору. І тут ми можемо говорити про Євросоюз вже не лише як про економічне співтовариство, але й як про серйозне політичне утворення.
Ступінь наукового дослідження теми. Процес дослідження проблем адаптації українського законодавства до стандартів ЄС почався відносно недавно. Це пояснюється тим, що ухвалення документів про співробітництво з Євросоюзом відбулося лише приблизно десятиріччя тому. Однак є чимало праць присвячених цій проблематиці. Найбільш відомими вітчизняними авторами, що присвятили даному дослідженню свою увагу є: Ю.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35 Дипломна робота на тему: Адаптація національного законодавства до стандартів ЄС

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок