Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Право -> Договори будівельного підряду

Договори будівельного підряду

Назва:
Договори будівельного підряду
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
46,02 KB
Завантажень:
20
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 
ДИПЛОМНА РОБОТА
на тему:
Договори будівельного підряду
 


З М І С Т
Вступ.................................................................................................................3 стор.
Розділ 1. Поняття договору будівельного підряду……........................5 стор.
Розділ 2. Сторони в договорі будівельного підряду їх права
та обов’язки..............................................................................17 стор.
Розділ 3. Зміст договору будівельного підряду…..............................32 стор.
Розділ 4. Відповідальність сторін в договорі будівельного
підряду.....................................................................................70 стор.
Висновок………………………….........………………............................…77 стор.
Список літератури..........................................................................................80 стор.
Вступ
Тема даної дипломної роботи, на мій погляд, є однієї із найактуальніших. Оскільки, на даний час, державних коштів на будівництво житлового фонду в значній кількості не виділяється, а потреба в забезпечені громадян житлом, постала нагальному вирішенню. Тому, природньо, що з переходом до ринкової економіки підхід змінився. В даний час не здійснюється планове регулювання і воля суб'єктів ринку досить велика. Однак, законодавець все-таки встановлює окремі імперативні норми, насамперед, для захисту інтересів замовників.
Що стосується висвітлення даного питання в юридичній літературі, то слід зазначити, що на даний час спеціально присвячених робіт договорові будівельного підряду - немає, у всякому разі, найбільш грунтовно дана тематика була висвітлена працями, які видані в 70-х, 80-х роках, тобто такими, що втратили своя актуальність. Тому, здебільшого довелося спиратися на роботи таких відомих теоретиків цивільного права, як М.И. Брагинского, О.Н. Садикова, які у своїх коментарях приділяють розглядові даного питання чимало уваги. Слід відмітити, що статті в журналах "Підприємництво, господарство і право", "Юридичний вісник України", "Вісник господарського судочинства", присвячені окремим питанням будівельного підряду та судової практики з питань будівництва, носять загальний характер. Таким чином, оскільки актуальність і необхідність розробки питань, що виникають при застосуванні на практиці норм про будівельний підряд, не викликає сумнівів, здається, що дана тема являє собою інтерес для юристів, що займаються як теорією, так і практикою в галузі будівництва.
Мета написання даної дипломної роботи полягає в дослідженні питань, пов’язаних з такими категоріями цивільного права як цивільно-правові договори, зокрема договір будівельного підряду. Дана робота має на меті допомогти набути основ фундаментальних знань, що стануть підгрунтям у вивченні даного питання, у правильному розумінні приписів чинного законодавства та правової практики.
Основними завданнями при написанні роботи стали:
підбір та аналіз нормативних та наукових джерел, присвячених договору будівельного підряду та узагальнення отриманих даних;
оформлення результатів дослідження у вигляді дійсної дипломної роботи.
Предметом дослідження в даній роботі є така галузь цивільного права як зобов’язальне право, а об’єктом дослідження виступає договір будівельного підряду та суспільні відносини в сфері будівельної діяльності.
Методологічну основу дипломної роботи являли комплекс загально наукових і спеціальних методів пізнання, діалектики, історичний, логічний, системний, від загального до головного, від головного до загального, порівняльно-правовий.
Розділ 1. Поняття договору будівельного підряду
Згідно ст. 875 ЦК України, за договором будівельного підряду підрядник зобов'язується збудувати і здати в установлений строк об'єкт або виконати інші будівельні роботи відповідно до проектно-кошторисної документації, а замовник зобов'язується надати підрядникові будівельний майданчик (фронт робіт), передати затверджену проектно-кошторисну документацію, якщо цей обов'язок не покладається на підрядника, прийняти об'єкт або закінчені будівельні роботи і оплатити їх.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 
Дипломна робота на тему: Договори будівельного підряду

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок